Almere City

Almere City Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

LWWLW

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
Almere City

Almere City

23.10.2026

Roda JC Kerkrade

Roda JC Kerkrade

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
2.09
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.82
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

64%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

64%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

45%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

44%

Dobra

Czyste konta

45% meczów

45%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

16.09

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.09

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

9%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.73

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.27

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Almere City Attacking

2026/27

Legends

Almere City
League average

Almere City Defending

2026/27

Legends

Almere City
League average

Almere City — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.09
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
56 min
36 min
43 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
100%
91%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
67%
55%
Powyżej 2.5 goli drużyny
40%
50%
45%
Bez gola
20%
0%
9%

Almere City — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.82
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
225 min
77 min
110 min
Powyżej 0.5 straconych
40%
67%
55%
Powyżej 1.5 straconych
0%
33%
18%
Powyżej 2.5 straconych
0%
17%
9%
Czyste konto
60%
33%
45%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Almere City strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
9%
31 - 45 min
4%
46 - 60 min
9%
61 - 75 min
26%
76 - 90 min
39%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
40%
100%
73%
Powyżej 2.5
40%
83%
64%
Powyżej 3.5
20%
50%
36%
Powyżej 4.5
0%
33%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
20%
67%
45%
Oba zespoły nie strzelą
80%
33%
55%

Statystyki rzutów rożnych

Almere City

Śr. łączne rzuty rożne

10.73/ Mecz
x

Śr. ligi 10.17

Średnia

Almere City

Rzuty rożne dla

4.73/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Średnia

Almere City

Rzuty rożne przeciw

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
83%
91%
Powyżej 9.5
80%
67%
73%
Powyżej 10.5
40%
50%
45%
Powyżej 11.5
20%
33%
27%
Powyżej 12.5
20%
17%
18%

Statystyki kartek

Almere City

Śr. łączne kartki

2.55/ Mecz
x

Śr. ligi 3.51

Bardzo zła

Almere City

Kartki dla

1.27/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Almere City

Kartki przeciw

1.27/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
40%
33%
36%
Powyżej 3.5
20%
33%
27%
Powyżej 4.5
20%
17%
18%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Almere City

Śr. łączne strzały

33.00/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Dobra

Almere City

Śr. strzały celne

10.09/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Średnia

Almere City

Śr. skuteczność strzałów

31%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.19

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
80%
100%
91%
Powyżej 7.5
80%
100%
91%
Powyżej 8.5
40%
83%
64%
Powyżej 9.5
20%
67%
45%
Powyżej 10.5
0%
67%
36%
Almere City

Statystyki Almere City 2026/2027 — Eerste Divisie

Almere City zajmuje obecnie 2nd w Eerste Divisie z 22 punktami w 11 meczach (7W 1D 3L). Almere City strzelił 23 goli i stracił 9 — różnica bramek +14. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Almere City na SmartBet.

Statystyki goli Almere City 2026/2027

Almere City średnio strzela 2.09 i traci 0.82 gola na mecz. Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS w 45% spotkań. U siebie: 1.60 strzelonych · 0.40 straconych. Na wyjeździe: 2.50 strzelonych · 1.17 straconych.

Typy i value bety Almere City 2026/2027

SmartBet generuje typy Almere City na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (64%), BTTS (45%) oraz gol Almere City (91%). Skuteczność u siebie: 80% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont Almere City 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Almere City. Czyste konta w 45% spotkań (u siebie 60% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Almere City 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 55% meczów Almere City. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 45% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma Almere City 2026/2027

Aktualna forma: WLWWL — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 0D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 3W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - Almere City 2026/2027

Ile goli strzelił Almere City w sezonie 2026/2027?

Almere City strzelił 23 goli w 11 meczach — średnio 2.09 na mecz. Stracił 9 (0.82 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Almere City w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 64% meczów Almere City — 7 z 11 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Almere City gra następny mecz?

Następny mecz Almere City to Roda JC Kerkrade 23.10.2026 o 18:00 (Yanmar Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Almere City i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS Almere City w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Almere City (5 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans Almere City u siebie w sezonie 2026/2027?

Almere City wygrał 4 z 5 meczów u siebie (80%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.60 i traci 0.40 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Almere City?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Almere City — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77
Nadchodzące
23 paź
H
Roda JC KerkradeRoda JC Kerkrade
27 paź
A
TelstarTelstar
30 paź
A
RKC WaalwijkRKC Waalwijk
6 lis
A
Jong AZJong AZ
14 lis
H
Helmond SportHelmond Sport

Informacje o Almere City

Oficjalna nazwa klubu

Almere City

Skrót

ALM

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Anoush Dastgir

Rok założenia

2005

Stadion

Yanmar Stadion

Adres stadionu

Competitieweg 22

Pojemność stadionu

4501

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator