Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Rotherham United

Rotherham United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Shrewsbury Town i Rotherham United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Rotherham United0.00Gole / Mecz
x

RTU U siebie

Shrewsbury Town0.00Gole / Mecz
x

SHT Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Rotherham UnitedRTU
Shrewsbury TownSHT
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RTU i SHT.

Gole stracone przez drużynę

Shrewsbury Town i Rotherham United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Rotherham United0.00Stracone / Mecz
x

RTU U siebie

Shrewsbury Town0.00Stracone / Mecz
x

SHT Na wyjeździe

Stracone na mecz
Rotherham UnitedRTU
Shrewsbury TownSHT
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RTU i SHT.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Rotherham UnitedRTU
Shrewsbury TownSHT
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Rotherham UnitedRTU
Shrewsbury TownSHT
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Rotherham UnitedShrewsbury Town

Śr. łączne rzuty rożne

Rotherham United

Rotherham United - Rożne zdobyte

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Rotherham UnitedRTU
Shrewsbury TownSHT
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Rotherham UnitedShrewsbury Town

Śr. łączne kartki

Rotherham United

Rotherham United - Kartki zdobyte

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town - Kartki zdobyte

Kartki
Rotherham UnitedRTU
Shrewsbury TownSHT
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Rotherham UnitedShrewsbury Town

Śr. łączne strzały

22.95/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Zła

Rotherham United

Rotherham United - Strzały celne

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Zła

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town - Strzały celne

3.70/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Rotherham United vs Shrewsbury Town Statystyki i H2H - League Two, 24 października 2026

Rotherham United podejmuje Shrewsbury Town w sobota 24 października w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Shrewsbury Town zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 10 spotkaniach Rotherham United i Shrewsbury Town zmierzyły się 10 razy: Rotherham United wygrał 4, Shrewsbury Town 3, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 60% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Rotherham United a Shrewsbury Town. Rotherham United strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a Shrewsbury Town 0.90.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Rotherham United vs Shrewsbury Town mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Rotherham United vs Shrewsbury Town mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.20 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 60% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Rotherham United strzelają średnio 1.10 gola i tracą 1.60 na mecz, a Shrewsbury Town strzelają 0.90 i tracą 1.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Rotherham United vs Shrewsbury Town?

Rotherham United i Shrewsbury Town zmierzyły się 10 razy we wszystkich rozgrywkach. Rotherham United wygrał 4, Shrewsbury Town wygrał 3, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 60% spotkań H2H. Ostatni mecz: Rotherham United 1-2 Shrewsbury Town (08 lutego 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Rotherham United vs Shrewsbury Town?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (80%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (70%). Najlepszy typ na gole drużyny: Rotherham United powyżej 0.5 gola (70%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

Tabela League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Mecze
Typy
Value Bets
Generator