
Następny mecz
League Two
Exeter City
20.10.2026

Crewe Alexandra
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • League Two
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.24
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.24
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
45%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
27%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
64%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
48%
DobraCzyste konta
36% meczów
36%
DobraStrzały
Na mecz
11.73
DobraStrzały celne
Na mecz
3.55
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
9%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.55
DobraKartki dla
Na mecz
1.91
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • League Two
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Crewe Alexandra Attacking
2026/27
Legends
Crewe Alexandra Defending
2026/27
Legends
Crewe Alexandra — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.24
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Crewe Alexandra — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.24
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Crewe Alexandra strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.94

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.97

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.97
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.07

Kartki dla
Śr. ligi 2.04

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.04
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 25.56

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.79

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 30.48
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Crewe Alexandra 2026/2027 — League Two
Crewe Alexandra zajmuje obecnie 3rd w League Two z 21 punktami w 11 meczach (5W 6D 0L). Crewe Alexandra strzelił 15 goli i stracił 9 — różnica bramek +6. Średnia 1.91 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Crewe Alexandra na SmartBet.
Statystyki goli Crewe Alexandra 2026/2027
Crewe Alexandra średnio strzela 1.36 i traci 0.82 gola na mecz. Over 2.5 pada w 27% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 1.83 strzelonych · 1.17 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 0.40 straconych.
Typy i value bety Crewe Alexandra 2026/2027
SmartBet generuje typy Crewe Alexandra na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (27%), BTTS (64%) oraz gol Crewe Alexandra (91%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy League Two.
Statystyki BTTS i czystych kont Crewe Alexandra 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Crewe Alexandra. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 60%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Crewe Alexandra 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 64% meczów Crewe Alexandra. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 45% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 27%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.
Forma Crewe Alexandra 2026/2027
Aktualna forma: DDWWW — 3W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 3D 0L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 3D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.
Najczęściej zadawane pytania - Crewe Alexandra 2026/2027
Ile goli strzelił Crewe Alexandra w sezonie 2026/2027?
Crewe Alexandra strzelił 15 goli w 11 meczach — średnio 1.36 na mecz. Stracił 9 (0.82 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Crewe Alexandra w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 27% meczów Crewe Alexandra — 3 z 11 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Crewe Alexandra gra następny mecz?
Następny mecz Crewe Alexandra to Exeter City 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Crewe Alexandra i terminarz League Two.
Jaki jest wskaźnik BTTS Crewe Alexandra w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Crewe Alexandra (7 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.
Jaki jest bilans Crewe Alexandra u siebie w sezonie 2026/2027?
Crewe Alexandra wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 3 i przegrał 0. Średnio strzela 1.83 i traci 1.17 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Crewe Alexandra?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Crewe Alexandra — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela League Two
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | 7 | 1 | 3 | +6 | 22 | |
2 | 9 | 6 | 3 | 0 | +10 | 21 | |
3 | 11 | 5 | 6 | 0 | +6 | 21 | |
4 | 10 | 4 | 4 | 2 | +6 | 16 | |
5 | 10 | 3 | 7 | 0 | +6 | 16 | |
6 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | |
7 | 11 | 4 | 3 | 4 | +2 | 15 | |
8 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | |
9 | 11 | 5 | 0 | 6 | -3 | 15 | |
10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | |
11 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | |
12 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | |
13 | 11 | 4 | 2 | 5 | -2 | 14 | |
14 | 11 | 4 | 2 | 5 | -5 | 14 | |
15 | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 13 | |
16 | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 13 | |
17 | 11 | 2 | 6 | 3 | -1 | 12 | |
18 | 11 | 3 | 3 | 5 | -5 | 12 | |
19 | 10 | 3 | 2 | 5 | -1 | 11 | |
20 | 10 | 2 | 5 | 3 | -3 | 11 | |
21 | 9 | 3 | 2 | 4 | -4 | 11 | |
22 | 9 | 2 | 4 | 3 | -1 | 10 | |
23 | 11 | 2 | 4 | 5 | -6 | 10 | |
24 | 9 | 1 | 2 | 6 | -8 | 5 |
Informacje o Crewe Alexandra
Oficjalna nazwa klubu
Crewe Alexandra
Skrót
CAX
Kraj
England
Aktualny trener
Lee Bell
Rok założenia
1877
Stadion
Alexandra Stadium
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
10153
Inne drużyny League Two
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















