
Następny mecz
League One
Luton Town
05.09.2026

Leyton Orient
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • League One
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.53
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.53
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
75%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
75%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
53%
Bardzo dobraCzyste konta
25% meczów
25%
ŚredniaStrzały
Na mecz
11.00
DobraStrzały celne
Na mecz
4.50
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.75
DobraKartki dla
Na mecz
2.50
ŚredniaLuton Town Attacking
2026/27
Legends
Luton Town Defending
2026/27
Legends
Luton Town — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.53
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Luton Town — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.53
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Luton Town strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.47

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.24

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.24
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.61

Kartki dla
Śr. ligi 1.81

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.81
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.87

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.79

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.71
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Luton Town 2026/2027 — League One
Luton Town zajmuje obecnie 15th w League One z 4 punktami w 3 meczach (1W 1D 1L). Luton Town strzelił 8 goli i stracił 10 — różnica bramek -2. Średnia 1.33 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Luton Town na SmartBet.
Statystyki goli Luton Town 2026/2027
Luton Town średnio strzela 2.50 i traci 2.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 75% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 3.00 strzelonych · 4.00 straconych.
Typy i value bety Luton Town 2026/2027
SmartBet generuje typy Luton Town na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (75%) oraz gol Luton Town (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy League One.
Statystyki BTTS i czystych kont Luton Town 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Luton Town. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Luton Town 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Luton Town. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 75% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.
Forma Luton Town 2026/2027
Aktualna forma: WDL — 1W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.
Najczęściej zadawane pytania - Luton Town 2026/2027
Ile goli strzelił Luton Town w sezonie 2026/2027?
Luton Town strzelił 8 goli w 3 meczach — średnio 2.67 na mecz. Stracił 10 (3.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Luton Town w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 75% meczów Luton Town — 3 z 4 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Luton Town gra następny mecz?
Następny mecz Luton Town to Leyton Orient 05.09.2026 o 14:00 (Kenilworth Road Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Luton Town i terminarz League One.
Jaki jest wskaźnik BTTS Luton Town w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Luton Town (3 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.
Jaki jest bilans Luton Town u siebie w sezonie 2026/2027?
Luton Town wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Luton Town?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Luton Town — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela League One
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 1 | 0 | +6 | 10 | |
2 | 4 | 3 | 0 | 1 | +6 | 9 | |
3 | 3 | 2 | 1 | 0 | +5 | 7 | |
4 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 | +5 | 6 | |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 | +4 | 6 | |
7 | 3 | 2 | 0 | 1 | +3 | 6 | |
8 | 4 | 1 | 3 | 0 | +1 | 6 | |
9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 | |
10 | 4 | 1 | 2 | 1 | +1 | 5 | |
11 | 3 | 1 | 1 | 1 | +1 | 4 | |
12 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | |
13 | 3 | 1 | 1 | 1 | -1 | 4 | |
14 | 4 | 1 | 1 | 2 | -2 | 4 | |
15 | 3 | 1 | 1 | 1 | -2 | 4 | |
16 | 3 | 1 | 1 | 1 | -2 | 4 | |
17 | 4 | 1 | 1 | 2 | -5 | 4 | |
18 | 4 | 1 | 1 | 2 | -9 | 4 | |
19 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | |
20 | 4 | 0 | 3 | 1 | -1 | 3 | |
21 | 4 | 0 | 3 | 1 | -1 | 3 | |
22 | 4 | 0 | 2 | 2 | -5 | 2 | |
23 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | |
24 | 3 | 0 | 0 | 3 | -4 | 0 |
Informacje o Luton Town
Oficjalna nazwa klubu
Luton Town
Skrót
LUT
Kraj
England
Aktualny trener
Jack Wilshere
Rok założenia
1885
Stadion
Kenilworth Road Stadium
Adres stadionu
1 Maple Road
Pojemność stadionu
12027
Inne drużyny League One
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















