Shrewsbury Town

Shrewsbury Town Statystyki 2026/2027 League Two

WLWDD

Następny mecz

League TwoLeague Two
Crawley Town

Crawley Town

20.10.2026

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League Two

Gole strzelone

/ Mecz
0.91
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

36%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

36%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

36%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

43%

Dobra

Czyste konta

27% meczów

27%

Średnia

Strzały

Na mecz

12.91

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

3.55

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

36%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.55

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

3.27

Dobra

Statystyki drużyny

2026/2027 • League Two

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Shrewsbury Town Attacking

2026/27

Legends

Shrewsbury Town
League average

Shrewsbury Town Defending

2026/27

Legends

Shrewsbury Town
League average

Shrewsbury Town — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.91
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
77 min
150 min
99 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
40%
64%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
20%
27%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
17%
60%
36%

Shrewsbury Town — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
50 min
66 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
100%
73%
Powyżej 1.5 straconych
33%
60%
45%
Powyżej 2.5 straconych
17%
20%
18%
Czyste konto
50%
0%
27%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Shrewsbury Town strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
20%
31 - 45 min
30%
46 - 60 min
10%
61 - 75 min
10%
76 - 90 min
20%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
100%
73%
Powyżej 2.5
33%
40%
36%
Powyżej 3.5
33%
0%
18%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
40%
36%
Oba zespoły nie strzelą
67%
60%
64%

Statystyki rzutów rożnych

Shrewsbury Town

Śr. łączne rzuty rożne

9.91/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Średnia

Shrewsbury Town

Rzuty rożne dla

5.55/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Dobra

Shrewsbury Town

Rzuty rożne przeciw

4.36/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
60%
73%
Powyżej 8.5
67%
40%
55%
Powyżej 9.5
50%
40%
45%
Powyżej 10.5
33%
40%
36%
Powyżej 11.5
33%
40%
36%
Powyżej 12.5
17%
40%
27%

Statystyki kartek

Shrewsbury Town

Śr. łączne kartki

4.73/ Mecz
x

Śr. ligi 4.07

Bardzo dobra

Shrewsbury Town

Kartki dla

3.27/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Bardzo dobra

Shrewsbury Town

Kartki przeciw

1.45/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
100%
82%
Powyżej 3.5
33%
100%
64%
Powyżej 4.5
33%
100%
64%
Powyżej 5.5
33%
60%
45%
Powyżej 6.5
17%
40%
27%

Statystyki strzałów

Shrewsbury Town

Śr. łączne strzały

23.36/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Średnia

Shrewsbury Town

Śr. strzały celne

6.64/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Zła

Shrewsbury Town

Śr. skuteczność strzałów

28%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.48

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
33%
80%
55%
Powyżej 7.5
33%
60%
45%
Powyżej 8.5
33%
60%
45%
Powyżej 9.5
17%
20%
18%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Shrewsbury Town

Statystyki Shrewsbury Town 2026/2027 — League Two

Shrewsbury Town zajmuje obecnie 14th w League Two z 14 punktami w 11 meczach (4W 2D 5L). Shrewsbury Town strzelił 10 goli i stracił 15 — różnica bramek -5. Średnia 1.27 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Shrewsbury Town na SmartBet.

Statystyki goli Shrewsbury Town 2026/2027

Shrewsbury Town średnio strzela 0.91 i traci 1.36 gola na mecz. Over 2.5 pada w 36% meczów. BTTS w 36% spotkań. U siebie: 1.17 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.60 strzelonych · 1.80 straconych.

Typy i value bety Shrewsbury Town 2026/2027

SmartBet generuje typy Shrewsbury Town na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (36%), BTTS (36%) oraz gol Shrewsbury Town (64%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy League Two.

Statystyki BTTS i czystych kont Shrewsbury Town 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 36% meczów Shrewsbury Town. Czyste konta w 27% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Shrewsbury Town 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Shrewsbury Town. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 45% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 27%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.

Forma Shrewsbury Town 2026/2027

Aktualna forma: DDWLW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.

Najczęściej zadawane pytania - Shrewsbury Town 2026/2027

Ile goli strzelił Shrewsbury Town w sezonie 2026/2027?

Shrewsbury Town strzelił 10 goli w 11 meczach — średnio 0.91 na mecz. Stracił 15 (1.36 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Shrewsbury Town w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 36% meczów Shrewsbury Town — 4 z 11 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Shrewsbury Town gra następny mecz?

Następny mecz Shrewsbury Town to Crawley Town 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Shrewsbury Town i terminarz League Two.

Jaki jest wskaźnik BTTS Shrewsbury Town w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 36% meczów Shrewsbury Town (4 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.

Jaki jest bilans Shrewsbury Town u siebie w sezonie 2026/2027?

Shrewsbury Town wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.17 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Shrewsbury Town?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Shrewsbury Town — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League Two

Go to League Two
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Nadchodzące
20 paź
A
Crawley TownCrawley Town
24 paź
A
Rotherham UnitedRotherham United
31 paź
H
GillinghamGillingham
14 lis
H
Oldham AthleticOldham Athletic
21 lis
A
ChesterfieldChesterfield

Informacje o Shrewsbury Town

Oficjalna nazwa klubu

Shrewsbury Town

Skrót

SHT

Kraj

England

Aktualny trener

Gavin Patrick Cowan

Rok założenia

1886

Stadion

Montgomery Waters Meadow

Adres stadionu

Oteley Road

Pojemność stadionu

9875

Mecze
Typy
Value Bets
Generator