Statystyki meczu

Forest Green RoversHartlepool United
69%

Posiadanie piłki

31%
14

Strzały

7
x
x
4

Strzały celne

7
x
x
9

Rzuty rożne

5
x
x
10

Faule

16
x
x
2

Spalone

0
x
x
84%

Skuteczność podań

68%
x
x
2

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

Hartlepool UnitedForest Green Rovers
2. połowa

90+5'

Charlie Thomas Thornton

87'

2-4
Nathan SheronJack Nolan

74'

Max ClarkChris Popov

70'

2-3
Kyle McAllister

65'

1-3
Omari PatrickKyle McAllister

65'

Nick HaughtonTate Campbell

63'

W. HarrisJordan Hugill

57'

0-3
Jordan Hugill

57'

Neil KengniK. Kelly

57'

Omari PatrickFreddie Sass

54'

Jack NolanJack Earing

54'

Charlie Thomas ThorntonLuke Charman

52'

D'Mani MellorJose Marquez

51'

Kelvin Abrefa

48'

0-2
Nathan Sheron
1. połowa

45+3'

Jayden Clarke

45+2'

0-1
Jordan Hugill

38'

Luke Charman

2'

Nathan Sheron

Typy na Forest Green Rovers vs Hartlepool United

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

84

Premium feature

Kursy-1.72% EV1.17
77

Premium feature

Kursy-1.44% EV1.28
66

Premium feature

Kursy3.62% EV1.57

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Hartlepool United

Hartlepool United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

7

Rozegrane mecze

Hartlepool United

3

Wygrane FGR

2

Remisy

2

Wygrane HAR

Hartlepool United

Hartlepool United

Statystyki H2H

Śr. goli

2.71

7 meczów

Gospodarz1.43
x
Gość1.29
x

Trend z ostatnich 5

-0.1 Spadek

BTTS

71%

7 meczów

Gospodarz7/7
x
Gość5/7
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Forest Green RoversHartlepool United

Powyżej 0.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

7/7

1.02

Kursy

Forest Green RoversHartlepool United

Poniżej 6.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

7/7

Forest Green Rovers
Funkcja Premium

100%

7/7

Forest Green Rovers
Funkcja Premium

100%

7/7

1.11

Kursy

Forest Green Rovers
Funkcja Premium

100%

7/7

Widzisz 2 z 19 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Hartlepool United i Forest Green Rovers strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Forest Green Rovers0.00Gole / Mecz
x

FGR U siebie

Hartlepool United0.00Gole / Mecz
x

HAR Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Forest Green RoversFGR
Hartlepool UnitedHAR
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FGR i HAR.

Gole stracone przez drużynę

Hartlepool United i Forest Green Rovers tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Forest Green Rovers0.00Stracone / Mecz
x

FGR U siebie

Hartlepool United0.00Stracone / Mecz
x

HAR Na wyjeździe

Stracone na mecz
Forest Green RoversFGR
Hartlepool UnitedHAR
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FGR i HAR.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Forest Green RoversFGR
Hartlepool UnitedHAR
Średnia
Powyżej 0.5
100%
96%
98%
Powyżej 1.5
98%
69%
84%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Forest Green RoversFGR
Hartlepool UnitedHAR
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Forest Green RoversHartlepool United

Śr. łączne rzuty rożne

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Rożne zdobyte

Hartlepool United

Hartlepool United - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Forest Green RoversFGR
Hartlepool UnitedHAR
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Forest Green RoversHartlepool United

Śr. łączne kartki

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Kartki zdobyte

Hartlepool United

Hartlepool United - Kartki zdobyte

Kartki
Forest Green RoversFGR
Hartlepool UnitedHAR
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Forest Green RoversHartlepool United

Śr. łączne strzały

20.35/ Mecz
x

Śr. ligi 20.13

Średnia

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Strzały celne

4.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.60

Średnia

Hartlepool United

Hartlepool United - Strzały celne

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.60

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Forest Green Rovers vs Hartlepool United Statystyki i H2H - Enterprise National League, 10 października 2026

Forest Green Rovers podejmuje Hartlepool United w sobota 10 października w rozgrywkach Enterprise National League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Hartlepool United zdobyli zaledwie 3 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 7 spotkaniach Forest Green Rovers i Hartlepool United zmierzyły się 7 razy: Forest Green Rovers wygrał 3, Hartlepool United 2, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 43% ich meczów, a BTTS w 71% spotkań między Forest Green Rovers a Hartlepool United. Forest Green Rovers strzelają średnio 1.40 gola na mecz, a Hartlepool United 0.80.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Enterprise National League.

Forest Green Rovers vs Hartlepool United mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Forest Green Rovers vs Hartlepool United mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.71 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 43% meczów, a BTTS w 71%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Forest Green Rovers strzelają średnio 1.40 gola i tracą 1.90 na mecz, a Hartlepool United strzelają 0.80 i tracą 1.70. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Forest Green Rovers vs Hartlepool United?

Forest Green Rovers i Hartlepool United zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Forest Green Rovers wygrał 3, Hartlepool United wygrał 2, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 43% spotkań H2H. Ostatni mecz: Hartlepool United 2-1 Forest Green Rovers (18 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Forest Green Rovers vs Hartlepool United?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (84%). Najlepszy typ na gole drużyny: Forest Green Rovers powyżej 0.5 gola (86%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Enterprise National League.

Tabela Enterprise National League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131120+2135
2
13913+1228
3
13832+1227
4
13742+1725
5
13733+924
6
13805+124
7
13724+623
8
13634+621
9
13706-421
10
13625+720
11
13553+320
12
13535+218
13
13535-418
14
13454+317
15
13436015
16
12435-315
17
13436-615
18
13427-914
19
13337-712
20
13409-712
21
13337-812
22
12318-610
23
132110-227
24
131111-234

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Forest Green Rovers Zwycięstwo

1.74

Hartlepool United Zwycięstwo

4.72

Remis

4.25
98

Powyżej 0.5 Goli

1.02
84

Powyżej 1.5 Goli

1.17

Powyżej 2.5 Goli

1.57

Powyżej 3.5 Goli

2.40

Obie Drużyny Strzelą

1.61

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.26
Mecze
Typy
Value Bets
Generator