Statystyki meczu

Stade TunisienClub Africain
50%

Posiadanie piłki

50%

Typy na Stade Tunisien vs Club Africain

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

90

Premium feature

Kursy15.20% EV1.28
81

Premium feature

Kursy35.27% EV1.67

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Stade Tunisien

Stade Tunisien

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Club Africain

Club Africain

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Stade Tunisien

Stade Tunisien

Stade Tunisien

16

Rozegrane mecze

Club Africain

5

Wygrane Sta

6

Remisy

5

Wygrane Clu

Club Africain

Club Africain

Statystyki H2H

Śr. goli

1.94

16 meczów

Gospodarz0.94
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

-0.7 Spadek

BTTS

44%

16 meczów

Gospodarz9/16
x
Gość11/16
x

Ost. 5: 1/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Stade TunisienClub Africain
Funkcja Premium

94%

15/16

1.02

Kursy

Stade TunisienClub Africain
Funkcja Premium

88%

14/16

1.05

Kursy

Stade Tunisien
Funkcja Premium

88%

14/16

Widzisz 2 z 27 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Club Africain i Stade Tunisien strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Stade Tunisien0.00Gole / Mecz
x

Sta U siebie

Club Africain0.00Gole / Mecz
x

Clu Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Stade TunisienSta
Club AfricainClu
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Sta i Clu.

Gole stracone przez drużynę

Club Africain i Stade Tunisien tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Stade Tunisien0.00Stracone / Mecz
x

Sta U siebie

Club Africain0.00Stracone / Mecz
x

Clu Na wyjeździe

Stracone na mecz
Stade TunisienSta
Club AfricainClu
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Sta i Clu.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Stade TunisienSta
Club AfricainClu
Średnia
Powyżej 0.5
77%
81%
79%
Powyżej 1.5
67%
28%
48%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Stade TunisienSta
Club AfricainClu
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Stade TunisienClub Africain

Śr. łączne rzuty rożne

Stade Tunisien

Stade Tunisien - Rożne zdobyte

Club Africain

Club Africain - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Stade TunisienSta
Club AfricainClu
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Stade TunisienClub Africain

Śr. łączne kartki

Stade Tunisien

Stade Tunisien - Kartki zdobyte

Club Africain

Club Africain - Kartki zdobyte

Kartki
Stade TunisienSta
Club AfricainClu
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Stade TunisienClub Africain

Śr. łączne strzały

15.05/ Mecz
x

Śr. ligi 18.51

Bardzo zła

Stade Tunisien

Stade Tunisien - Strzały celne

3.90/ Mecz
x

Śr. ligi 3.76

Średnia

Club Africain

Club Africain - Strzały celne

3.90/ Mecz
x

Śr. ligi 3.76

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Stade Tunisien vs Club Africain Statystyki i H2H - Ligue 1, 05 listopada 2026

Stade Tunisien podejmuje Club Africain w czwartek 5 listopada w rozgrywkach Ligue 1. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Club Africain zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 16 spotkaniach Stade Tunisien i Club Africain zmierzyły się 16 razy: Stade Tunisien wygrał 5, Club Africain 5, przy 6 remisów. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 44% spotkań między Stade Tunisien a Club Africain. Stade Tunisien strzelają średnio 0.80 gola na mecz, a Club Africain 1.20.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligue 1.

Stade Tunisien vs Club Africain mają niski potencjał strzelecki?

Stade Tunisien vs Club Africain mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.94 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 44%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Stade Tunisien strzelają średnio 0.80 gola i tracą 1.00 na mecz, a Club Africain strzelają 1.20 i tracą 0.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Stade Tunisien vs Club Africain?

Stade Tunisien i Club Africain zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Stade Tunisien wygrał 5, Club Africain wygrał 5, a 6 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Club Africain 2-0 Stade Tunisien (03 maja 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Stade Tunisien vs Club Africain?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (79%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (53%). Najlepszy typ na gole drużyny: Club Africain powyżej 0.5 gola (81%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligue 1.

Tabela Ligue 1

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
5401+312
2
5320+411
3
5320+311
4
5230+29
5
4301+29
6
5221+28
7
5221+18
8
522108
9
4211+27
10
520306
11
5122-15
12
5113-24
13
5104-33
14
5104-33
15
5023-42
16
5014-61

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Stade Tunisien Zwycięstwo

2.99

Club Africain Zwycięstwo

3.09

Remis

2.70
79

Powyżej 0.5 Goli

1.16
48

Powyżej 1.5 Goli

1.86

Powyżej 2.5 Goli

3.75

Powyżej 3.5 Goli

8.00

Obie Drużyny Strzelą

2.53

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator