Scunthorpe United

Scunthorpe United Statystyki 2026/2027 Enterprise National League

WLLWL

Następny mecz

Enterprise National LeagueEnterprise National League
Scunthorpe United

Scunthorpe United

24.10.2026

Woking

Woking

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Enterprise National League

Gole strzelone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.55

Dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

25%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

8% meczów

8%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

10.33

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.75

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

42%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.92

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.33

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Enterprise National League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Scunthorpe United Attacking

2026/27

Legends

Scunthorpe United
League average

Scunthorpe United Defending

2026/27

Legends

Scunthorpe United
League average

Scunthorpe United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
50 min
105 min
72 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
43%
58%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
43%
42%
Powyżej 2.5 goli drużyny
40%
0%
17%
Bez gola
20%
57%
42%

Scunthorpe United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.55

Dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
64 min
45 min
51 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
86%
92%
Powyżej 1.5 straconych
40%
57%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
43%
25%
Czyste konto
0%
14%
8%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Scunthorpe United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
20%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
27%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
20%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
71%
83%
Powyżej 2.5
60%
43%
50%
Powyżej 3.5
40%
29%
33%
Powyżej 4.5
20%
29%
25%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
80%
29%
50%
Oba zespoły nie strzelą
20%
71%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Scunthorpe United

Śr. łączne rzuty rożne

10.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.90

Średnia

Scunthorpe United

Rzuty rożne dla

4.92/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Średnia

Scunthorpe United

Rzuty rożne przeciw

5.58/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
100%
83%
Powyżej 8.5
40%
71%
58%
Powyżej 9.5
40%
71%
58%
Powyżej 10.5
40%
57%
50%
Powyżej 11.5
40%
29%
33%
Powyżej 12.5
40%
14%
25%

Statystyki kartek

Scunthorpe United

Śr. łączne kartki

3.67/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Średnia

Scunthorpe United

Kartki dla

2.33/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo dobra

Scunthorpe United

Kartki przeciw

1.33/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
71%
75%
Powyżej 3.5
40%
57%
50%
Powyżej 4.5
20%
29%
25%
Powyżej 5.5
20%
14%
17%
Powyżej 6.5
0%
14%
8%

Statystyki strzałów

Scunthorpe United

Śr. łączne strzały

21.83/ Mecz
x

Śr. ligi 20.13

Średnia

Scunthorpe United

Śr. strzały celne

9.92/ Mecz
x

Śr. ligi 9.20

Średnia

Scunthorpe United

Śr. skuteczność strzałów

45%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.70

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
86%
92%
Powyżej 7.5
60%
86%
75%
Powyżej 8.5
60%
43%
50%
Powyżej 9.5
60%
43%
50%
Powyżej 10.5
40%
29%
33%
Scunthorpe United

Statystyki Scunthorpe United 2026/2027 — Enterprise National League

Scunthorpe United zajmuje obecnie 22nd w Enterprise National League z 10 punktami w 12 meczach (3W 1D 8L). Scunthorpe United strzelił 15 goli i stracił 21 — różnica bramek -6. Średnia 0.83 pkt na mecz plasuje zespół na 22nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Scunthorpe United na SmartBet.

Statystyki goli Scunthorpe United 2026/2027

Scunthorpe United średnio strzela 1.25 i traci 1.75 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.80 strzelonych · 1.40 straconych. Na wyjeździe: 0.86 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Scunthorpe United 2026/2027

SmartBet generuje typy Scunthorpe United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Scunthorpe United (58%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 14%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.

Statystyki BTTS i czystych kont Scunthorpe United 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Scunthorpe United. Czyste konta w 8% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 14%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Scunthorpe United 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Scunthorpe United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 25% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 58%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.

Forma Scunthorpe United 2026/2027

Aktualna forma: LLWLL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 6L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.

Najczęściej zadawane pytania - Scunthorpe United 2026/2027

Ile goli strzelił Scunthorpe United w sezonie 2026/2027?

Scunthorpe United strzelił 15 goli w 12 meczach — średnio 1.25 na mecz. Stracił 21 (1.75 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Scunthorpe United w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Scunthorpe United — 6 z 12 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Scunthorpe United gra następny mecz?

Następny mecz Scunthorpe United to Woking 24.10.2026 o 14:00 (Sands Venue Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Scunthorpe United i terminarz Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Scunthorpe United w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Scunthorpe United (6 z 12 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.

Jaki jest bilans Scunthorpe United u siebie w sezonie 2026/2027?

Scunthorpe United wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.80 i traci 1.40 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Scunthorpe United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Scunthorpe United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Enterprise National League

Go to Enterprise National League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131120+2135
2
13913+1228
3
13832+1227
4
13742+1725
5
13733+924
6
13805+124
7
13724+623
8
13634+621
9
13706-421
10
13625+720
11
13553+320
12
13535+218
13
13535-418
14
13454+317
15
13436015
16
12435-315
17
13436-615
18
13427-914
19
13337-712
20
13409-712
21
13337-812
22
12318-610
23
132110-227
24
131111-234
Nadchodzące
24 paź
H
WokingWoking
27 paź
A
TamworthTamworth
31 paź
A
Boston UnitedBoston United
14 lis
H
WorthingWorthing
21 lis
A
Aldershot TownAldershot Town

Informacje o Scunthorpe United

Oficjalna nazwa klubu

Scunthorpe United

Skrót

SCU

Kraj

England

Aktualny trener

Andy Butler

Rok założenia

1899

Stadion

Sands Venue Stadium

Adres stadionu

Doncaster Road

Pojemność stadionu

9088

Inne drużyny Enterprise National League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator