Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Walsall

Walsall

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Walsall

Walsall

Walsall

7

Rozegrane mecze

Shrewsbury Town

1

Wygrane WSL

5

Remisy

1

Wygrane SHT

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town

Statystyki H2H

Śr. goli

1.57

7 meczów

Gospodarz0.71
x
Gość0.86
x

Trend z ostatnich 5

-0.2 Spadek

BTTS

57%

7 meczów

Gospodarz4/7
x
Gość5/7
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Shrewsbury Town i Walsall strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Walsall0.00Gole / Mecz
x

WSL U siebie

Shrewsbury Town0.00Gole / Mecz
x

SHT Na wyjeździe

Strzelone na mecz
WalsallWSL
Shrewsbury TownSHT
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez WSL i SHT.

Gole stracone przez drużynę

Shrewsbury Town i Walsall tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Walsall0.00Stracone / Mecz
x

WSL U siebie

Shrewsbury Town0.00Stracone / Mecz
x

SHT Na wyjeździe

Stracone na mecz
WalsallWSL
Shrewsbury TownSHT
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez WSL i SHT.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
WalsallWSL
Shrewsbury TownSHT
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
WalsallWSL
Shrewsbury TownSHT
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

WalsallShrewsbury Town

Śr. łączne rzuty rożne

Walsall

Walsall - Rożne zdobyte

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
WalsallWSL
Shrewsbury TownSHT
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

WalsallShrewsbury Town

Śr. łączne kartki

Walsall

Walsall - Kartki zdobyte

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town - Kartki zdobyte

Kartki
WalsallWSL
Shrewsbury TownSHT
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

WalsallShrewsbury Town

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.56

Bardzo zła

Walsall

Walsall - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Shrewsbury Town

Shrewsbury Town - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Walsall vs Shrewsbury Town Statystyki i H2H - League Two, 19 grudnia 2026

Walsall podejmuje Shrewsbury Town w sobota 19 grudnia w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 4 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Shrewsbury Town zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 7 spotkaniach Walsall i Shrewsbury Town zmierzyły się 7 razy: Walsall wygrał 1, Shrewsbury Town 1, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 14% ich meczów, a BTTS w 57% spotkań między Walsall a Shrewsbury Town.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Walsall vs Shrewsbury Town mają niski potencjał strzelecki?

Walsall vs Shrewsbury Town mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.57 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 14% meczów, a BTTS w 57%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Walsall strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Shrewsbury Town strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Walsall vs Shrewsbury Town?

Walsall i Shrewsbury Town zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Walsall wygrał 1, Shrewsbury Town wygrał 1, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 14% spotkań H2H. Ostatni mecz: Shrewsbury Town 1-2 Walsall (28 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Walsall vs Shrewsbury Town?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (71%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (71%). Najlepszy typ na gole drużyny: Walsall poniżej 1.5 gola (86%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

Tabela League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11713+622
2
9630+1021
3
11560+621
4
10442+616
5
10370+616
6
11443+316
7
11434+215
8
11434-315
9
11506-315
10
11353+114
11
11353+114
12
11353+114
13
11425-214
14
11425-514
15
11344013
16
11344013
17
11263-112
18
11335-512
19
10325-111
20
10253-311
21
9324-411
22
9243-110
23
11245-610
24
9126-85
Mecze
Typy
Value Bets
Generator