
Następny mecz
Enterprise National League
Solihull Moors
24.10.2026

Carlisle United
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Enterprise National League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
31%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
54%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
77%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
54%
Bardzo dobraCzyste konta
15% meczów
15%
ZłaStrzały
Na mecz
14.38
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
6.46
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
15%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
6.62
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
1.77
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Enterprise National League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Carlisle United Attacking
2026/27
Legends
Carlisle United Defending
2026/27
Legends
Carlisle United — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Carlisle United — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Carlisle United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.90

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.95

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.95
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.97

Kartki dla
Śr. ligi 1.99

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.99
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 20.13

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.20

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 45.70
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Carlisle United 2026/2027 — Enterprise National League
Carlisle United zajmuje obecnie 14th w Enterprise National League z 17 punktami w 13 meczach (4W 5D 4L). Carlisle United strzelił 23 goli i stracił 20 — różnica bramek +3. Średnia 1.31 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Carlisle United na SmartBet.
Statystyki goli Carlisle United 2026/2027
Carlisle United średnio strzela 1.77 i traci 1.54 gola na mecz. Over 2.5 pada w 54% meczów. BTTS w 77% spotkań. U siebie: 2.14 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety Carlisle United 2026/2027
SmartBet generuje typy Carlisle United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (54%), BTTS (77%) oraz gol Carlisle United (85%). Skuteczność u siebie: 29% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.
Statystyki BTTS i czystych kont Carlisle United 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 77% meczów Carlisle United. Czyste konta w 15% spotkań (u siebie 14% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Carlisle United 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 85% meczów Carlisle United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 31% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 54%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.
Forma Carlisle United 2026/2027
Aktualna forma: LLWWD — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 3D 2L w 7 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.
Najczęściej zadawane pytania - Carlisle United 2026/2027
Ile goli strzelił Carlisle United w sezonie 2026/2027?
Carlisle United strzelił 23 goli w 13 meczach — średnio 1.77 na mecz. Stracił 20 (1.54 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Carlisle United w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 54% meczów Carlisle United — 7 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Carlisle United gra następny mecz?
Następny mecz Carlisle United to Solihull Moors 24.10.2026 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Carlisle United i terminarz Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Carlisle United w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 77% meczów Carlisle United (10 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.
Jaki jest bilans Carlisle United u siebie w sezonie 2026/2027?
Carlisle United wygrał 2 z 7 meczów u siebie (29%), zremisował 3 i przegrał 2. Średnio strzela 2.14 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Carlisle United?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Carlisle United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Enterprise National League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | 11 | 2 | 0 | +21 | 35 | |
2 | 13 | 9 | 1 | 3 | +12 | 28 | |
3 | 13 | 8 | 3 | 2 | +12 | 27 | |
4 | 13 | 7 | 4 | 2 | +17 | 25 | |
5 | 13 | 7 | 3 | 3 | +9 | 24 | |
6 | 13 | 8 | 0 | 5 | +1 | 24 | |
7 | 13 | 7 | 2 | 4 | +6 | 23 | |
8 | 13 | 6 | 3 | 4 | +6 | 21 | |
9 | 13 | 7 | 0 | 6 | -4 | 21 | |
10 | 13 | 6 | 2 | 5 | +7 | 20 | |
11 | 13 | 5 | 5 | 3 | +3 | 20 | |
12 | 13 | 5 | 3 | 5 | +2 | 18 | |
13 | 13 | 5 | 3 | 5 | -4 | 18 | |
14 | 13 | 4 | 5 | 4 | +3 | 17 | |
15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 0 | 15 | |
16 | 12 | 4 | 3 | 5 | -3 | 15 | |
17 | 13 | 4 | 3 | 6 | -6 | 15 | |
18 | 13 | 4 | 2 | 7 | -9 | 14 | |
19 | 13 | 3 | 3 | 7 | -7 | 12 | |
20 | 13 | 4 | 0 | 9 | -7 | 12 | |
21 | 13 | 3 | 3 | 7 | -8 | 12 | |
22 | 12 | 3 | 1 | 8 | -6 | 10 | |
23 | 13 | 2 | 1 | 10 | -22 | 7 | |
24 | 13 | 1 | 1 | 11 | -23 | 4 |
Informacje o Carlisle United
Oficjalna nazwa klubu
Carlisle United
Skrót
CUN
Kraj
England
Aktualny trener
Rob Elliott
Rok założenia
1903
Stadion
Brunton Park
Adres stadionu
Warwick Road
Pojemność stadionu
18202
Inne drużyny Enterprise National League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















