Stockport County

Stockport County Statystyki 2026/2027 League One

WWWDL

Następny mecz

League OneLeague One
Doncaster Rovers

Doncaster Rovers

20.10.2026

Stockport County

Stockport County

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League One

Gole strzelone

/ Mecz
2.10
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.10
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

60%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

60%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

60%

Bardzo dobra

Czyste konta

40% meczów

40%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

16.40

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.20

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

20%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.30

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.00

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • League One

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Stockport County Attacking

2026/27

Legends

Stockport County
League average

Stockport County Defending

2026/27

Legends

Stockport County
League average

Stockport County — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.10
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
39 min
51 min
43 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
50%
80%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
50%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
50%
50%
50%
Bez gola
0%
50%
20%

Stockport County — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.10
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
68 min
120 min
82 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
50%
60%
Powyżej 1.5 straconych
33%
25%
30%
Powyżej 2.5 straconych
17%
0%
10%
Czyste konto
33%
50%
40%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Stockport County strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
33%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
19%
61 - 75 min
19%
76 - 90 min
19%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
75%
90%
Powyżej 1.5
67%
75%
70%
Powyżej 2.5
67%
50%
60%
Powyżej 3.5
50%
50%
50%
Powyżej 4.5
33%
0%
20%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
25%
50%
Oba zespoły nie strzelą
33%
75%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Stockport County

Śr. łączne rzuty rożne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 11.06

Średnia

Stockport County

Rzuty rożne dla

7.30/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Bardzo dobra

Stockport County

Rzuty rożne przeciw

3.70/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
75%
90%
Powyżej 9.5
83%
50%
70%
Powyżej 10.5
50%
25%
40%
Powyżej 11.5
33%
0%
20%
Powyżej 12.5
33%
0%
20%

Statystyki kartek

Stockport County

Śr. łączne kartki

2.70/ Mecz
x

Śr. ligi 3.74

Bardzo zła

Stockport County

Kartki dla

1.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Stockport County

Kartki przeciw

1.70/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
83%
50%
70%
Powyżej 3.5
17%
25%
20%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Stockport County

Śr. łączne strzały

25.80/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Średnia

Stockport County

Śr. strzały celne

8.90/ Mecz
x

Śr. ligi 8.44

Średnia

Stockport County

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.45

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
83%
75%
80%
Powyżej 7.5
83%
25%
60%
Powyżej 8.5
83%
25%
60%
Powyżej 9.5
67%
0%
40%
Powyżej 10.5
50%
0%
30%
Stockport County

Statystyki Stockport County 2026/2027 — League One

Stockport County zajmuje obecnie 2nd w League One z 19 punktami w 10 meczach (6W 1D 3L). Stockport County strzelił 21 goli i stracił 11 — różnica bramek +10. Średnia 1.9 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Stockport County na SmartBet.

Statystyki goli Stockport County 2026/2027

Stockport County średnio strzela 2.10 i traci 1.10 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 2.33 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 1.75 strzelonych · 0.75 straconych.

Typy i value bety Stockport County 2026/2027

SmartBet generuje typy Stockport County na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (50%) oraz gol Stockport County (80%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy League One.

Statystyki BTTS i czystych kont Stockport County 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Stockport County. Czyste konta w 40% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Stockport County 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 70% meczów Stockport County. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.

Forma Stockport County 2026/2027

Aktualna forma: LDWWW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 0D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.

Najczęściej zadawane pytania - Stockport County 2026/2027

Ile goli strzelił Stockport County w sezonie 2026/2027?

Stockport County strzelił 21 goli w 10 meczach — średnio 2.10 na mecz. Stracił 11 (1.10 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Stockport County w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 60% meczów Stockport County — 6 z 10 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Stockport County gra następny mecz?

Następny mecz Stockport County to Doncaster Rovers 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Stockport County i terminarz League One.

Jaki jest wskaźnik BTTS Stockport County w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Stockport County (5 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.

Jaki jest bilans Stockport County u siebie w sezonie 2026/2027?

Stockport County wygrał 4 z 6 meczów u siebie (67%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 2.33 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Stockport County?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Stockport County — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League One

Go to League One
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77
Nadchodzące
20 paź
A
Doncaster RoversDoncaster Rovers
24 paź
A
Notts CountyNotts County
27 paź
A
Oxford UnitedOxford United
31 paź
H
AFC WimbledonAFC Wimbledon
14 lis
H
ReadingReading

Informacje o Stockport County

Oficjalna nazwa klubu

Stockport County

Skrót

STO

Kraj

England

Aktualny trener

Jim McNulty

Rok założenia

1883

Stadion

Edgeley Park

Adres stadionu

Hardcastle Road, Edgeley

Pojemność stadionu

10852

Mecze
Typy
Value Bets
Generator