
Następny mecz
Enterprise National League
Gateshead
23.10.2026

Tamworth
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Enterprise National League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
31%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
85%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
85%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
39%
DobraCzyste konta
15% meczów
15%
ZłaStrzały
Na mecz
12.54
DobraStrzały celne
Na mecz
5.15
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.23
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Enterprise National League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Tamworth Attacking
2026/27
Legends
Tamworth Defending
2026/27
Legends
Tamworth — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Tamworth — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Tamworth strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.90

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.95

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.95
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.97

Kartki dla
Śr. ligi 1.99

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.99
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 20.13

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.20

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 45.70
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Tamworth 2026/2027 — Enterprise National League
Tamworth zajmuje obecnie 18th w Enterprise National League z 14 punktami w 13 meczach (4W 2D 7L). Tamworth strzelił 21 goli i stracił 30 — różnica bramek -9. Średnia 1.08 pkt na mecz plasuje zespół na 18th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Tamworth na SmartBet.
Statystyki goli Tamworth 2026/2027
Tamworth średnio strzela 1.62 i traci 2.31 gola na mecz. Over 2.5 pada w 85% meczów. BTTS w 85% spotkań. U siebie: 1.83 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 1.43 strzelonych · 3.00 straconych.
Typy i value bety Tamworth 2026/2027
SmartBet generuje typy Tamworth na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (85%), BTTS (85%) oraz gol Tamworth (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 14%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.
Statystyki BTTS i czystych kont Tamworth 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 85% meczów Tamworth. Czyste konta w 15% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 14%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Tamworth 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 77% meczów Tamworth. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 54% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 77%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.
Forma Tamworth 2026/2027
Aktualna forma: WLWWL — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 5L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.
Najczęściej zadawane pytania - Tamworth 2026/2027
Ile goli strzelił Tamworth w sezonie 2026/2027?
Tamworth strzelił 21 goli w 13 meczach — średnio 1.62 na mecz. Stracił 30 (2.31 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Tamworth w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 85% meczów Tamworth — 11 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Tamworth gra następny mecz?
Następny mecz Tamworth to Gateshead 23.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Tamworth i terminarz Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Tamworth w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 85% meczów Tamworth (11 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.
Jaki jest bilans Tamworth u siebie w sezonie 2026/2027?
Tamworth wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.83 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Tamworth?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Tamworth — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Enterprise National League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | 11 | 2 | 0 | +21 | 35 | |
2 | 13 | 9 | 1 | 3 | +12 | 28 | |
3 | 13 | 8 | 3 | 2 | +12 | 27 | |
4 | 13 | 7 | 4 | 2 | +17 | 25 | |
5 | 13 | 7 | 3 | 3 | +9 | 24 | |
6 | 13 | 8 | 0 | 5 | +1 | 24 | |
7 | 13 | 7 | 2 | 4 | +6 | 23 | |
8 | 13 | 6 | 3 | 4 | +6 | 21 | |
9 | 13 | 7 | 0 | 6 | -4 | 21 | |
10 | 13 | 6 | 2 | 5 | +7 | 20 | |
11 | 13 | 5 | 5 | 3 | +3 | 20 | |
12 | 13 | 5 | 3 | 5 | +2 | 18 | |
13 | 13 | 5 | 3 | 5 | -4 | 18 | |
14 | 13 | 4 | 5 | 4 | +3 | 17 | |
15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 0 | 15 | |
16 | 12 | 4 | 3 | 5 | -3 | 15 | |
17 | 13 | 4 | 3 | 6 | -6 | 15 | |
18 | 13 | 4 | 2 | 7 | -9 | 14 | |
19 | 13 | 3 | 3 | 7 | -7 | 12 | |
20 | 13 | 4 | 0 | 9 | -7 | 12 | |
21 | 13 | 3 | 3 | 7 | -8 | 12 | |
22 | 12 | 3 | 1 | 8 | -6 | 10 | |
23 | 13 | 2 | 1 | 10 | -22 | 7 | |
24 | 13 | 1 | 1 | 11 | -23 | 4 |
Informacje o Tamworth
Oficjalna nazwa klubu
Tamworth
Skrót
TAM
Kraj
England
Aktualny trener
Andy Peaks
Rok założenia
1933
Stadion
The Lamb Ground
Adres stadionu
Meadow Street, Kettlebrook
Pojemność stadionu
4065
Inne drużyny Enterprise National League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















