Typy na Crawley Town vs Barnet

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

82

Premium feature

Kursy0.04% EV1.22
81

Premium feature

Kursy-6.04% EV1.16
66

Premium feature

Kursy3.62% EV1.57
54

Premium feature

Kursy-8.20% EV1.70

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Crawley Town

Crawley Town

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Barnet

Barnet

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Crawley Town

Crawley Town

Crawley Town

5

Rozegrane mecze

Barnet

2

Wygrane CRT

2

Remisy

1

Wygrane BNT

Barnet

Barnet

Statystyki H2H

Śr. goli

2.80

5 meczów

Gospodarz1.60
x
Gość1.20
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

80%

5 meczów

Gospodarz5/5
x
Gość4/5
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Crawley TownBarnet

Powyżej 0.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

5/5

1.02

Kursy

Crawley TownBarnet

Poniżej 4.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

5/5

1.23

Kursy

Barnet
Funkcja Premium

100%

5/5

Barnet
Funkcja Premium

100%

5/5

Crawley TownBarnet
Funkcja Premium

100%

5/5

1.17

Kursy

Widzisz 2 z 32 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Barnet i Crawley Town strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Crawley Town0.00Gole / Mecz
x

CRT U siebie

Barnet0.00Gole / Mecz
x

BNT Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Crawley TownCRT
BarnetBNT
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CRT i BNT.

Gole stracone przez drużynę

Barnet i Crawley Town tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Crawley Town0.00Stracone / Mecz
x

CRT U siebie

Barnet0.00Stracone / Mecz
x

BNT Na wyjeździe

Stracone na mecz
Crawley TownCRT
BarnetBNT
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CRT i BNT.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Crawley TownCRT
BarnetBNT
Średnia
Powyżej 0.5
77%
100%
89%
Powyżej 1.5
63%
99%
81%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Crawley TownCRT
BarnetBNT
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Crawley TownBarnet

Śr. łączne rzuty rożne

Crawley Town

Crawley Town - Rożne zdobyte

Barnet

Barnet - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Crawley TownCRT
BarnetBNT
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Crawley TownBarnet

Śr. łączne kartki

Crawley Town

Crawley Town - Kartki zdobyte

Barnet

Barnet - Kartki zdobyte

Kartki
Crawley TownCRT
BarnetBNT
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Crawley TownBarnet

Śr. łączne strzały

28.40/ Mecz
x

Śr. ligi 25.92

Średnia

Crawley Town

Crawley Town - Strzały celne

3.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.06

Zła

Barnet

Barnet - Strzały celne

5.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.06

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Crawley Town vs Barnet Statystyki i H2H - League Two, 24 listopada 2026

Crawley Town podejmuje Barnet w wtorek 24 listopada w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Barnet zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 5 spotkaniach Crawley Town i Barnet zmierzyły się 5 razy: Crawley Town wygrał 2, Barnet 1, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 60% ich meczów, a BTTS w 80% spotkań między Crawley Town a Barnet. Crawley Town strzelają średnio 0.80 gola na mecz, a Barnet 2.60.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Crawley Town vs Barnet mają wysoki potencjał strzelecki?

Crawley Town vs Barnet mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.80 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 60% meczów, a BTTS w 80%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Crawley Town strzelają średnio 0.80 gola i tracą 1.40 na mecz, a Barnet strzelają 2.60 i tracą 1.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Crawley Town vs Barnet?

Crawley Town i Barnet zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Crawley Town wygrał 2, Barnet wygrał 1, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 60% spotkań H2H. Ostatni mecz: Crawley Town 1-1 Barnet (17 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Crawley Town vs Barnet?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (89%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (81%). Najlepszy typ na gole drużyny: Barnet powyżej 0.5 gola (97%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

Tabela League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
141013+1031
2
13751+1026
3
13571+922
4
14572022
5
14635-221
6
14554+620
7
14554+320
8
14554+120
9
14473+619
10
14545+319
11
14473+219
12
14545+219
13
14545-219
14
14464+318
15
14536-518
16
14455017
17
14518-616
18
12435-415
19
14437-915
20
12354014
21
13337-512
22
14266-712
23
13265-712
24
12237-89

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Crawley Town Zwycięstwo

4.35

Barnet Zwycięstwo

1.70

Remis

4.31
89

Powyżej 0.5 Goli

1.02
81

Powyżej 1.5 Goli

1.16

Powyżej 2.5 Goli

1.53

Powyżej 3.5 Goli

2.27

Obie Drużyny Strzelą

1.57

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator