Port Vale

Port Vale Statystyki 2026/2027 League Two

WWLWL

Następny mecz

League TwoLeague Two
Gillingham

Gillingham

20.10.2026

Port Vale

Port Vale

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League Two

Gole strzelone

/ Mecz
0.56
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

11%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

22%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

44% meczów

44%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

10.67

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.33

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

44%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.56

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.11

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • League Two

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Port Vale Attacking

2026/27

Legends

Port Vale
League average

Port Vale Defending

2026/27

Legends

Port Vale
League average

Port Vale — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.56
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
113 min
360 min
161 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
25%
56%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
20%
75%
44%

Port Vale — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
450 min
45 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
20%
100%
56%
Powyżej 1.5 straconych
0%
75%
33%
Powyżej 2.5 straconych
0%
25%
11%
Czyste konto
80%
0%
44%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Port Vale strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
20%
16 - 30 min
20%
31 - 45 min
40%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
80%
100%
89%
Powyżej 1.5
20%
75%
44%
Powyżej 2.5
0%
25%
11%
Powyżej 3.5
0%
25%
11%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
20%
25%
22%
Oba zespoły nie strzelą
80%
75%
78%

Statystyki rzutów rożnych

Port Vale

Śr. łączne rzuty rożne

9.56/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Średnia

Port Vale

Rzuty rożne dla

4.56/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Średnia

Port Vale

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
75%
67%
Powyżej 8.5
60%
75%
67%
Powyżej 9.5
40%
75%
56%
Powyżej 10.5
20%
75%
44%
Powyżej 11.5
20%
50%
33%
Powyżej 12.5
0%
25%
11%

Statystyki kartek

Port Vale

Śr. łączne kartki

3.89/ Mecz
x

Śr. ligi 4.07

Średnia

Port Vale

Kartki dla

2.11/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Średnia

Port Vale

Kartki przeciw

1.78/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
60%
75%
67%
Powyżej 3.5
60%
50%
56%
Powyżej 4.5
60%
50%
56%
Powyżej 5.5
0%
50%
22%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Port Vale

Śr. łączne strzały

21.33/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Bardzo zła

Port Vale

Śr. strzały celne

6.56/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Bardzo zła

Port Vale

Śr. skuteczność strzałów

31%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.48

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
80%
25%
56%
Powyżej 7.5
40%
25%
33%
Powyżej 8.5
20%
0%
11%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Port Vale

Statystyki Port Vale 2026/2027 — League Two

Port Vale zajmuje obecnie 21st w League Two z 11 punktami w 9 meczach (3W 2D 4L). Port Vale strzelił 5 goli i stracił 9 — różnica bramek -4. Średnia 1.22 pkt na mecz plasuje zespół na 15th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Port Vale na SmartBet.

Statystyki goli Port Vale 2026/2027

Port Vale średnio strzela 0.56 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 11% meczów. BTTS w 22% spotkań. U siebie: 0.80 strzelonych · 0.20 straconych. Na wyjeździe: 0.25 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Port Vale 2026/2027

SmartBet generuje typy Port Vale na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (11%), BTTS (22%) oraz gol Port Vale (56%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy League Two.

Statystyki BTTS i czystych kont Port Vale 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 22% meczów Port Vale. Czyste konta w 44% spotkań (u siebie 80% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Port Vale 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 56% meczów Port Vale. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 11% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 22%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.

Forma Port Vale 2026/2027

Aktualna forma: LWLWW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 2D 0L w 5 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.

Najczęściej zadawane pytania - Port Vale 2026/2027

Ile goli strzelił Port Vale w sezonie 2026/2027?

Port Vale strzelił 5 goli w 9 meczach — średnio 0.56 na mecz. Stracił 9 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Port Vale w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 11% meczów Port Vale — 1 z 9 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Port Vale gra następny mecz?

Następny mecz Port Vale to Gillingham 20.10.2026 o 19:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Port Vale i terminarz League Two.

Jaki jest wskaźnik BTTS Port Vale w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 22% meczów Port Vale (2 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.

Jaki jest bilans Port Vale u siebie w sezonie 2026/2027?

Port Vale wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 2 i przegrał 0. Średnio strzela 0.80 i traci 0.20 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Port Vale?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Port Vale — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League Two

Go to League Two
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Nadchodzące
20 paź
A
GillinghamGillingham
24 paź
A
York CityYork City
31 paź
H
RochdaleRochdale
14 lis
H
Accrington StanleyAccrington Stanley
21 lis
A
BarnetBarnet

Informacje o Port Vale

Oficjalna nazwa klubu

Port Vale

Skrót

PTV

Kraj

England

Aktualny trener

Jon Brady

Rok założenia

1876

Stadion

Vale Park

Adres stadionu

Hamil Road, Burslem

Pojemność stadionu

19052

Mecze
Typy
Value Bets
Generator