Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Colchester United

Colchester United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Walsall

Walsall

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

WSL i CLU strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Colchester United0.00Gole / Mecz
x

CLU U siebie

Walsall0.00Gole / Mecz
x

WSL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Colchester UnitedCLU
WalsallWSL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CLU i WSL.

Gole stracone przez drużynę

WSL i CLU tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Colchester United0.00Stracone / Mecz
x

CLU U siebie

Walsall0.00Stracone / Mecz
x

WSL Na wyjeździe

Stracone na mecz
Colchester UnitedCLU
WalsallWSL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CLU i WSL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Colchester UnitedCLU
WalsallWSL
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Colchester UnitedCLU
WalsallWSL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Colchester UnitedWalsall

Śr. łączne rzuty rożne

Colchester United

Colchester United - Rożne zdobyte

Walsall

Walsall - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Colchester UnitedCLU
WalsallWSL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Colchester UnitedWalsall

Śr. łączne kartki

Colchester United

Colchester United - Kartki zdobyte

Walsall

Walsall - Kartki zdobyte

Kartki
Colchester UnitedCLU
WalsallWSL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Colchester UnitedWalsall

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.06

Bardzo zła

Colchester United

Colchester United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.98

Bardzo zła

Walsall

Walsall - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.98

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Colchester United vs Walsall — statystyki, typy i H2H — League Two, 31 października 2026

Colchester United podejmuje Walsall w sobota 31 października w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Walsall zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 13 spotkaniach Colchester United i Walsall zmierzyły się 13 razy: Colchester United wygrał 3, Walsall 3, przy 7 remisów. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 54% spotkań między Colchester United a Walsall.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Colchester United vs Walsall mają niski potencjał strzelecki?

Colchester United vs Walsall mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.15 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 54%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Colchester United strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Walsall strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Colchester United vs Walsall?

Colchester United i Walsall zmierzyły się 13 razy we wszystkich rozgrywkach. Colchester United wygrał 3, Walsall wygrał 3, a 7 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Colchester United 1-1 Walsall (28 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Colchester United vs Walsall?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (85%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (77%). Najlepszy typ na gole drużyny: Walsall powyżej 0.5 gola (77%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4301+59
2
4220+48
3
4220+48
4
4220+28
5
4211+47
6
4211+17
7
4211+17
8
421107
9
421107
10
4130+26
11
4130+16
12
4130+16
13
412105
14
411204
15
411204
16
4112-14
17
4112-24
18
4031-13
19
4103-23
20
4103-33
21
4031-33
22
4103-63
23
4022-32
24
4022-42
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator