
Następny mecz
Enterprise National League
Altrincham
04.09.2026

Eastleigh
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Enterprise National League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
40%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
60%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
60%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
50%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
7.80
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
3.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
40%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
4.40
DobraKartki dla
Na mecz
2.40
ŚredniaAltrincham Attacking
2026/27
Legends
Altrincham Defending
2026/27
Legends
Altrincham — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Altrincham — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Altrincham strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.07

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.04

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.04
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.77

Kartki dla
Śr. ligi 1.89

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.89
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 22.58

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.87

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 39.28
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Altrincham 2026/2027 — Enterprise National League
Altrincham zajmuje obecnie 16th w Enterprise National League z 6 punktami w 5 meczach (2W 0D 3L). Altrincham strzelił 5 goli i stracił 7 — różnica bramek -2. Średnia 1.2 pkt na mecz plasuje zespół na 16th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Altrincham na SmartBet.
Statystyki goli Altrincham 2026/2027
Altrincham średnio strzela 1.00 i traci 1.40 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 60% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety Altrincham 2026/2027
SmartBet generuje typy Altrincham na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (60%) oraz gol Altrincham (60%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.
Statystyki BTTS i czystych kont Altrincham 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Altrincham. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Altrincham 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 60% meczów Altrincham. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 40% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 40%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.
Forma Altrincham 2026/2027
Aktualna forma: LLLWW — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.
Najczęściej zadawane pytania - Altrincham 2026/2027
Ile goli strzelił Altrincham w sezonie 2026/2027?
Altrincham strzelił 5 goli w 5 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 7 (1.40 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Altrincham w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 60% meczów Altrincham — 3 z 5 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Altrincham gra następny mecz?
Następny mecz Altrincham to Eastleigh 04.09.2026 o 18:45 (The J. Davidson Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Altrincham i terminarz Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Altrincham w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Altrincham (3 z 5 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.
Jaki jest bilans Altrincham u siebie w sezonie 2026/2027?
Altrincham wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.50 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Altrincham?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Altrincham — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Enterprise National League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 4 | 1 | 0 | +7 | 13 | |
2 | 5 | 4 | 0 | 1 | +4 | 12 | |
3 | 5 | 4 | 0 | 1 | +3 | 12 | |
4 | 5 | 3 | 2 | 0 | +5 | 11 | |
5 | 5 | 3 | 1 | 1 | +4 | 10 | |
6 | 5 | 3 | 1 | 1 | +4 | 10 | |
7 | 5 | 3 | 1 | 1 | +3 | 10 | |
8 | 5 | 3 | 1 | 1 | +2 | 10 | |
9 | 5 | 2 | 2 | 1 | +4 | 8 | |
10 | 5 | 2 | 2 | 1 | +2 | 8 | |
11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 8 | |
12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | |
13 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | |
14 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | |
15 | 5 | 2 | 0 | 3 | -1 | 6 | |
16 | 5 | 2 | 0 | 3 | -2 | 6 | |
17 | 5 | 2 | 0 | 3 | -4 | 6 | |
18 | 5 | 1 | 2 | 2 | -1 | 5 | |
19 | 5 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | |
20 | 5 | 1 | 1 | 3 | -4 | 4 | |
21 | 5 | 1 | 1 | 3 | -5 | 4 | |
22 | 5 | 1 | 0 | 4 | -4 | 3 | |
23 | 5 | 0 | 2 | 3 | -4 | 2 | |
24 | 5 | 0 | 0 | 5 | -11 | 0 |
Informacje o Altrincham
Oficjalna nazwa klubu
Altrincham
Skrót
ALT
Kraj
England
Aktualny trener
Neil Gibson
Rok założenia
1903
Stadion
The J. Davidson Stadium
Adres stadionu
Moss Lane
Pojemność stadionu
6085
Inne drużyny Enterprise National League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















