Worthing

Worthing Statystyki 2026/2027 Enterprise National League

LWWDW

Następny mecz

Enterprise National LeagueEnterprise National League
Kidderminster Harriers

Kidderminster Harriers

24.10.2026

Worthing

Worthing

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Enterprise National League

Gole strzelone

/ Mecz
2.08
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.55

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

54%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

77%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

77%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

23% meczów

23%

Średnia

Strzały

Na mecz

11.54

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.92

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.38

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.46

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Enterprise National League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Worthing Attacking

2026/27

Legends

Worthing
League average

Worthing Defending

2026/27

Legends

Worthing
League average

Worthing — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.08
x

Śr. ligi 1.55

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
41 min
43 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
57%
83%
69%
Powyżej 2.5 goli drużyny
14%
33%
23%
Bez gola
0%
0%
0%

Worthing — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.55

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
79 min
54 min
65 min
Powyżej 0.5 straconych
57%
100%
77%
Powyżej 1.5 straconych
43%
50%
46%
Powyżej 2.5 straconych
14%
17%
15%
Czyste konto
43%
0%
23%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Worthing strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
11%
16 - 30 min
19%
31 - 45 min
22%
46 - 60 min
7%
61 - 75 min
19%
76 - 90 min
22%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
71%
100%
85%
Powyżej 2.5
71%
83%
77%
Powyżej 3.5
43%
67%
54%
Powyżej 4.5
29%
33%
31%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
57%
100%
77%
Oba zespoły nie strzelą
43%
0%
23%

Statystyki rzutów rożnych

Worthing

Śr. łączne rzuty rożne

11.08/ Mecz
x

Śr. ligi 9.90

Dobra

Worthing

Rzuty rożne dla

4.38/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Zła

Worthing

Rzuty rożne przeciw

6.69/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
86%
100%
92%
Powyżej 8.5
71%
67%
69%
Powyżej 9.5
71%
50%
62%
Powyżej 10.5
71%
50%
62%
Powyżej 11.5
57%
17%
38%
Powyżej 12.5
29%
17%
23%

Statystyki kartek

Worthing

Śr. łączne kartki

4.08/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Średnia

Worthing

Kartki dla

1.46/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo zła

Worthing

Kartki przeciw

2.62/ Mecz
x

Śr. ligi 1.99

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
86%
67%
77%
Powyżej 3.5
86%
67%
77%
Powyżej 4.5
43%
17%
31%
Powyżej 5.5
14%
17%
15%
Powyżej 6.5
0%
17%
8%

Statystyki strzałów

Worthing

Śr. łączne strzały

23.00/ Mecz
x

Śr. ligi 20.13

Dobra

Worthing

Śr. strzały celne

10.77/ Mecz
x

Śr. ligi 9.20

Bardzo dobra

Worthing

Śr. skuteczność strzałów

47%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.70

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
86%
83%
85%
Powyżej 8.5
57%
83%
69%
Powyżej 9.5
57%
83%
69%
Powyżej 10.5
43%
67%
54%
Worthing

Statystyki Worthing 2026/2027 — Enterprise National League

Worthing zajmuje obecnie 5th w Enterprise National League z 24 punktami w 13 meczach (7W 3D 3L). Worthing strzelił 27 goli i stracił 18 — różnica bramek +9. Średnia 1.85 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Worthing na SmartBet.

Statystyki goli Worthing 2026/2027

Worthing średnio strzela 2.08 i traci 1.38 gola na mecz. Over 2.5 pada w 77% meczów. BTTS w 77% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.14 straconych. Na wyjeździe: 2.17 strzelonych · 1.67 straconych.

Typy i value bety Worthing 2026/2027

SmartBet generuje typy Worthing na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (77%), BTTS (77%) oraz gol Worthing (100%). Skuteczność u siebie: 57% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.

Statystyki BTTS i czystych kont Worthing 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 77% meczów Worthing. Czyste konta w 23% spotkań (u siebie 43% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Worthing 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Worthing. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 31% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 62%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.

Forma Worthing 2026/2027

Aktualna forma: WWDWW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 1D 2L w 7 meczach. Na wyjeździe: 3W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.

Najczęściej zadawane pytania - Worthing 2026/2027

Ile goli strzelił Worthing w sezonie 2026/2027?

Worthing strzelił 27 goli w 13 meczach — średnio 2.08 na mecz. Stracił 18 (1.38 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Worthing w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 77% meczów Worthing — 10 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Worthing gra następny mecz?

Następny mecz Worthing to Kidderminster Harriers 24.10.2026 o 16:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Worthing i terminarz Enterprise National League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Worthing w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 77% meczów Worthing (10 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.

Jaki jest bilans Worthing u siebie w sezonie 2026/2027?

Worthing wygrał 4 z 7 meczów u siebie (57%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 2.00 i traci 1.14 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Worthing?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Worthing — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Enterprise National League

Go to Enterprise National League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131120+2135
2
13913+1228
3
13832+1227
4
13742+1725
5
13733+924
6
13805+124
7
13724+623
8
13634+621
9
13706-421
10
13625+720
11
13553+320
12
13535+218
13
13535-418
14
13454+317
15
13436015
16
12435-315
17
13436-615
18
13427-914
19
13337-712
20
13409-712
21
13337-812
22
12318-610
23
132110-227
24
131111-234
Nadchodzące
27 paź
H
Southend UnitedSouthend United
31 paź
H
Sutton UnitedSutton United
14 lis
A
Scunthorpe UnitedScunthorpe United
21 lis
H
Harrogate TownHarrogate Town

Informacje o Worthing

Oficjalna nazwa klubu

Worthing

Skrót

WOR

Kraj

England

Aktualny trener

Adam Hinshelwood

Rok założenia

1886

Stadion

The A2B Stadium

Adres stadionu

Woodside Road

Pojemność stadionu

4000

Inne drużyny Enterprise National League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator