
Następny mecz
League One
Burton Albion
20.10.2026

Bradford City
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • League One
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.42
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.42
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
27%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
73%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
73%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
46%
DobraCzyste konta
9% meczów
9%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
10.73
DobraStrzały celne
Na mecz
3.55
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
18%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
3.82
ŚredniaKartki dla
Na mecz
1.73
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • League One
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Burton Albion Attacking
2026/27
Legends
Burton Albion Defending
2026/27
Legends
Burton Albion — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.42
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Burton Albion — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.42
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Burton Albion strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 11.06

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.53

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.53
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.74

Kartki dla
Śr. ligi 1.87

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.87
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.84

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.44

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.45
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Burton Albion 2026/2027 — League One
Burton Albion zajmuje obecnie 10th w League One z 13 punktami w 11 meczach (3W 4D 4L). Burton Albion strzelił 16 goli i stracił 18 — różnica bramek -2. Średnia 1.18 pkt na mecz plasuje zespół na 16th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Burton Albion na SmartBet.
Statystyki goli Burton Albion 2026/2027
Burton Albion średnio strzela 1.45 i traci 1.64 gola na mecz. Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS w 73% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.80 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.50 straconych.
Typy i value bety Burton Albion 2026/2027
SmartBet generuje typy Burton Albion na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (73%), BTTS (73%) oraz gol Burton Albion (82%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy League One.
Statystyki BTTS i czystych kont Burton Albion 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 73% meczów Burton Albion. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Burton Albion 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Burton Albion. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 55% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.
Forma Burton Albion 2026/2027
Aktualna forma: DWLLD — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 3D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.
Najczęściej zadawane pytania - Burton Albion 2026/2027
Ile goli strzelił Burton Albion w sezonie 2026/2027?
Burton Albion strzelił 16 goli w 11 meczach — średnio 1.45 na mecz. Stracił 18 (1.64 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Burton Albion w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 73% meczów Burton Albion — 8 z 11 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Burton Albion gra następny mecz?
Następny mecz Burton Albion to Bradford City 20.10.2026 o 18:45 (Pirelli Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Burton Albion i terminarz League One.
Jaki jest wskaźnik BTTS Burton Albion w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 73% meczów Burton Albion (8 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.
Jaki jest bilans Burton Albion u siebie w sezonie 2026/2027?
Burton Albion wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 3 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 1.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Burton Albion?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Burton Albion — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela League One
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 6 | 2 | 2 | +5 | 20 | |
2 | 10 | 6 | 1 | 3 | +10 | 19 | |
3 | 10 | 5 | 4 | 1 | +9 | 19 | |
4 | 11 | 6 | 1 | 4 | +4 | 19 | |
5 | 10 | 5 | 4 | 1 | +4 | 19 | |
6 | 9 | 5 | 3 | 1 | +12 | 18 | |
7 | 10 | 4 | 3 | 3 | +10 | 15 | |
8 | 8 | 4 | 3 | 1 | +7 | 15 | |
9 | 10 | 4 | 2 | 4 | +4 | 14 | |
10 | 11 | 3 | 4 | 4 | -2 | 13 | |
11 | 10 | 3 | 4 | 3 | -4 | 13 | |
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | +2 | 12 | |
13 | 9 | 3 | 3 | 3 | -2 | 12 | |
14 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | |
15 | 10 | 3 | 3 | 4 | -8 | 12 | |
16 | 9 | 3 | 2 | 4 | 0 | 11 | |
17 | 9 | 2 | 3 | 4 | -1 | 9 | |
18 | 9 | 1 | 6 | 2 | -5 | 9 | |
19 | 10 | 2 | 3 | 5 | -7 | 9 | |
20 | 9 | 2 | 2 | 5 | -3 | 8 | |
21 | 9 | 2 | 2 | 5 | -8 | 8 | |
22 | 9 | 2 | 2 | 5 | -12 | 8 | |
23 | 9 | 1 | 4 | 4 | -5 | 7 | |
24 | 9 | 2 | 1 | 6 | -7 | 7 |
Informacje o Burton Albion
Oficjalna nazwa klubu
Burton Albion
Skrót
BRA
Kraj
England
Aktualny trener
Gary Bowyer
Rok założenia
1950
Stadion
Pirelli Stadium
Adres stadionu
Princess Way
Pojemność stadionu
6912
Inne drużyny League One
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















