Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Cheltenham Town

Cheltenham Town

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Newport County

Newport County

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

NPT i CTT strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Cheltenham Town0.00Gole / Mecz
x

CTT U siebie

Newport County0.00Gole / Mecz
x

NPT Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Cheltenham TownCTT
Newport CountyNPT
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CTT i NPT.

Gole stracone przez drużynę

NPT i CTT tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Cheltenham Town0.00Stracone / Mecz
x

CTT U siebie

Newport County0.00Stracone / Mecz
x

NPT Na wyjeździe

Stracone na mecz
Cheltenham TownCTT
Newport CountyNPT
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CTT i NPT.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Cheltenham TownCTT
Newport CountyNPT
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Cheltenham TownCTT
Newport CountyNPT
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Cheltenham TownNewport County

Śr. łączne rzuty rożne

Cheltenham Town

Cheltenham Town - Rożne zdobyte

Newport County

Newport County - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Cheltenham TownCTT
Newport CountyNPT
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Cheltenham TownNewport County

Śr. łączne kartki

Cheltenham Town

Cheltenham Town - Kartki zdobyte

Newport County

Newport County - Kartki zdobyte

Kartki
Cheltenham TownCTT
Newport CountyNPT
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Cheltenham TownNewport County

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.06

Bardzo zła

Cheltenham Town

Cheltenham Town - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.98

Bardzo zła

Newport County

Newport County - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.98

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Cheltenham Town vs Newport County — statystyki, typy i H2H — League Two, 24 października 2026

Cheltenham Town podejmuje Newport County w sobota 24 października w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Newport County zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 12 spotkaniach Cheltenham Town i Newport County zmierzyły się 12 razy: Cheltenham Town wygrał 5, Newport County 3, przy 4 remisy. Over 2.5 padło w 25% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Cheltenham Town a Newport County.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Cheltenham Town vs Newport County mają niski potencjał strzelecki?

Cheltenham Town vs Newport County mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.08 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 25% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Cheltenham Town strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Newport County strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Cheltenham Town vs Newport County?

Cheltenham Town i Newport County zmierzyły się 12 razy we wszystkich rozgrywkach. Cheltenham Town wygrał 5, Newport County wygrał 3, a 4 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 25% spotkań H2H. Ostatni mecz: Cheltenham Town 1-0 Newport County (18 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Cheltenham Town vs Newport County?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Newport County poniżej 1.5 gola (92%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4301+59
2
4220+48
3
4220+48
4
4220+28
5
4211+47
6
4211+17
7
4211+17
8
421107
9
421107
10
4130+26
11
4130+16
12
4130+16
13
412105
14
411204
15
411204
16
4112-14
17
4112-24
18
4031-13
19
4103-23
20
4103-33
21
4031-33
22
4103-63
23
4022-32
24
4022-42
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator