Gillingham

Gillingham Statystyki 2026/2027 League Two

LWDLW

Następny mecz

League TwoLeague Two
Gillingham

Gillingham

20.10.2026

Port Vale

Port Vale

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League Two

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

36%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

45%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

46%

Dobra

Czyste konta

36% meczów

36%

Dobra

Strzały

Na mecz

9.82

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.27

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

36%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.09

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.73

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • League Two

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gillingham Attacking

2026/27

Legends

Gillingham
League average

Gillingham Defending

2026/27

Legends

Gillingham
League average

Gillingham — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.24

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
75 min
54 min
62 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
60%
67%
64%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
33%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
33%
27%
Bez gola
40%
33%
36%

Gillingham — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.24

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
113 min
60 min
76 min
Powyżej 0.5 straconych
40%
83%
64%
Powyżej 1.5 straconych
20%
33%
27%
Powyżej 2.5 straconych
20%
33%
27%
Czyste konto
60%
17%
36%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Gillingham strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
6%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
19%
46 - 60 min
31%
61 - 75 min
19%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
80%
83%
82%
Powyżej 1.5
80%
83%
82%
Powyżej 2.5
40%
67%
55%
Powyżej 3.5
0%
50%
27%
Powyżej 4.5
0%
33%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
20%
67%
45%
Oba zespoły nie strzelą
80%
33%
55%

Statystyki rzutów rożnych

Gillingham

Śr. łączne rzuty rożne

8.73/ Mecz
x

Śr. ligi 9.94

Zła

Gillingham

Rzuty rożne dla

3.09/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo zła

Gillingham

Rzuty rożne przeciw

5.64/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
67%
64%
Powyżej 8.5
40%
67%
55%
Powyżej 9.5
40%
67%
55%
Powyżej 10.5
20%
50%
36%
Powyżej 11.5
20%
50%
36%
Powyżej 12.5
20%
0%
9%

Statystyki kartek

Gillingham

Śr. łączne kartki

4.82/ Mecz
x

Śr. ligi 4.07

Bardzo dobra

Gillingham

Kartki dla

2.73/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Bardzo dobra

Gillingham

Kartki przeciw

2.09/ Mecz
x

Śr. ligi 2.04

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
80%
67%
73%
Powyżej 4.5
80%
50%
64%
Powyżej 5.5
60%
17%
36%
Powyżej 6.5
0%
17%
9%

Statystyki strzałów

Gillingham

Śr. łączne strzały

24.36/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Średnia

Gillingham

Śr. strzały celne

7.55/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Średnia

Gillingham

Śr. skuteczność strzałów

31%/ Mecz
x

Śr. ligi 30.48

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
67%
64%
Powyżej 7.5
60%
50%
55%
Powyżej 8.5
20%
33%
27%
Powyżej 9.5
20%
17%
18%
Powyżej 10.5
20%
17%
18%
Gillingham

Statystyki Gillingham 2026/2027 — League Two

Gillingham zajmuje obecnie 6th w League Two z 16 punktami w 11 meczach (4W 4D 3L). Gillingham strzelił 16 goli i stracił 13 — różnica bramek +3. Średnia 1.45 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Gillingham na SmartBet.

Statystyki goli Gillingham 2026/2027

Gillingham średnio strzela 1.45 i traci 1.18 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 45% spotkań. U siebie: 1.20 strzelonych · 0.80 straconych. Na wyjeździe: 1.67 strzelonych · 1.50 straconych.

Typy i value bety Gillingham 2026/2027

SmartBet generuje typy Gillingham na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (45%) oraz gol Gillingham (64%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy League Two.

Statystyki BTTS i czystych kont Gillingham 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Gillingham. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 60% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Gillingham 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 55% meczów Gillingham. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League Two.

Forma Gillingham 2026/2027

Aktualna forma: WLDWL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 2D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League Two.

Najczęściej zadawane pytania - Gillingham 2026/2027

Ile goli strzelił Gillingham w sezonie 2026/2027?

Gillingham strzelił 16 goli w 11 meczach — średnio 1.45 na mecz. Stracił 13 (1.18 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League Two.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Gillingham w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów Gillingham — 6 z 11 spotkań w League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Gillingham gra następny mecz?

Następny mecz Gillingham to Port Vale 20.10.2026 o 19:00 (MEMS Priestfield Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Gillingham i terminarz League Two.

Jaki jest wskaźnik BTTS Gillingham w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Gillingham (5 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League Two.

Jaki jest bilans Gillingham u siebie w sezonie 2026/2027?

Gillingham wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 1.20 i traci 0.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Gillingham?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Gillingham — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League Two

Go to League Two
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Nadchodzące
20 paź
H
Port ValePort Vale
24 paź
H
Grimsby TownGrimsby Town
31 paź
A
Shrewsbury TownShrewsbury Town
14 lis
A
Colchester UnitedColchester United
21 lis
H
Crewe AlexandraCrewe Alexandra

Informacje o Gillingham

Oficjalna nazwa klubu

Gillingham

Skrót

GLG

Kraj

England

Aktualny trener

Gareth Ainsworth

Rok założenia

1893

Stadion

MEMS Priestfield Stadium

Adres stadionu

Redfern Avenue

Pojemność stadionu

11582

Mecze
Typy
Value Bets
Generator