15.08.2026

3 - 2

Zakończony
Alex Chilowicz
3.67
0.09

Statystyki meczu

Cambridge UnitedWigan Athletic
34%

Posiadanie piłki

66%
16

Strzały

17
x
x
6

Strzały celne

4
x
x
1

Stworzone duże szanse

3
x
x
8

Rzuty rożne

5
x
x
9

Faule

8
x
x
2

Spalone

1
x
x
65%

Skuteczność podań

83%
x
x
1

Żółte kartki

0
x
x

Wydarzenia meczu

Wigan AthleticCambridge United
2. połowa

90+6'

Patrick BauerZak Bradshaw

90+5'

Zak Bradshaw

87'

Callum McManamanDara Costelloe

80'

Shayne Lavery Louis Appéré

74'

Sullay KaikaiBen Knight

74'

Pelly Ruddock MpanzuIsaac Heath

73'

3-2
Akeel HigginsDara Costelloe

69'

3-1
Sonny Perkins

60'

Akeel HigginsChris Sze

60'

K'Marni MillerConnor Barrett

52'

3-0
Isaac Heath

46'

Archie HarrisLlyton Chapman
1. połowa

34'

2-0
Louis Appéré

3'

1-0
Kell WattsMamadou Jobe

Typy na Cambridge United vs Wigan Athletic

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

90

Premium feature

Kursy18.80% EV1.32
84

Premium feature

Kursy3.32% EV1.23
80

Premium feature

Kursy-1.60% EV1.23
76

Premium feature

Kursy6.82% EV1.40

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Cambridge United

Cambridge United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Wigan Athletic

Wigan Athletic

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Cambridge United

Cambridge United

Cambridge United

8

Rozegrane mecze

Wigan Athletic

4

Wygrane CMU

1

Remisy

3

Wygrane WIG

Wigan Athletic

Wigan Athletic

Statystyki H2H

Śr. goli

3.13

8 meczów

Gospodarz1.75
x
Gość1.38
x

Trend z ostatnich 5

-0.1 Spadek

BTTS

75%

8 meczów

Gospodarz7/8
x
Gość7/8
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Wigan Athletic

Wigan Athletic Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

8/8

Cambridge UnitedWigan Athletic

Poniżej 2.5 Gola (1 połowa)

Gole · 1. połowa

100%

8/8

1.06

Kursy

Wigan Athletic
Funkcja Premium

100%

8/8

Cambridge UnitedWigan Athletic
Funkcja Premium

100%

8/8

1.08

Kursy

Wigan Athletic
Funkcja Premium

100%

8/8

Widzisz 2 z 29 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Wigan Athletic i Cambridge United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Cambridge United0.00Gole / Mecz
x

CMU U siebie

Wigan Athletic0.00Gole / Mecz
x

WIG Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Cambridge UnitedCMU
Wigan AthleticWIG
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CMU i WIG.

Gole stracone przez drużynę

Wigan Athletic i Cambridge United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Cambridge United0.00Stracone / Mecz
x

CMU U siebie

Wigan Athletic0.00Stracone / Mecz
x

WIG Na wyjeździe

Stracone na mecz
Cambridge UnitedCMU
Wigan AthleticWIG
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CMU i WIG.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Cambridge UnitedCMU
Wigan AthleticWIG
Średnia
Powyżej 0.5
92%
84%
88%
Powyżej 1.5
85%
64%
75%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Cambridge UnitedCMU
Wigan AthleticWIG
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Cambridge UnitedWigan Athletic

Śr. łączne rzuty rożne

Cambridge United

Cambridge United - Rożne zdobyte

Wigan Athletic

Wigan Athletic - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Cambridge UnitedCMU
Wigan AthleticWIG
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Cambridge UnitedWigan Athletic

Śr. łączne kartki

Cambridge United

Cambridge United - Kartki zdobyte

Wigan Athletic

Wigan Athletic - Kartki zdobyte

Kartki
Cambridge UnitedCMU
Wigan AthleticWIG
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Cambridge UnitedWigan Athletic

Śr. łączne strzały

22.75/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Bardzo zła

Cambridge United

Cambridge United - Strzały celne

4.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Średnia

Wigan Athletic

Wigan Athletic - Strzały celne

3.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Cambridge United vs Wigan Athletic Statystyki i H2H - League One, 15 sierpnia 2026

Cambridge United podejmuje Wigan Athletic w sobota 15 sierpnia w rozgrywkach League One. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Wigan Athletic zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 8 spotkaniach Cambridge United i Wigan Athletic zmierzyły się 8 razy: Cambridge United wygrał 4, Wigan Athletic 3, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 75% ich meczów, a BTTS w 75% spotkań między Cambridge United a Wigan Athletic. Cambridge United strzelają średnio 1.50 gola na mecz, a Wigan Athletic 1.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League One.

Cambridge United vs Wigan Athletic mają wysoki potencjał strzelecki?

Cambridge United vs Wigan Athletic mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.13 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 75% meczów, a BTTS w 75%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Cambridge United strzelają średnio 1.50 gola i tracą 0.80 na mecz, a Wigan Athletic strzelają 1.10 i tracą 1.10. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Cambridge United vs Wigan Athletic?

Cambridge United i Wigan Athletic zmierzyły się 8 razy we wszystkich rozgrywkach. Cambridge United wygrał 4, Wigan Athletic wygrał 3, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 75% spotkań H2H. Ostatni mecz: Wigan Athletic 1-0 Cambridge United (08 marca 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Cambridge United vs Wigan Athletic?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (88%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (75%). Najlepszy typ na gole drużyny: Cambridge United powyżej 0.5 gola (90%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League One.

Tabela League One

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Cambridge United Zwycięstwo

2.46

Wigan Athletic Zwycięstwo

3.15

Remis

3.20
88

Powyżej 0.5 Goli

1.08
75

Powyżej 1.5 Goli

1.40

Powyżej 2.5 Goli

2.29

Powyżej 3.5 Goli

4.33

Obie Drużyny Strzelą

1.95

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.44
Mecze
Typy
Value Bets
Generator