Harrogate Town

Harrogate Town Statystyki 2026/2027 Enterprise National League

DWWWW

Następny mecz

Enterprise National LeagueEnterprise National League
Harrogate Town

Harrogate Town

24.10.2026

Sutton United

Sutton United

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Enterprise National League

Gole strzelone

/ Mecz
2.23
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.31
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

69%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

77%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

69%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

31% meczów

31%

Dobra

Strzały

Na mecz

12.31

Dobra

Strzały celne

Na mecz

6.23

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.69

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.69

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Enterprise National League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Harrogate Town Attacking

2026/27

Legends

Harrogate Town
League average

Harrogate Town Defending

2026/27

Legends

Harrogate Town
League average

Harrogate Town — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.23
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
31 min
60 min
40 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
86%
33%
62%
Powyżej 2.5 goli drużyny
57%
17%
38%
Bez gola
0%
0%
0%

Harrogate Town — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.31
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
70 min
68 min
69 min
Powyżej 0.5 straconych
86%
50%
69%
Powyżej 1.5 straconych
43%
33%
38%
Powyżej 2.5 straconych
0%
33%
15%
Czyste konto
14%
50%
31%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Harrogate Town strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
14%
16 - 30 min
7%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
24%
61 - 75 min
7%
76 - 90 min
31%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
67%
85%
Powyżej 2.5
100%
50%
77%
Powyżej 3.5
57%
50%
54%
Powyżej 4.5
29%
17%
23%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
86%
50%
69%
Oba zespoły nie strzelą
14%
50%
31%

Statystyki rzutów rożnych

Harrogate Town

Śr. łączne rzuty rożne

9.77/ Mecz
x

Śr. ligi 9.90

Średnia

Harrogate Town

Rzuty rożne dla

4.69/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Średnia

Harrogate Town

Rzuty rożne przeciw

5.08/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
71%
50%
62%
Powyżej 8.5
71%
33%
54%
Powyżej 9.5
57%
33%
46%
Powyżej 10.5
43%
33%
38%
Powyżej 11.5
43%
33%
38%
Powyżej 12.5
43%
17%
31%

Statystyki kartek

Harrogate Town

Śr. łączne kartki

3.46/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Zła

Harrogate Town

Kartki dla

1.69/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo zła

Harrogate Town

Kartki przeciw

1.77/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
43%
83%
62%
Powyżej 3.5
14%
83%
46%
Powyżej 4.5
14%
50%
31%
Powyżej 5.5
14%
50%
31%
Powyżej 6.5
14%
17%
15%

Statystyki strzałów

Harrogate Town

Śr. łączne strzały

19.69/ Mecz
x

Śr. ligi 20.13

Średnia

Harrogate Town

Śr. strzały celne

9.54/ Mecz
x

Śr. ligi 9.20

Średnia

Harrogate Town

Śr. skuteczność strzałów

48%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.70

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
67%
85%
Powyżej 7.5
71%
50%
62%
Powyżej 8.5
57%
50%
54%
Powyżej 9.5
43%
33%
38%
Powyżej 10.5
43%
33%
38%
Harrogate Town

Statystyki Harrogate Town 2026/2027 — Enterprise National League

Harrogate Town zajmuje obecnie 2nd w Enterprise National League z 28 punktami w 13 meczach (9W 1D 3L). Harrogate Town strzelił 29 goli i stracił 17 — różnica bramek +12. Średnia 2.15 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Harrogate Town na SmartBet.

Statystyki goli Harrogate Town 2026/2027

Harrogate Town średnio strzela 2.23 i traci 1.31 gola na mecz. Over 2.5 pada w 77% meczów. BTTS w 69% spotkań. U siebie: 2.86 strzelonych · 1.29 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety Harrogate Town 2026/2027

SmartBet generuje typy Harrogate Town na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (77%), BTTS (69%) oraz gol Harrogate Town (100%). Skuteczność u siebie: 71% · Na wyjeździe: 67%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.

Statystyki BTTS i czystych kont Harrogate Town 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 69% meczów Harrogate Town. Czyste konta w 31% spotkań (u siebie 14% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Harrogate Town 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 77% meczów Harrogate Town. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 46% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 62%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.

Forma Harrogate Town 2026/2027

Aktualna forma: LWWWW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 5W 1D 1L w 7 meczach. Na wyjeździe: 4W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.

Najczęściej zadawane pytania - Harrogate Town 2026/2027

Ile goli strzelił Harrogate Town w sezonie 2026/2027?

Harrogate Town strzelił 29 goli w 13 meczach — średnio 2.23 na mecz. Stracił 17 (1.31 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Harrogate Town w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 77% meczów Harrogate Town — 10 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Harrogate Town gra następny mecz?

Następny mecz Harrogate Town to Sutton United 24.10.2026 o 11:30 (CNG Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Harrogate Town i terminarz Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Harrogate Town w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 69% meczów Harrogate Town (9 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.

Jaki jest bilans Harrogate Town u siebie w sezonie 2026/2027?

Harrogate Town wygrał 5 z 7 meczów u siebie (71%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 2.86 i traci 1.29 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Harrogate Town?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Harrogate Town — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Enterprise National League

Go to Enterprise National League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131120+2135
2
13913+1228
3
13832+1227
4
13742+1725
5
13733+924
6
13805+124
7
13724+623
8
13634+621
9
13706-421
10
13625+720
11
13553+320
12
13535+218
13
13535-418
14
13454+317
15
13436015
16
12435-315
17
13436-615
18
13427-914
19
13337-712
20
13409-712
21
13337-812
22
12318-610
23
132110-227
24
131111-234
Nadchodzące
24 paź
H
Sutton UnitedSutton United
28 paź
A
Carlisle UnitedCarlisle United
31 paź
A
Forest Green RoversForest Green Rovers
14 lis
H
AltrinchamAltrincham
21 lis
A
WorthingWorthing

Informacje o Harrogate Town

Oficjalna nazwa klubu

Harrogate Town

Skrót

HAT

Kraj

England

Aktualny trener

Simon Weaver

Rok założenia

1914

Stadion

CNG Stadium

Adres stadionu

Wetherby Road

Pojemność stadionu

3800

Inne drużyny Enterprise National League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator