23.11.2021

2 - 0

Zakończony
Barrow
Barrow
DLDLL
Chris Sarginson
2.62
0.06

Statystyki meczu

Forest Green RoversBarrow
55%

Posiadanie piłki

45%
13

Strzały

9
x
x
4

Strzały celne

2
x
x
7

Rzuty rożne

5
x
x
8

Faule

6
x
x
0

Spalone

3
x
x
79%

Skuteczność podań

69%
x
x
0

Żółte kartki

2
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Barrow

Barrow

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

7

Rozegrane mecze

Barrow

3

Wygrane FGR

1

Remisy

3

Wygrane BRW

Barrow

Barrow

Statystyki H2H

Śr. goli

3.14

7 meczów

Gospodarz1.29
x
Gość1.86
x

Trend z ostatnich 5

-0.5 Spadek

BTTS

43%

7 meczów

Gospodarz4/7
x
Gość6/7
x

Ost. 5: 1/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

BRW i FGR strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Forest Green Rovers0.00Gole / Mecz
x

FGR U siebie

Barrow0.00Gole / Mecz
x

BRW Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Forest Green RoversFGR
BarrowBRW
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FGR i BRW.

Gole stracone przez drużynę

BRW i FGR tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Forest Green Rovers0.00Stracone / Mecz
x

FGR U siebie

Barrow0.00Stracone / Mecz
x

BRW Na wyjeździe

Stracone na mecz
Forest Green RoversFGR
BarrowBRW
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FGR i BRW.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Forest Green RoversFGR
BarrowBRW
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Forest Green RoversFGR
BarrowBRW
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Forest Green RoversBarrow

Śr. łączne rzuty rożne

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Rożne zdobyte

Barrow

Barrow - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Forest Green RoversFGR
BarrowBRW
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Forest Green RoversBarrow

Śr. łączne kartki

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Kartki zdobyte

Barrow

Barrow - Kartki zdobyte

Kartki
Forest Green RoversFGR
BarrowBRW
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Forest Green RoversBarrow

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.09

Bardzo zła

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.08

Bardzo zła

Barrow

Barrow - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.08

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Forest Green Rovers vs Barrow — statystyki, typy i H2H — League Two, 23 listopada 2021

Forest Green Rovers podejmuje Barrow w wtorek 23 listopada w rozgrywkach League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Barrow zdobyli zaledwie 2 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 7 spotkaniach Forest Green Rovers i Barrow zmierzyły się 7 razy: Forest Green Rovers wygrał 3, Barrow 3, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 57% ich meczów, a BTTS w 43% spotkań między Forest Green Rovers a Barrow.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi League Two.

Forest Green Rovers vs Barrow mają wysoki potencjał strzelecki?

Forest Green Rovers vs Barrow mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.14 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 57% meczów, a BTTS w 43%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Forest Green Rovers strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Barrow strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Forest Green Rovers vs Barrow?

Forest Green Rovers i Barrow zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Forest Green Rovers wygrał 3, Barrow wygrał 3, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 57% spotkań H2H. Ostatni mecz: Forest Green Rovers 0-2 Barrow (27 kwietnia 2021). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Forest Green Rovers vs Barrow?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Barrow powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi League Two.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4623158+2484
2
4623158+3184
3
46231112+2280
4
46231112+2280
5
46221212+2178
6
46221113+1577
7
46221113+2377
8
46221014+1676
9
46211213+1375
10
46191314+1470
11
46191215+969
12
46171019-1061
13
46141616+1558
14
46141616-258
15
46141319-1255
16
46141220-1354
17
46141220-2054
18
46121717-853
19
46141121-2353
20
46141121-1153
21
46111421-2347
22
46101422-1344
23
4691126-2938
24
4641428-6126
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator