Wycombe Wanderers

Wycombe Wanderers Statystyki 2026/2027 League One

WLDWW

Następny mecz

League OneLeague One
Cambridge United

Cambridge United

20.10.2026

Wycombe Wanderers

Wycombe Wanderers

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • League One

Gole strzelone

/ Mecz
1.60
x

Śr. ligi 1.42

Dobra

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

30%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

60%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

80%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

51%

Dobra

Czyste konta

20% meczów

20%

Średnia

Strzały

Na mecz

13.20

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.00

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.70

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.20

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • League One

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Wycombe Wanderers Attacking

2026/27

Legends

Wycombe Wanderers
League average

Wycombe Wanderers Defending

2026/27

Legends

Wycombe Wanderers
League average

Wycombe Wanderers — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.60
x

Śr. ligi 1.42

Dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
54 min
60 min
56 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
25%
40%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
25%
20%
Bez gola
0%
0%
0%

Wycombe Wanderers — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
45 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
83%
75%
80%
Powyżej 1.5 straconych
67%
50%
60%
Powyżej 2.5 straconych
33%
25%
30%
Czyste konto
17%
25%
20%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Wycombe Wanderers strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
25%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
6%
61 - 75 min
19%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
75%
90%
Powyżej 2.5
67%
50%
60%
Powyżej 3.5
50%
50%
50%
Powyżej 4.5
33%
50%
40%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
83%
75%
80%
Oba zespoły nie strzelą
17%
25%
20%

Statystyki rzutów rożnych

Wycombe Wanderers

Śr. łączne rzuty rożne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 11.06

Średnia

Wycombe Wanderers

Rzuty rożne dla

5.70/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Średnia

Wycombe Wanderers

Rzuty rożne przeciw

5.30/ Mecz
x

Śr. ligi 5.53

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
50%
80%
Powyżej 10.5
50%
50%
50%
Powyżej 11.5
50%
25%
40%
Powyżej 12.5
0%
25%
10%

Statystyki kartek

Wycombe Wanderers

Śr. łączne kartki

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 3.74

Średnia

Wycombe Wanderers

Kartki dla

1.20/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Wycombe Wanderers

Kartki przeciw

2.30/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
83%
75%
80%
Powyżej 3.5
33%
50%
40%
Powyżej 4.5
17%
50%
30%
Powyżej 5.5
0%
25%
10%
Powyżej 6.5
0%
25%
10%

Statystyki strzałów

Wycombe Wanderers

Śr. łączne strzały

27.40/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Średnia

Wycombe Wanderers

Śr. strzały celne

9.80/ Mecz
x

Śr. ligi 8.44

Bardzo dobra

Wycombe Wanderers

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.45

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
83%
75%
80%
Powyżej 7.5
83%
75%
80%
Powyżej 8.5
67%
75%
70%
Powyżej 9.5
67%
75%
70%
Powyżej 10.5
67%
75%
70%
Wycombe Wanderers

Statystyki Wycombe Wanderers 2026/2027 — League One

Wycombe Wanderers zajmuje obecnie 11th w League One z 13 punktami w 10 meczach (3W 4D 3L). Wycombe Wanderers strzelił 16 goli i stracił 20 — różnica bramek -4. Średnia 1.3 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Wycombe Wanderers na SmartBet.

Statystyki goli Wycombe Wanderers 2026/2027

Wycombe Wanderers średnio strzela 1.60 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 80% spotkań. U siebie: 1.67 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Wycombe Wanderers 2026/2027

SmartBet generuje typy Wycombe Wanderers na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (80%) oraz gol Wycombe Wanderers (100%). Skuteczność u siebie: 17% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy League One.

Statystyki BTTS i czystych kont Wycombe Wanderers 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 80% meczów Wycombe Wanderers. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Wycombe Wanderers 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów Wycombe Wanderers. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy League One.

Forma Wycombe Wanderers 2026/2027

Aktualna forma: WWDLW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 3D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy League One.

Najczęściej zadawane pytania - Wycombe Wanderers 2026/2027

Ile goli strzelił Wycombe Wanderers w sezonie 2026/2027?

Wycombe Wanderers strzelił 16 goli w 10 meczach — średnio 1.60 na mecz. Stracił 20 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli League One.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Wycombe Wanderers w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 60% meczów Wycombe Wanderers — 6 z 10 spotkań w League One. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Wycombe Wanderers gra następny mecz?

Następny mecz Wycombe Wanderers to Cambridge United 20.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Wycombe Wanderers i terminarz League One.

Jaki jest wskaźnik BTTS Wycombe Wanderers w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 80% meczów Wycombe Wanderers (8 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS League One.

Jaki jest bilans Wycombe Wanderers u siebie w sezonie 2026/2027?

Wycombe Wanderers wygrał 1 z 6 meczów u siebie (17%), zremisował 3 i przegrał 2. Średnio strzela 1.67 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Wycombe Wanderers?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Wycombe Wanderers — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela League One

Go to League One
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77
Nadchodzące
20 paź
A
Cambridge UnitedCambridge United
24 paź
A
AFC WimbledonAFC Wimbledon
31 paź
H
Burton AlbionBurton Albion
14 lis
H
Huddersfield TownHuddersfield Town
21 lis
A
Oxford UnitedOxford United

Informacje o Wycombe Wanderers

Oficjalna nazwa klubu

Wycombe Wanderers

Skrót

WYC

Kraj

England

Aktualny trener

Tom Hounsell

Rok założenia

1887

Stadion

Adams Park

Adres stadionu

Hillbottom Road

Pojemność stadionu

10284

Mecze
Typy
Value Bets
Generator