Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers

2

Rozegrane mecze

Sheffield Wednesday

0

Wygrane DNR

0

Remisy

2

Wygrane SHF

Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

2 meczów

Gospodarz0.50
x
Gość2.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

2 meczów

Gospodarz1/2
x
Gość2/2
x

Ost. 5: 1/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Sheffield Wednesday i Doncaster Rovers strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Doncaster Rovers0.00Gole / Mecz
x

DNR U siebie

Sheffield Wednesday0.00Gole / Mecz
x

SHF Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Doncaster RoversDNR
Sheffield WednesdaySHF
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez DNR i SHF.

Gole stracone przez drużynę

Sheffield Wednesday i Doncaster Rovers tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Doncaster Rovers0.00Stracone / Mecz
x

DNR U siebie

Sheffield Wednesday0.00Stracone / Mecz
x

SHF Na wyjeździe

Stracone na mecz
Doncaster RoversDNR
Sheffield WednesdaySHF
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez DNR i SHF.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Doncaster RoversDNR
Sheffield WednesdaySHF
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Doncaster RoversDNR
Sheffield WednesdaySHF
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Doncaster RoversSheffield Wednesday

Śr. łączne rzuty rożne

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers - Rożne zdobyte

Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Doncaster RoversDNR
Sheffield WednesdaySHF
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Doncaster RoversSheffield Wednesday

Śr. łączne kartki

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers - Kartki zdobyte

Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday - Kartki zdobyte

Kartki
Doncaster RoversDNR
Sheffield WednesdaySHF
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Doncaster RoversSheffield Wednesday

Śr. łączne strzały

28.35/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Średnia

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers - Strzały celne

3.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Średnia

Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday - Strzały celne

5.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Doncaster Rovers vs Sheffield Wednesday Statystyki i H2H - League One, 24 października 2026

Doncaster Rovers podejmuje Sheffield Wednesday w sobota 24 października w rozgrywkach League One. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Sheffield Wednesday zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Doncaster Rovers i Sheffield Wednesday zmierzyły się 2 razy: Doncaster Rovers wygrał 0, Sheffield Wednesday 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Doncaster Rovers a Sheffield Wednesday. Doncaster Rovers strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a Sheffield Wednesday 2.00.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League One.

Doncaster Rovers vs Sheffield Wednesday mają wysoki potencjał strzelecki?

Doncaster Rovers vs Sheffield Wednesday mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Doncaster Rovers strzelają średnio 1.10 gola i tracą 1.40 na mecz, a Sheffield Wednesday strzelają 2.00 i tracą 1.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Doncaster Rovers vs Sheffield Wednesday?

Doncaster Rovers i Sheffield Wednesday zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Doncaster Rovers wygrał 0, Sheffield Wednesday wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Doncaster Rovers 1-3 Sheffield Wednesday (19 lutego 2022). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Doncaster Rovers vs Sheffield Wednesday?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Doncaster Rovers poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League One.

Tabela League One

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77
Mecze
Typy
Value Bets
Generator