
Następny mecz
League One
Huddersfield Town
20.10.2026

Peterborough United
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • League One
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.42
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.42
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
20%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
55%
Bardzo dobraCzyste konta
10% meczów
10%
ZłaStrzały
Na mecz
13.90
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
3.30
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
50%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
5.80
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
1.80
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • League One
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Peterborough United Attacking
2026/27
Legends
Peterborough United Defending
2026/27
Legends
Peterborough United — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.42
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Peterborough United — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.42
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Peterborough United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 11.06

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.53

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.53
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.74

Kartki dla
Śr. ligi 1.87

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.87
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.84

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.44

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.45
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Peterborough United 2026/2027 — League One
Peterborough United zajmuje obecnie 19th w League One z 9 punktami w 10 meczach (2W 3D 5L). Peterborough United strzelił 9 goli i stracił 16 — różnica bramek -7. Średnia 0.9 pkt na mecz plasuje zespół na 19th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Peterborough United na SmartBet.
Statystyki goli Peterborough United 2026/2027
Peterborough United średnio strzela 0.90 i traci 1.60 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.40 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 1.80 straconych.
Typy i value bety Peterborough United 2026/2027
SmartBet generuje typy Peterborough United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Peterborough United (50%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy League One.
Statystyki BTTS i czystych kont Peterborough United 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Peterborough United. Czyste konta w 10% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Peterborough United 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 60% meczów Peterborough United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 30% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.
Forma Peterborough United 2026/2027
Aktualna forma: DLLWD — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 2D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.
Najczęściej zadawane pytania - Peterborough United 2026/2027
Ile goli strzelił Peterborough United w sezonie 2026/2027?
Peterborough United strzelił 9 goli w 10 meczach — średnio 0.90 na mecz. Stracił 16 (1.60 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Peterborough United w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Peterborough United — 5 z 10 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Peterborough United gra następny mecz?
Następny mecz Peterborough United to Huddersfield Town 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Peterborough United i terminarz League One.
Jaki jest wskaźnik BTTS Peterborough United w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Peterborough United (5 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.
Jaki jest bilans Peterborough United u siebie w sezonie 2026/2027?
Peterborough United wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 1.00 i traci 1.40 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Peterborough United?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Peterborough United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela League One
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 6 | 2 | 2 | +5 | 20 | |
2 | 10 | 6 | 1 | 3 | +10 | 19 | |
3 | 10 | 5 | 4 | 1 | +9 | 19 | |
4 | 11 | 6 | 1 | 4 | +4 | 19 | |
5 | 10 | 5 | 4 | 1 | +4 | 19 | |
6 | 9 | 5 | 3 | 1 | +12 | 18 | |
7 | 10 | 4 | 3 | 3 | +10 | 15 | |
8 | 8 | 4 | 3 | 1 | +7 | 15 | |
9 | 10 | 4 | 2 | 4 | +4 | 14 | |
10 | 11 | 3 | 4 | 4 | -2 | 13 | |
11 | 10 | 3 | 4 | 3 | -4 | 13 | |
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | +2 | 12 | |
13 | 9 | 3 | 3 | 3 | -2 | 12 | |
14 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | |
15 | 10 | 3 | 3 | 4 | -8 | 12 | |
16 | 9 | 3 | 2 | 4 | 0 | 11 | |
17 | 9 | 2 | 3 | 4 | -1 | 9 | |
18 | 9 | 1 | 6 | 2 | -5 | 9 | |
19 | 10 | 2 | 3 | 5 | -7 | 9 | |
20 | 9 | 2 | 2 | 5 | -3 | 8 | |
21 | 9 | 2 | 2 | 5 | -8 | 8 | |
22 | 9 | 2 | 2 | 5 | -12 | 8 | |
23 | 9 | 1 | 4 | 4 | -5 | 7 | |
24 | 9 | 2 | 1 | 6 | -7 | 7 |
Informacje o Peterborough United
Oficjalna nazwa klubu
Peterborough United
Skrót
PTU
Kraj
England
Aktualny trener
Robbie Savage
Rok założenia
1934
Stadion
Weston Homes Stadium
Adres stadionu
London Road
Pojemność stadionu
15314
Inne drużyny League One
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















