Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Crawley Town

Crawley Town

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Tranmere Rovers

Tranmere Rovers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Tranmere Rovers i Crawley Town strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Crawley Town0.00Gole / Mecz
x

CRT U siebie

Tranmere Rovers0.00Gole / Mecz
x

TRR Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Crawley TownCRT
Tranmere RoversTRR
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CRT i TRR.

Gole stracone przez drużynę

Tranmere Rovers i Crawley Town tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Crawley Town0.00Stracone / Mecz
x

CRT U siebie

Tranmere Rovers0.00Stracone / Mecz
x

TRR Na wyjeździe

Stracone na mecz
Crawley TownCRT
Tranmere RoversTRR
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CRT i TRR.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Crawley TownCRT
Tranmere RoversTRR
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Crawley TownCRT
Tranmere RoversTRR
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Crawley TownTranmere Rovers

Śr. łączne rzuty rożne

Crawley Town

Crawley Town - Rożne zdobyte

Tranmere Rovers

Tranmere Rovers - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Crawley TownCRT
Tranmere RoversTRR
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Crawley TownTranmere Rovers

Śr. łączne kartki

Crawley Town

Crawley Town - Kartki zdobyte

Tranmere Rovers

Tranmere Rovers - Kartki zdobyte

Kartki
Crawley TownCRT
Tranmere RoversTRR
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Crawley TownTranmere Rovers

Śr. łączne strzały

27.50/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Średnia

Crawley Town

Crawley Town - Strzały celne

3.60/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Średnia

Tranmere Rovers

Tranmere Rovers - Strzały celne

4.40/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Crawley Town vs Tranmere Rovers Statystyki i H2H - League Two, 24 października 2026

Crawley Town podejmuje Tranmere Rovers w sobota 24 października w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Tranmere Rovers zdobyli zaledwie 3 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 13 spotkaniach Crawley Town i Tranmere Rovers zmierzyły się 13 razy: Crawley Town wygrał 6, Tranmere Rovers 7, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 54% ich meczów, a BTTS w 46% spotkań między Crawley Town a Tranmere Rovers. Crawley Town strzelają średnio 0.90 gola na mecz, a Tranmere Rovers 1.20.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Crawley Town vs Tranmere Rovers mają wysoki potencjał strzelecki?

Crawley Town vs Tranmere Rovers mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.85 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 54% meczów, a BTTS w 46%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Crawley Town strzelają średnio 0.90 gola i tracą 1.80 na mecz, a Tranmere Rovers strzelają 1.20 i tracą 1.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Crawley Town vs Tranmere Rovers?

Crawley Town i Tranmere Rovers zmierzyły się 13 razy we wszystkich rozgrywkach. Crawley Town wygrał 6, Tranmere Rovers wygrał 7, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 54% spotkań H2H. Ostatni mecz: Tranmere Rovers 2-0 Crawley Town (14 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Crawley Town vs Tranmere Rovers?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (69%). Najlepszy typ na gole drużyny: Tranmere Rovers powyżej 0.5 gola (85%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

Tabela League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Mecze
Typy
Value Bets
Generator