Barrow

Barrow Statystyki 2026/2027 Enterprise National League

DWWWW

Następny mecz

Enterprise National LeagueEnterprise National League
Barrow

Barrow

24.10.2026

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Enterprise National League

Gole strzelone

/ Mecz
1.69
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.23
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

46%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

69%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

62%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

23% meczów

23%

Średnia

Strzały

Na mecz

10.38

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.00

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

15%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.23

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.77

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Enterprise National League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Barrow Attacking

2026/27

Legends

Barrow
League average

Barrow Defending

2026/27

Legends

Barrow
League average

Barrow — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.69
x

Śr. ligi 1.55

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
49 min
57 min
53 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
71%
85%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
57%
54%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
14%
23%
Bez gola
0%
29%
15%

Barrow — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.23
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
108 min
57 min
73 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
100%
77%
Powyżej 1.5 straconych
33%
57%
46%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
50%
0%
23%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Barrow strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
18%
31 - 45 min
9%
46 - 60 min
9%
61 - 75 min
27%
76 - 90 min
36%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
83%
86%
85%
Powyżej 2.5
83%
57%
69%
Powyżej 3.5
0%
43%
23%
Powyżej 4.5
0%
14%
8%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
71%
62%
Oba zespoły nie strzelą
50%
29%
38%

Statystyki rzutów rożnych

Barrow

Śr. łączne rzuty rożne

10.62/ Mecz
x

Śr. ligi 9.90

Średnia

Barrow

Rzuty rożne dla

6.23/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Bardzo dobra

Barrow

Rzuty rożne przeciw

4.38/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
71%
85%
Powyżej 8.5
83%
71%
77%
Powyżej 9.5
83%
57%
69%
Powyżej 10.5
67%
29%
46%
Powyżej 11.5
33%
14%
23%
Powyżej 12.5
17%
14%
15%

Statystyki kartek

Barrow

Śr. łączne kartki

5.77/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo dobra

Barrow

Kartki dla

2.77/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo dobra

Barrow

Kartki przeciw

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
83%
71%
77%
Powyżej 4.5
67%
71%
69%
Powyżej 5.5
67%
43%
54%
Powyżej 6.5
50%
14%
31%

Statystyki strzałów

Barrow

Śr. łączne strzały

18.54/ Mecz
x

Śr. ligi 20.13

Średnia

Barrow

Śr. strzały celne

9.38/ Mecz
x

Śr. ligi 9.20

Średnia

Barrow

Śr. skuteczność strzałów

51%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.70

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
100%
85%
Powyżej 7.5
67%
71%
69%
Powyżej 8.5
50%
43%
46%
Powyżej 9.5
33%
43%
38%
Powyżej 10.5
33%
43%
38%
Barrow

Statystyki Barrow 2026/2027 — Enterprise National League

Barrow zajmuje obecnie 8th w Enterprise National League z 21 punktami w 13 meczach (6W 3D 4L). Barrow strzelił 22 goli i stracił 16 — różnica bramek +6. Średnia 1.62 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Barrow na SmartBet.

Statystyki goli Barrow 2026/2027

Barrow średnio strzela 1.69 i traci 1.23 gola na mecz. Over 2.5 pada w 69% meczów. BTTS w 62% spotkań. U siebie: 1.83 strzelonych · 0.83 straconych. Na wyjeździe: 1.57 strzelonych · 1.57 straconych.

Typy i value bety Barrow 2026/2027

SmartBet generuje typy Barrow na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (69%), BTTS (62%) oraz gol Barrow (85%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 29%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.

Statystyki BTTS i czystych kont Barrow 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 62% meczów Barrow. Czyste konta w 23% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Barrow 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 46% meczów Barrow. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 31% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 62%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.

Forma Barrow 2026/2027

Aktualna forma: WWWWW — 5W 0D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 0D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 3D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.

Najczęściej zadawane pytania - Barrow 2026/2027

Ile goli strzelił Barrow w sezonie 2026/2027?

Barrow strzelił 22 goli w 13 meczach — średnio 1.69 na mecz. Stracił 16 (1.23 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Barrow w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 69% meczów Barrow — 9 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Barrow gra następny mecz?

Następny mecz Barrow to Forest Green Rovers 24.10.2026 o 14:00 (SO Legal Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Barrow i terminarz Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Barrow w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 62% meczów Barrow (8 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.

Jaki jest bilans Barrow u siebie w sezonie 2026/2027?

Barrow wygrał 4 z 6 meczów u siebie (67%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 1.83 i traci 0.83 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Barrow?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Barrow — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Enterprise National League

Go to Enterprise National League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131120+2135
2
13913+1228
3
13832+1227
4
13742+1725
5
13733+924
6
13805+124
7
13724+623
8
13634+621
9
13706-421
10
13625+720
11
13553+320
12
13535+218
13
13535-418
14
13454+317
15
13436015
16
12435-315
17
13436-615
18
13427-914
19
13337-712
20
13409-712
21
13337-812
22
12318-610
23
132110-227
24
131111-234
Nadchodzące
24 paź
H
Forest Green RoversForest Green Rovers
27 paź
A
Halifax TownHalifax Town
31 paź
H
EastleighEastleigh
14 lis
A
GatesheadGateshead
21 lis
H
Carlisle UnitedCarlisle United

Informacje o Barrow

Oficjalna nazwa klubu

Barrow

Skrót

BRW

Kraj

England

Aktualny trener

Adam Murray

Rok założenia

1901

Stadion

SO Legal Stadium

Adres stadionu

Holker Street

Pojemność stadionu

5000

Inne drużyny Enterprise National League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator