Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Rochdale

Rochdale

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Accrington Stanley

Accrington Stanley

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Rochdale

Rochdale

Rochdale

6

Rozegrane mecze

Accrington Stanley

5

Wygrane RCH

0

Remisy

1

Wygrane ACC

Accrington Stanley

Accrington Stanley

Statystyki H2H

Śr. goli

2.50

6 meczów

Gospodarz1.67
x
Gość0.83
x

Trend z ostatnich 5

+0.3 Wzrost

BTTS

67%

6 meczów

Gospodarz6/6
x
Gość4/6
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Accrington Stanley i Rochdale strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Rochdale0.00Gole / Mecz
x

RCH U siebie

Accrington Stanley0.00Gole / Mecz
x

ACC Na wyjeździe

Strzelone na mecz
RochdaleRCH
Accrington StanleyACC
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RCH i ACC.

Gole stracone przez drużynę

Accrington Stanley i Rochdale tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Rochdale0.00Stracone / Mecz
x

RCH U siebie

Accrington Stanley0.00Stracone / Mecz
x

ACC Na wyjeździe

Stracone na mecz
RochdaleRCH
Accrington StanleyACC
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RCH i ACC.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
RochdaleRCH
Accrington StanleyACC
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
RochdaleRCH
Accrington StanleyACC
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

RochdaleAccrington Stanley

Śr. łączne rzuty rożne

Rochdale

Rochdale - Rożne zdobyte

Accrington Stanley

Accrington Stanley - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
RochdaleRCH
Accrington StanleyACC
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RochdaleAccrington Stanley

Śr. łączne kartki

Rochdale

Rochdale - Kartki zdobyte

Accrington Stanley

Accrington Stanley - Kartki zdobyte

Kartki
RochdaleRCH
Accrington StanleyACC
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RochdaleAccrington Stanley

Śr. łączne strzały

25.85/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Średnia

Rochdale

Rochdale - Strzały celne

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Accrington Stanley

Accrington Stanley - Strzały celne

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Rochdale vs Accrington Stanley Statystyki i H2H - League Two, 24 października 2026

Rochdale podejmuje Accrington Stanley w sobota 24 października w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Accrington Stanley zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 6 spotkaniach Rochdale i Accrington Stanley zmierzyły się 6 razy: Rochdale wygrał 5, Accrington Stanley 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 67% spotkań między Rochdale a Accrington Stanley. Rochdale strzelają średnio 1.30 gola na mecz, a Accrington Stanley 1.40.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Rochdale vs Accrington Stanley mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Rochdale vs Accrington Stanley mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 67%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Rochdale strzelają średnio 1.30 gola i tracą 1.20 na mecz, a Accrington Stanley strzelają 1.40 i tracą 1.30. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Rochdale vs Accrington Stanley?

Rochdale i Accrington Stanley zmierzyły się 6 razy we wszystkich rozgrywkach. Rochdale wygrał 5, Accrington Stanley wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: Rochdale 3-1 Accrington Stanley (17 kwietnia 2021). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Rochdale vs Accrington Stanley?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Rochdale powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

Tabela League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Mecze
Typy
Value Bets
Generator