
Następny mecz
League One
Bromley
20.10.2026

Leicester City
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • League One
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.42
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.42
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
22%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
56%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
56%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
36%
ŚredniaCzyste konta
11% meczów
11%
ZłaStrzały
Na mecz
8.78
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
3.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
33%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.00
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • League One
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Bromley Attacking
2026/27
Legends
Bromley Defending
2026/27
Legends
Bromley — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.42
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Bromley — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.42
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Bromley strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 11.06

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.53

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.53
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.74

Kartki dla
Śr. ligi 1.87

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.87
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.84

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.44

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.45
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Bromley 2026/2027 — League One
Bromley zajmuje obecnie 22nd w League One z 8 punktami w 9 meczach (2W 2D 5L). Bromley strzelił 9 goli i stracił 21 — różnica bramek -12. Średnia 0.89 pkt na mecz plasuje zespół na 22nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Bromley na SmartBet.
Statystyki goli Bromley 2026/2027
Bromley średnio strzela 1.00 i traci 2.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS w 56% spotkań. U siebie: 0.75 strzelonych · 2.25 straconych. Na wyjeździe: 1.20 strzelonych · 2.40 straconych.
Typy i value bety Bromley 2026/2027
SmartBet generuje typy Bromley na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (56%), BTTS (56%) oraz gol Bromley (67%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy League One.
Statystyki BTTS i czystych kont Bromley 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Bromley. Czyste konta w 11% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Bromley 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 78% meczów Bromley. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 44% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.
Forma Bromley 2026/2027
Aktualna forma: LDWLL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.
Najczęściej zadawane pytania - Bromley 2026/2027
Ile goli strzelił Bromley w sezonie 2026/2027?
Bromley strzelił 9 goli w 9 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 21 (2.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Bromley w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 56% meczów Bromley — 5 z 9 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Bromley gra następny mecz?
Następny mecz Bromley to Leicester City 20.10.2026 o 18:45 (Hayes Lane). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Bromley i terminarz League One.
Jaki jest wskaźnik BTTS Bromley w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Bromley (5 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.
Jaki jest bilans Bromley u siebie w sezonie 2026/2027?
Bromley wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 0.75 i traci 2.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Bromley?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Bromley — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela League One
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 6 | 2 | 2 | +5 | 20 | |
2 | 10 | 6 | 1 | 3 | +10 | 19 | |
3 | 10 | 5 | 4 | 1 | +9 | 19 | |
4 | 11 | 6 | 1 | 4 | +4 | 19 | |
5 | 10 | 5 | 4 | 1 | +4 | 19 | |
6 | 9 | 5 | 3 | 1 | +12 | 18 | |
7 | 10 | 4 | 3 | 3 | +10 | 15 | |
8 | 8 | 4 | 3 | 1 | +7 | 15 | |
9 | 10 | 4 | 2 | 4 | +4 | 14 | |
10 | 11 | 3 | 4 | 4 | -2 | 13 | |
11 | 10 | 3 | 4 | 3 | -4 | 13 | |
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | +2 | 12 | |
13 | 9 | 3 | 3 | 3 | -2 | 12 | |
14 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | |
15 | 10 | 3 | 3 | 4 | -8 | 12 | |
16 | 9 | 3 | 2 | 4 | 0 | 11 | |
17 | 9 | 2 | 3 | 4 | -1 | 9 | |
18 | 9 | 1 | 6 | 2 | -5 | 9 | |
19 | 10 | 2 | 3 | 5 | -7 | 9 | |
20 | 9 | 2 | 2 | 5 | -3 | 8 | |
21 | 9 | 2 | 2 | 5 | -8 | 8 | |
22 | 9 | 2 | 2 | 5 | -12 | 8 | |
23 | 9 | 1 | 4 | 4 | -5 | 7 | |
24 | 9 | 2 | 1 | 6 | -7 | 7 |
Informacje o Bromley
Oficjalna nazwa klubu
Bromley
Skrót
BMY
Kraj
England
Aktualny trener
Andy Woodman
Rok założenia
1892
Stadion
Hayes Lane
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
5150
Inne drużyny League One
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















