Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Port Vale

Port Vale

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Rotherham United

Rotherham United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Port Vale

Port Vale

Port Vale

3

Rozegrane mecze

Rotherham United

1

Wygrane PTV

0

Remisy

2

Wygrane RTU

Rotherham United

Rotherham United

Statystyki H2H

Śr. goli

2.33

3 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.33
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

67%

3 meczów

Gospodarz3/3
x
Gość2/3
x

Ost. 5: 2/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Rotherham United i Port Vale strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Port Vale0.00Gole / Mecz
x

PTV U siebie

Rotherham United0.00Gole / Mecz
x

RTU Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Port ValePTV
Rotherham UnitedRTU
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez PTV i RTU.

Gole stracone przez drużynę

Rotherham United i Port Vale tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Port Vale0.00Stracone / Mecz
x

PTV U siebie

Rotherham United0.00Stracone / Mecz
x

RTU Na wyjeździe

Stracone na mecz
Port ValePTV
Rotherham UnitedRTU
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez PTV i RTU.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Port ValePTV
Rotherham UnitedRTU
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Port ValePTV
Rotherham UnitedRTU
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Port ValeRotherham United

Śr. łączne rzuty rożne

Port Vale

Port Vale - Rożne zdobyte

Rotherham United

Rotherham United - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Port ValePTV
Rotherham UnitedRTU
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Port ValeRotherham United

Śr. łączne kartki

Port Vale

Port Vale - Kartki zdobyte

Rotherham United

Rotherham United - Kartki zdobyte

Kartki
Port ValePTV
Rotherham UnitedRTU
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Port ValeRotherham United

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Bardzo zła

Port Vale

Port Vale - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Rotherham United

Rotherham United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Port Vale vs Rotherham United Statystyki i H2H - League Two, 19 grudnia 2026

Port Vale podejmuje Rotherham United w sobota 19 grudnia w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Rotherham United zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 3 spotkaniach Port Vale i Rotherham United zmierzyły się 3 razy: Port Vale wygrał 1, Rotherham United 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 67% spotkań między Port Vale a Rotherham United.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Port Vale vs Rotherham United mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Port Vale vs Rotherham United mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.33 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 67%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Port Vale strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Rotherham United strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Port Vale vs Rotherham United?

Port Vale i Rotherham United zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Port Vale wygrał 1, Rotherham United wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: Port Vale 1-0 Rotherham United (07 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Port Vale vs Rotherham United?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Port Vale powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

Tabela League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Mecze
Typy
Value Bets
Generator