Barnsley

Barnsley Statystyki 2026/2027 League One

LLDDL

Następny mecz

League OneLeague One
Luton Town

Luton Town

20.10.2026

Barnsley

Barnsley

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League One

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.89
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

67%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

67%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

11% meczów

11%

Zła

Strzały

Na mecz

17.78

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.11

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

8.44

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.89

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • League One

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Barnsley Attacking

2026/27

Legends

Barnsley
League average

Barnsley Defending

2026/27

Legends

Barnsley
League average

Barnsley — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
50%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
20%
25%
22%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
25%
11%
Bez gola
20%
50%
33%

Barnsley — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.89
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
51 min
48 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
75%
89%
Powyżej 1.5 straconych
40%
50%
44%
Powyżej 2.5 straconych
20%
50%
33%
Czyste konto
0%
25%
11%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Barnsley strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
22%
16 - 30 min
11%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
33%
76 - 90 min
22%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
75%
89%
Powyżej 1.5
80%
75%
78%
Powyżej 2.5
60%
75%
67%
Powyżej 3.5
20%
50%
33%
Powyżej 4.5
20%
0%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
80%
50%
67%
Oba zespoły nie strzelą
20%
50%
33%

Statystyki rzutów rożnych

Barnsley

Śr. łączne rzuty rożne

14.56/ Mecz
x

Śr. ligi 11.06

Bardzo dobra

Barnsley

Rzuty rożne dla

8.44/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Bardzo dobra

Barnsley

Rzuty rożne przeciw

6.11/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
75%
89%
Powyżej 9.5
100%
75%
89%
Powyżej 10.5
100%
75%
89%
Powyżej 11.5
80%
75%
78%
Powyżej 12.5
80%
50%
67%

Statystyki kartek

Barnsley

Śr. łączne kartki

5.44/ Mecz
x

Śr. ligi 3.74

Bardzo dobra

Barnsley

Kartki dla

2.89/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo dobra

Barnsley

Kartki przeciw

2.56/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
75%
89%
Powyżej 3.5
80%
50%
67%
Powyżej 4.5
80%
25%
56%
Powyżej 5.5
60%
25%
44%
Powyżej 6.5
60%
25%
44%

Statystyki strzałów

Barnsley

Śr. łączne strzały

30.78/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Dobra

Barnsley

Śr. strzały celne

9.56/ Mecz
x

Śr. ligi 8.44

Dobra

Barnsley

Śr. skuteczność strzałów

31%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.45

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
50%
78%
Powyżej 7.5
100%
50%
78%
Powyżej 8.5
100%
50%
78%
Powyżej 9.5
60%
50%
56%
Powyżej 10.5
60%
25%
44%
Barnsley

Statystyki Barnsley 2026/2027 — League One

Barnsley zajmuje obecnie 21st w League One z 8 punktami w 9 meczach (2W 2D 5L). Barnsley strzelił 9 goli i stracił 17 — różnica bramek -8. Średnia 0.89 pkt na mecz plasuje zespół na 21st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Barnsley na SmartBet.

Statystyki goli Barnsley 2026/2027

Barnsley średnio strzela 1.00 i traci 1.89 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.75 straconych.

Typy i value bety Barnsley 2026/2027

SmartBet generuje typy Barnsley na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (67%) oraz gol Barnsley (67%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy League One.

Statystyki BTTS i czystych kont Barnsley 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Barnsley. Czyste konta w 11% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Barnsley 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Barnsley. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 22% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 56%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.

Forma Barnsley 2026/2027

Aktualna forma: LLDLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 3L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.

Najczęściej zadawane pytania - Barnsley 2026/2027

Ile goli strzelił Barnsley w sezonie 2026/2027?

Barnsley strzelił 9 goli w 9 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 17 (1.89 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Barnsley w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 67% meczów Barnsley — 6 z 9 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Barnsley gra następny mecz?

Następny mecz Barnsley to Luton Town 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Barnsley i terminarz League One.

Jaki jest wskaźnik BTTS Barnsley w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Barnsley (6 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.

Jaki jest bilans Barnsley u siebie w sezonie 2026/2027?

Barnsley wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Barnsley?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Barnsley — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League One

Go to League One
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77
Nadchodzące
20 paź
A
Luton TownLuton Town
24 paź
A
ReadingReading
31 paź
H
Oxford UnitedOxford United
14 lis
A
Wigan AthleticWigan Athletic

Informacje o Barnsley

Oficjalna nazwa klubu

Barnsley

Skrót

BRS

Kraj

England

Aktualny trener

Daniel Stendel

Rok założenia

1887

Stadion

Oakwell Stadium

Adres stadionu

Grove Street

Pojemność stadionu

23287

Mecze
Typy
Value Bets
Generator