Salford City

Salford City Statystyki 2026/2027 League Two

WWWWW

Następny mecz

League TwoLeague Two
Bristol Rovers

Bristol Rovers

20.10.2026

Salford City

Salford City

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League Two

Gole strzelone

/ Mecz
1.55
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

64%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

45%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

45%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

58%

Bardzo dobra

Czyste konta

36% meczów

36%

Dobra

Strzały

Na mecz

15.09

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.27

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

18%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.36

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.64

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • League Two

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Salford City Attacking

2026/27

Legends

Salford City
League average

Salford City Defending

2026/27

Legends

Salford City
League average

Salford City — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.55
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
77 min
45 min
58 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
80%
82%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
60%
45%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
40%
18%
Bez gola
17%
20%
18%

Salford City — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
56 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
80%
64%
Powyżej 1.5 straconych
0%
40%
18%
Powyżej 2.5 straconych
0%
40%
18%
Czyste konto
50%
20%
36%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Salford City strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
12%
31 - 45 min
6%
46 - 60 min
18%
61 - 75 min
12%
76 - 90 min
41%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
33%
80%
55%
Powyżej 2.5
33%
60%
45%
Powyżej 3.5
0%
60%
27%
Powyżej 4.5
0%
40%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
60%
45%
Oba zespoły nie strzelą
67%
40%
55%

Statystyki rzutów rożnych

Salford City

Śr. łączne rzuty rożne

10.91/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Średnia

Salford City

Rzuty rożne dla

6.36/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo dobra

Salford City

Rzuty rożne przeciw

4.55/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
80%
82%
Powyżej 8.5
83%
40%
64%
Powyżej 9.5
67%
40%
55%
Powyżej 10.5
50%
40%
45%
Powyżej 11.5
50%
20%
36%
Powyżej 12.5
33%
20%
27%

Statystyki kartek

Salford City

Śr. łączne kartki

3.82/ Mecz
x

Śr. ligi 4.07

Średnia

Salford City

Kartki dla

1.64/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Bardzo zła

Salford City

Kartki przeciw

2.18/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
60%
64%
Powyżej 3.5
33%
60%
45%
Powyżej 4.5
17%
60%
36%
Powyżej 5.5
0%
40%
18%
Powyżej 6.5
0%
40%
18%

Statystyki strzałów

Salford City

Śr. łączne strzały

27.18/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Średnia

Salford City

Śr. strzały celne

7.55/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Średnia

Salford City

Śr. skuteczność strzałów

28%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.48

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
60%
64%
Powyżej 7.5
33%
60%
45%
Powyżej 8.5
33%
60%
45%
Powyżej 9.5
17%
60%
36%
Powyżej 10.5
0%
40%
18%
Salford City

Statystyki Salford City 2026/2027 — League Two

Salford City zajmuje obecnie 1st w League Two z 22 punktami w 11 meczach (7W 1D 3L). Salford City strzelił 17 goli i stracił 11 — różnica bramek +6. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Salford City na SmartBet.

Statystyki goli Salford City 2026/2027

Salford City średnio strzela 1.55 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS w 45% spotkań. U siebie: 1.17 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety Salford City 2026/2027

SmartBet generuje typy Salford City na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (45%), BTTS (45%) oraz gol Salford City (82%). Skuteczność u siebie: 83% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy League Two.

Statystyki BTTS i czystych kont Salford City 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Salford City. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Salford City 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 45% meczów Salford City. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.

Forma Salford City 2026/2027

Aktualna forma: WWWWW — 5W 0D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 5W 0D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.

Najczęściej zadawane pytania - Salford City 2026/2027

Ile goli strzelił Salford City w sezonie 2026/2027?

Salford City strzelił 17 goli w 11 meczach — średnio 1.55 na mecz. Stracił 11 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Salford City w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 45% meczów Salford City — 5 z 11 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Salford City gra następny mecz?

Następny mecz Salford City to Bristol Rovers 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Salford City i terminarz League Two.

Jaki jest wskaźnik BTTS Salford City w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Salford City (5 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.

Jaki jest bilans Salford City u siebie w sezonie 2026/2027?

Salford City wygrał 5 z 6 meczów u siebie (83%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.17 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Salford City?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Salford City — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League Two

Go to League Two
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Nadchodzące
20 paź
A
Bristol RoversBristol Rovers
26 paź
A
WalsallWalsall
31 paź
H
Exeter CityExeter City
14 lis
H
Northampton TownNorthampton Town
21 lis
A
Accrington StanleyAccrington Stanley

Informacje o Salford City

Oficjalna nazwa klubu

Salford City

Skrót

SAL

Kraj

England

Aktualny trener

Peter Cklamovski

Rok założenia

0

Stadion

The Peninsula Stadium

Adres stadionu

Moor Lane

Pojemność stadionu

1400

Inne drużyny League Two

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator