Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Gateshead

Gateshead

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Tamworth

Tamworth

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Gateshead

Gateshead

Gateshead

4

Rozegrane mecze

Tamworth

1

Wygrane GTH

0

Remisy

3

Wygrane TAM

Tamworth

Tamworth

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

4 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość2.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

75%

4 meczów

Gospodarz3/4
x
Gość4/4
x

Ost. 5: 3/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

TAM i GTH strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Gateshead0.00Gole / Mecz
x

GTH U siebie

Tamworth0.00Gole / Mecz
x

TAM Na wyjeździe

Strzelone na mecz
GatesheadGTH
TamworthTAM
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GTH i TAM.

Gole stracone przez drużynę

TAM i GTH tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Gateshead0.00Stracone / Mecz
x

GTH U siebie

Tamworth0.00Stracone / Mecz
x

TAM Na wyjeździe

Stracone na mecz
GatesheadGTH
TamworthTAM
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GTH i TAM.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
GatesheadGTH
TamworthTAM
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
GatesheadGTH
TamworthTAM
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

GatesheadTamworth

Śr. łączne rzuty rożne

Gateshead

Gateshead - Rożne zdobyte

Tamworth

Tamworth - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
GatesheadGTH
TamworthTAM
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

GatesheadTamworth

Śr. łączne kartki

Gateshead

Gateshead - Kartki zdobyte

Tamworth

Tamworth - Kartki zdobyte

Kartki
GatesheadGTH
TamworthTAM
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

GatesheadTamworth

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 22.58

Bardzo zła

Gateshead

Gateshead - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.43

Bardzo zła

Tamworth

Tamworth - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.43

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Gateshead vs Tamworth — statystyki, typy i H2H — Enterprise National League, 23 października 2026

Gateshead podejmuje Tamworth w piątek 23 października w rozgrywkach Enterprise National League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Tamworth zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 4 spotkaniach Gateshead i Tamworth zmierzyły się 4 razy: Gateshead wygrał 1, Tamworth 3, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 75% ich meczów, a BTTS w 75% spotkań między Gateshead a Tamworth.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Enterprise National League.

Gateshead vs Tamworth mają wysoki potencjał strzelecki?

Gateshead vs Tamworth mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 75% meczów, a BTTS w 75%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Gateshead strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Tamworth strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Gateshead vs Tamworth?

Gateshead i Tamworth zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Gateshead wygrał 1, Tamworth wygrał 3, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 75% spotkań H2H. Ostatni mecz: Tamworth 3-1 Gateshead (03 stycznia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Gateshead vs Tamworth?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Tamworth powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Enterprise National League.

Enterprise National League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
5410+713
2
5401+412
3
5401+312
4
5320+511
5
5311+410
6
5311+410
7
5311+310
8
5311+210
9
5221+48
10
5221+28
11
522108
12
520306
13
520306
14
520306
15
5203-16
16
5203-26
17
5203-46
18
5122-15
19
5113-24
20
5113-44
21
5113-54
22
5104-43
23
5023-42
24
5005-110
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator