AFC Hornchurch

AFC Hornchurch Statystyki 2026/2027 Enterprise National League

WWLWL

Następny mecz

Enterprise National LeagueEnterprise National League
Hartlepool United

Hartlepool United

24.10.2026

AFC Hornchurch

AFC Hornchurch

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Enterprise National League

Gole strzelone

/ Mecz
1.15
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.46
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

54%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

62%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

31%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

37%

Średnia

Czyste konta

31% meczów

31%

Dobra

Strzały

Na mecz

8.85

Średnia

Strzały celne

Na mecz

3.54

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

38%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.15

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.77

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Enterprise National League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

AFC Hornchurch Attacking

2026/27

Legends

AFC Hornchurch
League average

AFC Hornchurch Defending

2026/27

Legends

AFC Hornchurch
League average

AFC Hornchurch — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.15
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
60 min
105 min
78 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
43%
62%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
29%
38%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
14%
15%
Bez gola
17%
57%
38%

AFC Hornchurch — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.46
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
273 min
37 min
62 min
Powyżej 0.5 straconych
33%
100%
69%
Powyżej 1.5 straconych
0%
71%
38%
Powyżej 2.5 straconych
0%
57%
31%
Czyste konto
67%
0%
31%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy AFC Hornchurch strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
27%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
20%
61 - 75 min
27%
76 - 90 min
13%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
86%
69%
Powyżej 2.5
33%
86%
62%
Powyżej 3.5
0%
29%
15%
Powyżej 4.5
0%
29%
15%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
17%
43%
31%
Oba zespoły nie strzelą
83%
57%
69%

Statystyki rzutów rożnych

AFC Hornchurch

Śr. łączne rzuty rożne

11.15/ Mecz
x

Śr. ligi 9.90

Dobra

AFC Hornchurch

Rzuty rożne dla

5.15/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Średnia

AFC Hornchurch

Rzuty rożne przeciw

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
86%
77%
Powyżej 8.5
67%
86%
77%
Powyżej 9.5
50%
86%
69%
Powyżej 10.5
33%
86%
62%
Powyżej 11.5
33%
71%
54%
Powyżej 12.5
33%
57%
46%

Statystyki kartek

AFC Hornchurch

Śr. łączne kartki

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo zła

AFC Hornchurch

Kartki dla

1.77/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Zła

AFC Hornchurch

Kartki przeciw

1.23/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
43%
54%
Powyżej 3.5
67%
14%
38%
Powyżej 4.5
17%
0%
8%
Powyżej 5.5
17%
0%
8%
Powyżej 6.5
17%
0%
8%

Statystyki strzałów

AFC Hornchurch

Śr. łączne strzały

20.85/ Mecz
x

Śr. ligi 20.13

Średnia

AFC Hornchurch

Śr. strzały celne

8.54/ Mecz
x

Śr. ligi 9.20

Średnia

AFC Hornchurch

Śr. skuteczność strzałów

41%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.70

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
86%
77%
Powyżej 7.5
33%
71%
54%
Powyżej 8.5
0%
71%
38%
Powyżej 9.5
0%
43%
23%
Powyżej 10.5
0%
43%
23%
AFC Hornchurch

Statystyki AFC Hornchurch 2026/2027 — Enterprise National League

AFC Hornchurch zajmuje obecnie 9th w Enterprise National League z 21 punktami w 13 meczach (7W 0D 6L). AFC Hornchurch strzelił 15 goli i stracił 19 — różnica bramek -4. Średnia 1.62 pkt na mecz plasuje zespół na 9th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy AFC Hornchurch na SmartBet.

Statystyki goli AFC Hornchurch 2026/2027

AFC Hornchurch średnio strzela 1.15 i traci 1.46 gola na mecz. Over 2.5 pada w 62% meczów. BTTS w 31% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 0.33 straconych. Na wyjeździe: 0.86 strzelonych · 2.43 straconych.

Typy i value bety AFC Hornchurch 2026/2027

SmartBet generuje typy AFC Hornchurch na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (62%), BTTS (31%) oraz gol AFC Hornchurch (62%). Skuteczność u siebie: 83% · Na wyjeździe: 29%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.

Statystyki BTTS i czystych kont AFC Hornchurch 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 31% meczów AFC Hornchurch. Czyste konta w 31% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy AFC Hornchurch 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 77% meczów AFC Hornchurch. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 23% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 46%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.

Forma AFC Hornchurch 2026/2027

Aktualna forma: WLWLW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 5W 0D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 5L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.

Najczęściej zadawane pytania - AFC Hornchurch 2026/2027

Ile goli strzelił AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027?

AFC Hornchurch strzelił 15 goli w 13 meczach — średnio 1.15 na mecz. Stracił 19 (1.46 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 62% meczów AFC Hornchurch — 8 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy AFC Hornchurch gra następny mecz?

Następny mecz AFC Hornchurch to Hartlepool United 24.10.2026 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze AFC Hornchurch i terminarz Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik BTTS AFC Hornchurch w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 31% meczów AFC Hornchurch (4 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.

Jaki jest bilans AFC Hornchurch u siebie w sezonie 2026/2027?

AFC Hornchurch wygrał 5 z 6 meczów u siebie (83%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.50 i traci 0.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze AFC Hornchurch?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz AFC Hornchurch — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Enterprise National League

Go to Enterprise National League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131120+2135
2
13913+1228
3
13832+1227
4
13742+1725
5
13733+924
6
13805+124
7
13724+623
8
13634+621
9
13706-421
10
13625+720
11
13553+320
12
13535+218
13
13535-418
14
13454+317
15
13436015
16
12435-315
17
13436-615
18
13427-914
19
13337-712
20
13409-712
21
13337-812
22
12318-610
23
132110-227
24
131111-234
Nadchodzące
24 paź
A
Hartlepool UnitedHartlepool United
27 paź
H
Yeovil TownYeovil Town
30 paź
A
FyldeFylde
14 lis
H
TamworthTamworth
21 lis
A
WealdstoneWealdstone

Informacje o AFC Hornchurch

Oficjalna nazwa klubu

AFC Hornchurch

Skrót

HOR

Kraj

England

Aktualny trener

Daryl McMahon

Rok założenia

2005

Stadion

Hornchurch Stadium

Adres stadionu

Bridge Avenue, Upminster, Havering

Pojemność stadionu

3800

Inne drużyny Enterprise National League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator