Notts County

Notts County Statystyki 2026/2027 League One

LLLLD

Następny mecz

League OneLeague One
Notts County

Notts County

20.10.2026

Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League One

Gole strzelone

/ Mecz
0.89
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.42

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

11%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

33%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

67%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

46%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

11.11

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.33

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.67

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • League One

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Notts County Attacking

2026/27

Legends

Notts County
League average

Notts County Defending

2026/27

Legends

Notts County
League average

Notts County — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.89
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
113 min
101 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
60%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
25%
20%
22%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
25%
40%
33%

Notts County — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.42

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
72 min
56 min
63 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
25%
60%
44%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Notts County strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
75%
100%
89%
Powyżej 2.5
50%
20%
33%
Powyżej 3.5
0%
20%
11%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
60%
67%
Oba zespoły nie strzelą
25%
40%
33%

Statystyki rzutów rożnych

Notts County

Śr. łączne rzuty rożne

9.67/ Mecz
x

Śr. ligi 11.06

Zła

Notts County

Rzuty rożne dla

4.33/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Bardzo zła

Notts County

Rzuty rożne przeciw

5.33/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
80%
89%
Powyżej 8.5
50%
80%
67%
Powyżej 9.5
0%
80%
44%
Powyżej 10.5
0%
60%
33%
Powyżej 11.5
0%
40%
22%
Powyżej 12.5
0%
20%
11%

Statystyki kartek

Notts County

Śr. łączne kartki

5.33/ Mecz
x

Śr. ligi 3.74

Bardzo dobra

Notts County

Kartki dla

2.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo dobra

Notts County

Kartki przeciw

2.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
75%
40%
56%
Powyżej 4.5
75%
40%
56%
Powyżej 5.5
75%
20%
44%
Powyżej 6.5
50%
20%
33%

Statystyki strzałów

Notts County

Śr. łączne strzały

23.33/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Zła

Notts County

Śr. strzały celne

6.78/ Mecz
x

Śr. ligi 8.44

Bardzo zła

Notts County

Śr. skuteczność strzałów

29%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.45

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
50%
60%
56%
Powyżej 7.5
50%
60%
56%
Powyżej 8.5
25%
40%
33%
Powyżej 9.5
25%
20%
22%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Notts County

Statystyki Notts County 2026/2027 — League One

Notts County zajmuje obecnie 23rd w League One z 7 punktami w 9 meczach (1W 4D 4L). Notts County strzelił 8 goli i stracił 13 — różnica bramek -5. Średnia 0.78 pkt na mecz plasuje zespół na 23rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Notts County na SmartBet.

Statystyki goli Notts County 2026/2027

Notts County średnio strzela 0.89 i traci 1.44 gola na mecz. Over 2.5 pada w 33% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.25 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety Notts County 2026/2027

SmartBet generuje typy Notts County na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (33%), BTTS (67%) oraz gol Notts County (67%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy League One.

Statystyki BTTS i czystych kont Notts County 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Notts County. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Notts County 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Notts County. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 22% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 56%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.

Forma Notts County 2026/2027

Aktualna forma: DLLLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 3D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.

Najczęściej zadawane pytania - Notts County 2026/2027

Ile goli strzelił Notts County w sezonie 2026/2027?

Notts County strzelił 8 goli w 9 meczach — średnio 0.89 na mecz. Stracił 13 (1.44 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Notts County w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 33% meczów Notts County — 3 z 9 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Notts County gra następny mecz?

Następny mecz Notts County to Sheffield Wednesday 20.10.2026 o 18:45 (Meadow Lane Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Notts County i terminarz League One.

Jaki jest wskaźnik BTTS Notts County w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Notts County (6 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.

Jaki jest bilans Notts County u siebie w sezonie 2026/2027?

Notts County wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.00 i traci 1.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Notts County?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Notts County — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League One

Go to League One
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77
Nadchodzące
20 paź
H
Sheffield WednesdaySheffield Wednesday
24 paź
H
Stockport CountyStockport County
31 paź
A
Mansfield TownMansfield Town
14 lis
A
BromleyBromley
21 lis
H
StevenageStevenage

Informacje o Notts County

Oficjalna nazwa klubu

Notts County

Skrót

NOT

Kraj

England

Aktualny trener

Martin Paterson

Rok założenia

1862

Stadion

Meadow Lane Stadium

Adres stadionu

Meadow Lane

Pojemność stadionu

19588

Mecze
Typy
Value Bets
Generator