Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Colchester United

Colchester United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Fleetwood Town

Fleetwood Town

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Colchester United

Colchester United

Colchester United

4

Rozegrane mecze

Fleetwood Town

2

Wygrane CLU

1

Remisy

1

Wygrane FLT

Fleetwood Town

Fleetwood Town

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

4 meczów

Gospodarz1.75
x
Gość1.25
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

4 meczów

Gospodarz3/4
x
Gość2/4
x

Ost. 5: 2/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Fleetwood Town i Colchester United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Colchester United0.00Gole / Mecz
x

CLU U siebie

Fleetwood Town0.00Gole / Mecz
x

FLT Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Colchester UnitedCLU
Fleetwood TownFLT
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CLU i FLT.

Gole stracone przez drużynę

Fleetwood Town i Colchester United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Colchester United0.00Stracone / Mecz
x

CLU U siebie

Fleetwood Town0.00Stracone / Mecz
x

FLT Na wyjeździe

Stracone na mecz
Colchester UnitedCLU
Fleetwood TownFLT
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CLU i FLT.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Colchester UnitedCLU
Fleetwood TownFLT
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Colchester UnitedCLU
Fleetwood TownFLT
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Colchester UnitedFleetwood Town

Śr. łączne rzuty rożne

Colchester United

Colchester United - Rożne zdobyte

Fleetwood Town

Fleetwood Town - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Colchester UnitedCLU
Fleetwood TownFLT
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Colchester UnitedFleetwood Town

Śr. łączne kartki

Colchester United

Colchester United - Kartki zdobyte

Fleetwood Town

Fleetwood Town - Kartki zdobyte

Kartki
Colchester UnitedCLU
Fleetwood TownFLT
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Colchester UnitedFleetwood Town

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Bardzo zła

Colchester United

Colchester United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Fleetwood Town

Fleetwood Town - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Colchester United vs Fleetwood Town Statystyki i H2H - League Two, 19 grudnia 2026

Colchester United podejmuje Fleetwood Town w sobota 19 grudnia w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 4 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Fleetwood Town zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 4 spotkaniach Colchester United i Fleetwood Town zmierzyły się 4 razy: Colchester United wygrał 2, Fleetwood Town 1, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 75% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Colchester United a Fleetwood Town.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Colchester United vs Fleetwood Town mają wysoki potencjał strzelecki?

Colchester United vs Fleetwood Town mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 75% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Colchester United strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Fleetwood Town strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Colchester United vs Fleetwood Town?

Colchester United i Fleetwood Town zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Colchester United wygrał 2, Fleetwood Town wygrał 1, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 75% spotkań H2H. Ostatni mecz: Colchester United 2-1 Fleetwood Town (24 stycznia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Colchester United vs Fleetwood Town?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (75%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (75%). Najlepszy typ na gole drużyny: Colchester United powyżej 0.5 gola (75%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

Tabela League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Mecze
Typy
Value Bets
Generator