Cambridge United

Cambridge United Statystyki 2026/2027 League One

WWDDW

Następny mecz

League OneLeague One
Cambridge United

Cambridge United

20.10.2026

Wycombe Wanderers

Wycombe Wanderers

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League One

Gole strzelone

/ Mecz
1.60
x

Śr. ligi 1.42

Dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.20
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

60%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

90%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

10% meczów

10%

Zła

Strzały

Na mecz

13.40

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.50

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.40

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • League One

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Cambridge United Attacking

2026/27

Legends

Cambridge United
League average

Cambridge United Defending

2026/27

Legends

Cambridge United
League average

Cambridge United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.60
x

Śr. ligi 1.42

Dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
56 min
56 min
56 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
60%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
0%
10%
Bez gola
0%
0%
0%

Cambridge United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.20
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
75 min
75 min
75 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
100%
90%
Powyżej 1.5 straconych
40%
20%
30%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
20%
0%
10%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Cambridge United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
6%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
31%
61 - 75 min
19%
76 - 90 min
31%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
80%
100%
90%
Powyżej 2.5
60%
60%
60%
Powyżej 3.5
20%
20%
20%
Powyżej 4.5
20%
0%
10%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
80%
100%
90%
Oba zespoły nie strzelą
20%
0%
10%

Statystyki rzutów rożnych

Cambridge United

Śr. łączne rzuty rożne

12.40/ Mecz
x

Śr. ligi 11.06

Dobra

Cambridge United

Rzuty rożne dla

7.40/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Bardzo dobra

Cambridge United

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
80%
80%
Powyżej 8.5
80%
80%
80%
Powyżej 9.5
60%
60%
60%
Powyżej 10.5
40%
60%
50%
Powyżej 11.5
40%
60%
50%
Powyżej 12.5
40%
60%
50%

Statystyki kartek

Cambridge United

Śr. łączne kartki

3.60/ Mecz
x

Śr. ligi 3.74

Średnia

Cambridge United

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Średnia

Cambridge United

Kartki przeciw

1.60/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
80%
80%
Powyżej 3.5
40%
40%
40%
Powyżej 4.5
0%
40%
20%
Powyżej 5.5
0%
40%
20%
Powyżej 6.5
0%
20%
10%

Statystyki strzałów

Cambridge United

Śr. łączne strzały

26.40/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Średnia

Cambridge United

Śr. strzały celne

8.50/ Mecz
x

Śr. ligi 8.44

Średnia

Cambridge United

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.45

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
40%
70%
Powyżej 8.5
40%
40%
40%
Powyżej 9.5
20%
20%
20%
Powyżej 10.5
0%
20%
10%
Cambridge United

Statystyki Cambridge United 2026/2027 — League One

Cambridge United zajmuje obecnie 5th w League One z 19 punktami w 10 meczach (5W 4D 1L). Cambridge United strzelił 16 goli i stracił 12 — różnica bramek +4. Średnia 1.9 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Cambridge United na SmartBet.

Statystyki goli Cambridge United 2026/2027

Cambridge United średnio strzela 1.60 i traci 1.20 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 90% spotkań. U siebie: 1.60 strzelonych · 1.20 straconych. Na wyjeździe: 1.60 strzelonych · 1.20 straconych.

Typy i value bety Cambridge United 2026/2027

SmartBet generuje typy Cambridge United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (90%) oraz gol Cambridge United (100%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy League One.

Statystyki BTTS i czystych kont Cambridge United 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 90% meczów Cambridge United. Czyste konta w 10% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Cambridge United 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 60% meczów Cambridge United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 20% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 70%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.

Forma Cambridge United 2026/2027

Aktualna forma: WDDWW — 3W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 3D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.

Najczęściej zadawane pytania - Cambridge United 2026/2027

Ile goli strzelił Cambridge United w sezonie 2026/2027?

Cambridge United strzelił 16 goli w 10 meczach — średnio 1.60 na mecz. Stracił 12 (1.20 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Cambridge United w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 60% meczów Cambridge United — 6 z 10 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Cambridge United gra następny mecz?

Następny mecz Cambridge United to Wycombe Wanderers 20.10.2026 o 18:45 (Abbey Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Cambridge United i terminarz League One.

Jaki jest wskaźnik BTTS Cambridge United w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 90% meczów Cambridge United (9 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.

Jaki jest bilans Cambridge United u siebie w sezonie 2026/2027?

Cambridge United wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.60 i traci 1.20 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Cambridge United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Cambridge United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League One

Go to League One
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77
Nadchodzące
20 paź
H
Wycombe WanderersWycombe Wanderers
24 paź
H
Plymouth ArgylePlymouth Argyle
27 paź
A
Sheffield WednesdaySheffield Wednesday
31 paź
A
Leyton OrientLeyton Orient
14 lis
A
Luton TownLuton Town

Informacje o Cambridge United

Oficjalna nazwa klubu

Cambridge United

Skrót

CMU

Kraj

England

Aktualny trener

Neil Harris

Rok założenia

1912

Stadion

Abbey Stadium

Adres stadionu

Newmarket Road

Pojemność stadionu

10847

Mecze
Typy
Value Bets
Generator