
Następny mecz
Enterprise National League
Solihull Moors
24.10.2026

Carlisle United
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Enterprise National League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
15%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
69%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
62%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
49%
DobraCzyste konta
8% meczów
8%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
10.46
DobraStrzały celne
Na mecz
3.92
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
31%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.00
DobraKartki dla
Na mecz
1.69
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Enterprise National League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Solihull Moors Attacking
2026/27
Legends
Solihull Moors Defending
2026/27
Legends
Solihull Moors — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Solihull Moors — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.55
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Solihull Moors strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.90

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.95

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.95
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.97

Kartki dla
Śr. ligi 1.99

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.99
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 20.13

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.20

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 45.70
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Solihull Moors 2026/2027 — Enterprise National League
Solihull Moors zajmuje obecnie 23rd w Enterprise National League z 7 punktami w 13 meczach (2W 1D 10L). Solihull Moors strzelił 13 goli i stracił 35 — różnica bramek -22. Średnia 0.54 pkt na mecz plasuje zespół na 23rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Solihull Moors na SmartBet.
Statystyki goli Solihull Moors 2026/2027
Solihull Moors średnio strzela 1.00 i traci 2.69 gola na mecz. Over 2.5 pada w 69% meczów. BTTS w 62% spotkań. U siebie: 0.57 strzelonych · 2.14 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 3.33 straconych.
Typy i value bety Solihull Moors 2026/2027
SmartBet generuje typy Solihull Moors na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (69%), BTTS (62%) oraz gol Solihull Moors (69%). Skuteczność u siebie: 14% · Na wyjeździe: 17%. Zobacz wszystkie typy Enterprise National League.
Statystyki BTTS i czystych kont Solihull Moors 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 62% meczów Solihull Moors. Czyste konta w 8% spotkań (u siebie 14% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Solihull Moors 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 77% meczów Solihull Moors. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 69%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Enterprise National League.
Forma Solihull Moors 2026/2027
Aktualna forma: LLWLL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 6L w 7 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Enterprise National League.
Najczęściej zadawane pytania - Solihull Moors 2026/2027
Ile goli strzelił Solihull Moors w sezonie 2026/2027?
Solihull Moors strzelił 13 goli w 13 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 35 (2.69 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Solihull Moors w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 69% meczów Solihull Moors — 9 z 13 spotkań w Enterprise National League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Solihull Moors gra następny mecz?
Następny mecz Solihull Moors to Carlisle United 24.10.2026 o 14:00 (The ARMCO Arena). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Solihull Moors i terminarz Enterprise National League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Solihull Moors w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 62% meczów Solihull Moors (8 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Enterprise National League.
Jaki jest bilans Solihull Moors u siebie w sezonie 2026/2027?
Solihull Moors wygrał 1 z 7 meczów u siebie (14%), zremisował 0 i przegrał 6. Średnio strzela 0.57 i traci 2.14 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Solihull Moors?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Solihull Moors — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Enterprise National League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | 11 | 2 | 0 | +21 | 35 | |
2 | 13 | 9 | 1 | 3 | +12 | 28 | |
3 | 13 | 8 | 3 | 2 | +12 | 27 | |
4 | 13 | 7 | 4 | 2 | +17 | 25 | |
5 | 13 | 7 | 3 | 3 | +9 | 24 | |
6 | 13 | 8 | 0 | 5 | +1 | 24 | |
7 | 13 | 7 | 2 | 4 | +6 | 23 | |
8 | 13 | 6 | 3 | 4 | +6 | 21 | |
9 | 13 | 7 | 0 | 6 | -4 | 21 | |
10 | 13 | 6 | 2 | 5 | +7 | 20 | |
11 | 13 | 5 | 5 | 3 | +3 | 20 | |
12 | 13 | 5 | 3 | 5 | +2 | 18 | |
13 | 13 | 5 | 3 | 5 | -4 | 18 | |
14 | 13 | 4 | 5 | 4 | +3 | 17 | |
15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 0 | 15 | |
16 | 12 | 4 | 3 | 5 | -3 | 15 | |
17 | 13 | 4 | 3 | 6 | -6 | 15 | |
18 | 13 | 4 | 2 | 7 | -9 | 14 | |
19 | 13 | 3 | 3 | 7 | -7 | 12 | |
20 | 13 | 4 | 0 | 9 | -7 | 12 | |
21 | 13 | 3 | 3 | 7 | -8 | 12 | |
22 | 12 | 3 | 1 | 8 | -6 | 10 | |
23 | 13 | 2 | 1 | 10 | -22 | 7 | |
24 | 13 | 1 | 1 | 11 | -23 | 4 |
Informacje o Solihull Moors
Oficjalna nazwa klubu
Solihull Moors
Skrót
SOL
Kraj
England
Aktualny trener
Chris Millington
Rok założenia
2007
Stadion
The ARMCO Arena
Adres stadionu
Damson Parkway
Pojemność stadionu
3050
Inne drużyny Enterprise National League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















