Doncaster Rovers

Doncaster Rovers

DDLDL

Następny mecz

League OneLeague One
Doncaster Rovers

Doncaster Rovers

05.09.2026

Plymouth Argyle

Plymouth Argyle

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League One

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

75%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

12.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.25

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

25%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.50

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.75

Zła

Doncaster Rovers Attacking

2026/27

Legends

Doncaster Rovers
League average

Doncaster Rovers Defending

2026/27

Legends

Doncaster Rovers
League average

Doncaster Rovers — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
60 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
100%
75%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
50%
25%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
25%

Doncaster Rovers — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
45 min
72 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
100%
75%
Powyżej 1.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
50%
0%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Doncaster Rovers strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
25%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
50%
100%
75%
Powyżej 1.5
50%
100%
75%
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
50%
25%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
100%
75%
Oba zespoły nie strzelą
50%
0%
25%

Statystyki rzutów rożnych

Doncaster Rovers

Śr. łączne rzuty rożne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 10.47

Średnia

Doncaster Rovers

Rzuty rożne dla

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 5.24

Zła

Doncaster Rovers

Rzuty rożne przeciw

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 5.24

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
50%
50%
50%
Powyżej 9.5
50%
50%
50%
Powyżej 10.5
0%
50%
25%
Powyżej 11.5
0%
50%
25%
Powyżej 12.5
0%
50%
25%

Statystyki kartek

Doncaster Rovers

Śr. łączne kartki

3.25/ Mecz
x

Śr. ligi 3.61

Średnia

Doncaster Rovers

Kartki dla

1.75/ Mecz
x

Śr. ligi 1.81

Średnia

Doncaster Rovers

Kartki przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.81

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
100%
75%
Powyżej 3.5
50%
0%
25%
Powyżej 4.5
50%
0%
25%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Doncaster Rovers

Śr. łączne strzały

25.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.87

Średnia

Doncaster Rovers

Śr. strzały celne

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 8.79

Bardzo zła

Doncaster Rovers

Śr. skuteczność strzałów

26%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.71

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
100%
50%
Powyżej 7.5
0%
100%
50%
Powyżej 8.5
0%
50%
25%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Doncaster Rovers

Statystyki Doncaster Rovers 2026/2027 — League One

Doncaster Rovers zajmuje obecnie 21st w League One z 3 punktami w 4 meczach (0W 3D 1L). Doncaster Rovers strzelił 4 goli i stracił 5 — różnica bramek -1. Średnia 0.75 pkt na mecz plasuje zespół na 21st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Doncaster Rovers na SmartBet.

Statystyki goli Doncaster Rovers 2026/2027

Doncaster Rovers średnio strzela 1.00 i traci 1.25 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 75% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Doncaster Rovers 2026/2027

SmartBet generuje typy Doncaster Rovers na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (75%) oraz gol Doncaster Rovers (75%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy League One.

Statystyki BTTS i czystych kont Doncaster Rovers 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Doncaster Rovers. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Doncaster Rovers 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Doncaster Rovers. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.

Forma Doncaster Rovers 2026/2027

Aktualna forma: LDDD — 0W 3D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 2D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.

Najczęściej zadawane pytania - Doncaster Rovers 2026/2027

Ile goli strzelił Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027?

Doncaster Rovers strzelił 4 goli w 4 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 5 (1.25 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Doncaster Rovers — 2 z 4 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Doncaster Rovers gra następny mecz?

Następny mecz Doncaster Rovers to Plymouth Argyle 05.09.2026 o 14:00 (The Keepmoat Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Doncaster Rovers i terminarz League One.

Jaki jest wskaźnik BTTS Doncaster Rovers w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Doncaster Rovers (3 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.

Jaki jest bilans Doncaster Rovers u siebie w sezonie 2026/2027?

Doncaster Rovers wygrał 0 z 2 meczów u siebie (0%), zremisował 2 i przegrał 0. Średnio strzela 0.50 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Doncaster Rovers?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Doncaster Rovers — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League One

Go to League One
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4310+610
2
4301+69
3
3210+57
4
4211+17
5
3201+56
6
4202+46
7
3201+36
8
4130+16
9
420206
10
4121+15
11
3111+14
12
311104
13
3111-14
14
4112-24
15
3111-24
16
3111-24
17
4112-54
18
4112-94
19
303003
20
4031-13
21
4031-13
22
4022-52
23
2011-11
24
3003-40
Nadchodzące
5 wrz
H
Plymouth ArgylePlymouth Argyle
12 wrz
A
AFC WimbledonAFC Wimbledon
26 wrz
H
Oxford UnitedOxford United
3 paź
A
Luton TownLuton Town

Informacje o Doncaster Rovers

Oficjalna nazwa klubu

Doncaster Rovers

Skrót

DNR

Kraj

England

Aktualny trener

Grant McCann

Rok założenia

1879

Stadion

The Keepmoat Stadium

Adres stadionu

Stadium Way, Lakeside

Pojemność stadionu

15231

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator