Sutton United

Sutton United Statystyki 2026/2027 Enterprise National League

WLDLD

Następny mecz

Enterprise National LeagueEnterprise National League
Harrogate Town

Harrogate Town

24.10.2026

Sutton United

Sutton United

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Enterprise National League

Gole strzelone

/ Mecz
1.08
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.55

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

38%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

38%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

38%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

50%

Dobra

Czyste konta

23% meczów

23%

Średnia

Strzały

Na mecz

8.08

Średnia

Strzały celne

Na mecz

3.85

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

38%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.54

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.31

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Enterprise National League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Sutton United Attacking

2026/27

Legends

Sutton United
League average

Sutton United Defending

2026/27

Legends

Sutton United
League average

Sutton United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.08
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
79 min
90 min
83 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
57%
67%
62%
Powyżej 1.5 goli drużyny
43%
17%
31%
Powyżej 2.5 goli drużyny
14%
17%
15%
Bez gola
43%
33%
38%

Sutton United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.55

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
57 min
77 min
65 min
Powyżej 0.5 straconych
86%
67%
77%
Powyżej 1.5 straconych
57%
33%
46%
Powyżej 2.5 straconych
14%
17%
15%
Czyste konto
14%
33%
23%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Sutton United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
7%
16 - 30 min
36%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
7%
61 - 75 min
7%
76 - 90 min
43%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
86%
83%
85%
Powyżej 2.5
43%
33%
38%
Powyżej 3.5
14%
0%
8%
Powyżej 4.5
14%
0%
8%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
43%
33%
38%
Oba zespoły nie strzelą
57%
67%
62%

Statystyki rzutów rożnych

Sutton United

Śr. łączne rzuty rożne

8.31/ Mecz
x

Śr. ligi 9.90

Bardzo zła

Sutton United

Rzuty rożne dla

4.54/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Średnia

Sutton United

Rzuty rożne przeciw

3.77/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
86%
50%
69%
Powyżej 8.5
43%
50%
46%
Powyżej 9.5
14%
33%
23%
Powyżej 10.5
14%
33%
23%
Powyżej 11.5
0%
17%
8%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Sutton United

Śr. łączne kartki

5.08/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo dobra

Sutton United

Kartki dla

2.31/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo dobra

Sutton United

Kartki przeciw

2.77/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
86%
83%
85%
Powyżej 3.5
71%
83%
77%
Powyżej 4.5
57%
83%
69%
Powyżej 5.5
29%
33%
31%
Powyżej 6.5
29%
17%
23%

Statystyki strzałów

Sutton United

Śr. łączne strzały

15.23/ Mecz
x

Śr. ligi 20.13

Bardzo zła

Sutton United

Śr. strzały celne

7.46/ Mecz
x

Śr. ligi 9.20

Bardzo zła

Sutton United

Śr. skuteczność strzałów

49%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.70

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
43%
67%
54%
Powyżej 7.5
43%
33%
38%
Powyżej 8.5
29%
17%
23%
Powyżej 9.5
14%
17%
15%
Powyżej 10.5
14%
0%
8%
Sutton United

Statystyki Sutton United 2026/2027 — Enterprise National League

Sutton United zajmuje obecnie 13th w Enterprise National League z 18 punktami w 13 meczach (5W 3D 5L). Sutton United strzelił 14 goli i stracił 18 — różnica bramek -4. Średnia 1.38 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Sutton United na SmartBet.

Statystyki goli Sutton United 2026/2027

Sutton United średnio strzela 1.08 i traci 1.38 gola na mecz. Over 2.5 pada w 38% meczów. BTTS w 38% spotkań. U siebie: 1.14 strzelonych · 1.57 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.17 straconych.

Typy i value bety Sutton United 2026/2027

SmartBet generuje typy Sutton United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (38%), BTTS (38%) oraz gol Sutton United (62%). Skuteczność u siebie: 43% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.

Statystyki BTTS i czystych kont Sutton United 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 38% meczów Sutton United. Czyste konta w 23% spotkań (u siebie 14% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Sutton United 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 69% meczów Sutton United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 15% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 46%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.

Forma Sutton United 2026/2027

Aktualna forma: DDLDL — 0W 3D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 3L w 7 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.

Najczęściej zadawane pytania - Sutton United 2026/2027

Ile goli strzelił Sutton United w sezonie 2026/2027?

Sutton United strzelił 14 goli w 13 meczach — średnio 1.08 na mecz. Stracił 18 (1.38 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Sutton United w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 38% meczów Sutton United — 5 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Sutton United gra następny mecz?

Następny mecz Sutton United to Harrogate Town 24.10.2026 o 11:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Sutton United i terminarz Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Sutton United w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 38% meczów Sutton United (5 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.

Jaki jest bilans Sutton United u siebie w sezonie 2026/2027?

Sutton United wygrał 3 z 7 meczów u siebie (43%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 1.14 i traci 1.57 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Sutton United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Sutton United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Enterprise National League

Go to Enterprise National League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131120+2135
2
13913+1228
3
13832+1227
4
13742+1725
5
13733+924
6
13805+124
7
13724+623
8
13634+621
9
13706-421
10
13625+720
11
13553+320
12
13535+218
13
13535-418
14
13454+317
15
13436015
16
12435-315
17
13436-615
18
13427-914
19
13337-712
20
13409-712
21
13337-812
22
12318-610
23
132110-227
24
131111-234
Nadchodzące
24 paź
A
Harrogate TownHarrogate Town
28 paź
H
Aldershot TownAldershot Town
31 paź
A
WorthingWorthing
14 lis
H
Solihull MoorsSolihull Moors
21 lis
H
Boston UnitedBoston United

Informacje o Sutton United

Oficjalna nazwa klubu

Sutton United

Skrót

SUU

Kraj

England

Aktualny trener

Chris Agutter

Rok założenia

1898

Stadion

VBS Community Stadium

Adres stadionu

Gander Green Lane

Pojemność stadionu

7032

Inne drużyny Enterprise National League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator