
Następny mecz
Enterprise National League
Gateshead
23.10.2026

Tamworth
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Enterprise National League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
8%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
62%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
46%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
43%
DobraCzyste konta
8% meczów
8%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
6.08
ZłaStrzały celne
Na mecz
2.92
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
46%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
2.85
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.08
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Enterprise National League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Gateshead Attacking
2026/27
Legends
Gateshead Defending
2026/27
Legends
Gateshead — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Gateshead — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Gateshead strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.90

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.95

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.95
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.97

Kartki dla
Śr. ligi 1.99

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.99
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 20.13

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.20

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 45.70
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Gateshead 2026/2027 — Enterprise National League
Gateshead zajmuje obecnie 24th w Enterprise National League z 4 punktami w 13 meczach (1W 1D 11L). Gateshead strzelił 8 goli i stracił 31 — różnica bramek -23. Średnia 0.31 pkt na mecz plasuje zespół na 24th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Gateshead na SmartBet.
Statystyki goli Gateshead 2026/2027
Gateshead średnio strzela 0.62 i traci 2.38 gola na mecz. Over 2.5 pada w 62% meczów. BTTS w 46% spotkań. U siebie: 0.83 strzelonych · 1.83 straconych. Na wyjeździe: 0.43 strzelonych · 2.86 straconych.
Typy i value bety Gateshead 2026/2027
SmartBet generuje typy Gateshead na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (62%), BTTS (46%) oraz gol Gateshead (54%). Skuteczność u siebie: 17% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.
Statystyki BTTS i czystych kont Gateshead 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 46% meczów Gateshead. Czyste konta w 8% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Gateshead 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 69% meczów Gateshead. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 23% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 62%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.
Forma Gateshead 2026/2027
Aktualna forma: LLLLL — 0W 0D 5L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 4L w 6 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 7L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.
Najczęściej zadawane pytania - Gateshead 2026/2027
Ile goli strzelił Gateshead w sezonie 2026/2027?
Gateshead strzelił 8 goli w 13 meczach — średnio 0.62 na mecz. Stracił 31 (2.38 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Gateshead w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 62% meczów Gateshead — 8 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Gateshead gra następny mecz?
Następny mecz Gateshead to Tamworth 23.10.2026 o 18:45 (Gateshead International Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Gateshead i terminarz Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Gateshead w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 46% meczów Gateshead (6 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.
Jaki jest bilans Gateshead u siebie w sezonie 2026/2027?
Gateshead wygrał 1 z 6 meczów u siebie (17%), zremisował 1 i przegrał 4. Średnio strzela 0.83 i traci 1.83 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Gateshead?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Gateshead — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Enterprise National League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | 11 | 2 | 0 | +21 | 35 | |
2 | 13 | 9 | 1 | 3 | +12 | 28 | |
3 | 13 | 8 | 3 | 2 | +12 | 27 | |
4 | 13 | 7 | 4 | 2 | +17 | 25 | |
5 | 13 | 7 | 3 | 3 | +9 | 24 | |
6 | 13 | 8 | 0 | 5 | +1 | 24 | |
7 | 13 | 7 | 2 | 4 | +6 | 23 | |
8 | 13 | 6 | 3 | 4 | +6 | 21 | |
9 | 13 | 7 | 0 | 6 | -4 | 21 | |
10 | 13 | 6 | 2 | 5 | +7 | 20 | |
11 | 13 | 5 | 5 | 3 | +3 | 20 | |
12 | 13 | 5 | 3 | 5 | +2 | 18 | |
13 | 13 | 5 | 3 | 5 | -4 | 18 | |
14 | 13 | 4 | 5 | 4 | +3 | 17 | |
15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 0 | 15 | |
16 | 12 | 4 | 3 | 5 | -3 | 15 | |
17 | 13 | 4 | 3 | 6 | -6 | 15 | |
18 | 13 | 4 | 2 | 7 | -9 | 14 | |
19 | 13 | 3 | 3 | 7 | -7 | 12 | |
20 | 13 | 4 | 0 | 9 | -7 | 12 | |
21 | 13 | 3 | 3 | 7 | -8 | 12 | |
22 | 12 | 3 | 1 | 8 | -6 | 10 | |
23 | 13 | 2 | 1 | 10 | -22 | 7 | |
24 | 13 | 1 | 1 | 11 | -23 | 4 |
Informacje o Gateshead
Oficjalna nazwa klubu
Gateshead
Skrót
GTH
Kraj
England
Aktualny trener
Lee Cattermole
Rok założenia
1889
Stadion
Gateshead International Stadium
Adres stadionu
Neilson Road
Pojemność stadionu
11750
Inne drużyny Enterprise National League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















