Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Rotherham United

Rotherham United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Rochdale

Rochdale

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Rotherham United

Rotherham United

Rotherham United

4

Rozegrane mecze

Rochdale

1

Wygrane RTU

0

Remisy

3

Wygrane RCH

Rochdale

Rochdale

Statystyki H2H

Śr. goli

1.75

4 meczów

Gospodarz0.50
x
Gość1.25
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

25%

4 meczów

Gospodarz2/4
x
Gość3/4
x

Ost. 5: 1/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Rochdale i Rotherham United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Rotherham United0.00Gole / Mecz
x

RTU U siebie

Rochdale0.00Gole / Mecz
x

RCH Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Rotherham UnitedRTU
RochdaleRCH
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RTU i RCH.

Gole stracone przez drużynę

Rochdale i Rotherham United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Rotherham United0.00Stracone / Mecz
x

RTU U siebie

Rochdale0.00Stracone / Mecz
x

RCH Na wyjeździe

Stracone na mecz
Rotherham UnitedRTU
RochdaleRCH
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RTU i RCH.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Rotherham UnitedRTU
RochdaleRCH
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Rotherham UnitedRTU
RochdaleRCH
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Rotherham UnitedRochdale

Śr. łączne rzuty rożne

Rotherham United

Rotherham United - Rożne zdobyte

Rochdale

Rochdale - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Rotherham UnitedRTU
RochdaleRCH
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Rotherham UnitedRochdale

Śr. łączne kartki

Rotherham United

Rotherham United - Kartki zdobyte

Rochdale

Rochdale - Kartki zdobyte

Kartki
Rotherham UnitedRTU
RochdaleRCH
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Rotherham UnitedRochdale

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Bardzo zła

Rotherham United

Rotherham United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Rochdale

Rochdale - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Rotherham United vs Rochdale Statystyki i H2H - League Two, 26 grudnia 2026

Rotherham United podejmuje Rochdale w sobota 26 grudnia w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Rochdale zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 4 spotkaniach Rotherham United i Rochdale zmierzyły się 4 razy: Rotherham United wygrał 1, Rochdale 3, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 25% ich meczów, a BTTS w 25% spotkań między Rotherham United a Rochdale.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Rotherham United vs Rochdale mają niski potencjał strzelecki?

Rotherham United vs Rochdale mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.75 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 25% meczów, a BTTS w 25%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Rotherham United strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Rochdale strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Rotherham United vs Rochdale?

Rotherham United i Rochdale zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Rotherham United wygrał 1, Rochdale wygrał 3, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 25% spotkań H2H. Ostatni mecz: Rochdale 3-1 Rotherham United (07 marca 2020). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Rotherham United vs Rochdale?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (75%). Najlepszy typ na gole drużyny: Rotherham United poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

Tabela League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Mecze
Typy
Value Bets
Generator