15.08.2026

2 - 1

Zakończony
Dean Whitestone
2.64
0.06

Statystyki meczu

Mansfield TownDoncaster Rovers
54%

Posiadanie piłki

46%
16

Strzały

9
x
x
4

Strzały celne

4
x
x
1

Stworzone duże szanse

2
x
x
7

Rzuty rożne

1
x
x
9

Faule

10
x
x
1

Spalone

2
x
x
78%

Skuteczność podań

77%
x
x
2

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

Doncaster RoversMansfield Town
2. połowa

90+1'

Elliott HewittLouis Reed

90'

George MarisRhys Oates

90'

Jordan ThomasGeorge Broadbent

90'

Nathan Moriah-WelshMichael Smith

86'

Liam Thompson

82'

Frazer Blake-Tracy

79'

Hakeeb AdelakunSeán Grehan

74'

2-1
Louis ReedRegan Hendry

65'

Harry CliftonRobbie Gotts

64'

Owen DodgsonStephen McLaughlin

64'

Regan HendryJon Russell

56'

Seán Grehan

49'

1-1
Jack SeniorRobbie Gotts

46'

Brandon HanlanIsaac Hutchinson
1. połowa

26'

1-0
Rhys OatesLucas Akins

Typy na Mansfield Town vs Doncaster Rovers

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

79

Premium feature

Kursy0.33% EV1.27
71

Premium feature

Kursy-5.97% EV1.33
67

Premium feature

Kursy15.24% EV1.72

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Mansfield Town

Mansfield Town

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Mansfield Town

Mansfield Town

Mansfield Town

9

Rozegrane mecze

Doncaster Rovers

5

Wygrane MAN

2

Remisy

2

Wygrane DNR

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers

Statystyki H2H

Śr. goli

3.22

9 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość1.22
x

Trend z ostatnich 5

-0.4 Spadek

BTTS

78%

9 meczów

Gospodarz8/9
x
Gość8/9
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Mansfield Town

Mansfield Town Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

9/9

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

9/9

Mansfield TownDoncaster Rovers
Funkcja Premium

100%

9/9

1.05

Kursy

Mansfield TownDoncaster Rovers
Funkcja Premium

100%

9/9

Mansfield TownDoncaster Rovers
Funkcja Premium

100%

9/9

1.08

Kursy

Widzisz 2 z 34 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Doncaster Rovers i Mansfield Town strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Mansfield Town0.00Gole / Mecz
x

MAN U siebie

Doncaster Rovers0.00Gole / Mecz
x

DNR Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Mansfield TownMAN
Doncaster RoversDNR
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MAN i DNR.

Gole stracone przez drużynę

Doncaster Rovers i Mansfield Town tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Mansfield Town0.00Stracone / Mecz
x

MAN U siebie

Doncaster Rovers0.00Stracone / Mecz
x

DNR Na wyjeździe

Stracone na mecz
Mansfield TownMAN
Doncaster RoversDNR
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MAN i DNR.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Mansfield TownMAN
Doncaster RoversDNR
Średnia
Powyżej 0.5
82%
97%
90%
Powyżej 1.5
74%
81%
78%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Mansfield TownMAN
Doncaster RoversDNR
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Mansfield TownDoncaster Rovers

Śr. łączne rzuty rożne

Mansfield Town

Mansfield Town - Rożne zdobyte

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Mansfield TownMAN
Doncaster RoversDNR
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Mansfield TownDoncaster Rovers

Śr. łączne kartki

Mansfield Town

Mansfield Town - Kartki zdobyte

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers - Kartki zdobyte

Kartki
Mansfield TownMAN
Doncaster RoversDNR
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Mansfield TownDoncaster Rovers

Śr. łączne strzały

25.45/ Mecz
x

Śr. ligi 26.84

Średnia

Mansfield Town

Mansfield Town - Strzały celne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Średnia

Doncaster Rovers

Doncaster Rovers - Strzały celne

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Mansfield Town vs Doncaster Rovers Statystyki i H2H - League One, 15 sierpnia 2026

Mansfield Town podejmuje Doncaster Rovers w sobota 15 sierpnia w rozgrywkach League One. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Doncaster Rovers zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 9 spotkaniach Mansfield Town i Doncaster Rovers zmierzyły się 9 razy: Mansfield Town wygrał 5, Doncaster Rovers 2, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 78% spotkań między Mansfield Town a Doncaster Rovers. Mansfield Town strzelają średnio 1.50 gola na mecz, a Doncaster Rovers 1.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League One.

Mansfield Town vs Doncaster Rovers mają wysoki potencjał strzelecki?

Mansfield Town vs Doncaster Rovers mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.22 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 78%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Mansfield Town strzelają średnio 1.50 gola i tracą 1.30 na mecz, a Doncaster Rovers strzelają 1.10 i tracą 1.30. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Mansfield Town vs Doncaster Rovers?

Mansfield Town i Doncaster Rovers zmierzyły się 9 razy we wszystkich rozgrywkach. Mansfield Town wygrał 5, Doncaster Rovers wygrał 2, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: Doncaster Rovers 0-2 Mansfield Town (03 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Mansfield Town vs Doncaster Rovers?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (90%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (78%). Najlepszy typ na gole drużyny: Doncaster Rovers powyżej 0.5 gola (75%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League One.

Tabela League One

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10622+520
2
10613+1019
3
10541+919
4
11614+419
5
10541+419
6
9531+1218
7
10433+1015
8
8431+715
9
10424+414
10
11344-213
11
10343-413
12
9333+212
13
9333-212
14
9333-312
15
10334-812
16
9324011
17
9234-19
18
9162-59
19
10235-79
20
9225-38
21
9225-88
22
9225-128
23
9144-57
24
9216-77

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Mansfield Town Zwycięstwo

2.15

Doncaster Rovers Zwycięstwo

3.55

Remis

3.54
90

Powyżej 0.5 Goli

1.05
78

Powyżej 1.5 Goli

1.30

Powyżej 2.5 Goli

1.90

Powyżej 3.5 Goli

3.40

Obie Drużyny Strzelą

1.75

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.42
Mecze
Typy
Value Bets
Generator