Rotherham United

Rotherham United Statystyki 2026/2027 League Two

LLLDW

Następny mecz

League TwoLeague Two
Rotherham United

Rotherham United

20.10.2026

Newport County

Newport County

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League Two

Gole strzelone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.24

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.64
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

18%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

45%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

64%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

9% meczów

9%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

12.09

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.64

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

27%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.82

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.18

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • League Two

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Rotherham United Attacking

2026/27

Legends

Rotherham United
League average

Rotherham United Defending

2026/27

Legends

Rotherham United
League average

Rotherham United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.24

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
56 min
134 min
83 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
50%
73%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
17%
27%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
0%
9%
Bez gola
0%
50%
27%

Rotherham United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.64
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
68 min
55 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
83%
91%
Powyżej 1.5 straconych
40%
50%
45%
Powyżej 2.5 straconych
40%
0%
18%
Czyste konto
0%
17%
9%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Rotherham United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
17%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
8%
61 - 75 min
17%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
50%
73%
Powyżej 2.5
60%
33%
45%
Powyżej 3.5
40%
17%
27%
Powyżej 4.5
40%
0%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
33%
64%
Oba zespoły nie strzelą
0%
67%
36%

Statystyki rzutów rożnych

Rotherham United

Śr. łączne rzuty rożne

8.82/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Zła

Rotherham United

Rzuty rożne dla

3.82/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo zła

Rotherham United

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
20%
83%
55%
Powyżej 8.5
20%
83%
55%
Powyżej 9.5
20%
67%
45%
Powyżej 10.5
20%
50%
36%
Powyżej 11.5
20%
50%
36%
Powyżej 12.5
20%
33%
27%

Statystyki kartek

Rotherham United

Śr. łączne kartki

4.45/ Mecz
x

Śr. ligi 4.07

Średnia

Rotherham United

Kartki dla

2.18/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Średnia

Rotherham United

Kartki przeciw

2.27/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
100%
91%
Powyżej 3.5
40%
83%
64%
Powyżej 4.5
40%
33%
36%
Powyżej 5.5
20%
33%
27%
Powyżej 6.5
20%
17%
18%

Statystyki strzałów

Rotherham United

Śr. łączne strzały

23.27/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Średnia

Rotherham United

Śr. strzały celne

7.45/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Średnia

Rotherham United

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.48

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
67%
64%
Powyżej 7.5
40%
33%
36%
Powyżej 8.5
40%
17%
27%
Powyżej 9.5
20%
0%
9%
Powyżej 10.5
20%
0%
9%
Rotherham United

Statystyki Rotherham United 2026/2027 — League Two

Rotherham United zajmuje obecnie 23rd w League Two z 10 punktami w 11 meczach (2W 4D 5L). Rotherham United strzelił 12 goli i stracił 18 — różnica bramek -6. Średnia 0.91 pkt na mecz plasuje zespół na 23rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Rotherham United na SmartBet.

Statystyki goli Rotherham United 2026/2027

Rotherham United średnio strzela 1.09 i traci 1.64 gola na mecz. Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 1.60 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety Rotherham United 2026/2027

SmartBet generuje typy Rotherham United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (45%), BTTS (64%) oraz gol Rotherham United (73%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 17%. Zobacz wszystkie typy League Two.

Statystyki BTTS i czystych kont Rotherham United 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Rotherham United. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Rotherham United 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Rotherham United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.

Forma Rotherham United 2026/2027

Aktualna forma: WDLLL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 3D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.

Najczęściej zadawane pytania - Rotherham United 2026/2027

Ile goli strzelił Rotherham United w sezonie 2026/2027?

Rotherham United strzelił 12 goli w 11 meczach — średnio 1.09 na mecz. Stracił 18 (1.64 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Rotherham United w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 45% meczów Rotherham United — 5 z 11 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Rotherham United gra następny mecz?

Następny mecz Rotherham United to Newport County 20.10.2026 o 18:45 (AESSEAL New York Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Rotherham United i terminarz League Two.

Jaki jest wskaźnik BTTS Rotherham United w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Rotherham United (7 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.

Jaki jest bilans Rotherham United u siebie w sezonie 2026/2027?

Rotherham United wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 3 i przegrał 1. Średnio strzela 1.60 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Rotherham United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Rotherham United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League Two

Go to League Two
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Nadchodzące
20 paź
H
Newport CountyNewport County
24 paź
H
Shrewsbury TownShrewsbury Town
31 paź
A
Swindon TownSwindon Town
14 lis
H
Crawley TownCrawley Town
21 lis
A
Grimsby TownGrimsby Town

Informacje o Rotherham United

Oficjalna nazwa klubu

Rotherham United

Skrót

RTU

Kraj

England

Aktualny trener

Alex Bruce

Rok założenia

1870

Stadion

AESSEAL New York Stadium

Adres stadionu

Don Street

Pojemność stadionu

12021

Inne drużyny League Two

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator