
Następny mecz
Eerste Divisie
Almere City
04.09.2026

Jong Ajax
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Eerste Divisie
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.90
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.90
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
20%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
80%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
100%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
51%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
13.80
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
6.40
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.40
DobraKartki dla
Na mecz
2.80
ŚredniaJong Ajax Attacking
2026/27
Legends
Jong Ajax Defending
2026/27
Legends
Jong Ajax — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.90
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Jong Ajax — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.90
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Jong Ajax strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.19

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.10

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.10
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.22

Kartki dla
Śr. ligi 1.61

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.61
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.90

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.86

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 36.32
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Jong Ajax 2026/2027 — Eerste Divisie
Jong Ajax zajmuje obecnie 14th w Eerste Divisie z 4 punktami w 5 meczach (1W 1D 3L). Jong Ajax strzelił 11 goli i stracił 14 — różnica bramek -3. Średnia 0.8 pkt na mecz plasuje zespół na 15th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Jong Ajax na SmartBet.
Statystyki goli Jong Ajax 2026/2027
Jong Ajax średnio strzela 2.20 i traci 2.80 gola na mecz. Over 2.5 pada w 80% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 3.50 strzelonych · 4.00 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Jong Ajax 2026/2027
SmartBet generuje typy Jong Ajax na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (80%), BTTS (100%) oraz gol Jong Ajax (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.
Statystyki BTTS i czystych kont Jong Ajax 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Jong Ajax. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Jong Ajax 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Jong Ajax. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 60% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 60%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.
Forma Jong Ajax 2026/2027
Aktualna forma: LLLWD — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.
Najczęściej zadawane pytania - Jong Ajax 2026/2027
Ile goli strzelił Jong Ajax w sezonie 2026/2027?
Jong Ajax strzelił 11 goli w 5 meczach — średnio 2.20 na mecz. Stracił 14 (2.80 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Jong Ajax w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 80% meczów Jong Ajax — 4 z 5 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Jong Ajax gra następny mecz?
Następny mecz Jong Ajax to Almere City 04.09.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Jong Ajax i terminarz Eerste Divisie.
Jaki jest wskaźnik BTTS Jong Ajax w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Jong Ajax (5 z 5 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.
Jaki jest bilans Jong Ajax u siebie w sezonie 2026/2027?
Jong Ajax wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 3.50 i traci 4.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Jong Ajax?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Jong Ajax — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Eerste Divisie
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | +9 | 12 | |
2 | 4 | 4 | 0 | 0 | +4 | 12 | |
3 | 4 | 3 | 1 | 0 | +8 | 10 | |
4 | 4 | 3 | 0 | 1 | +6 | 9 | |
5 | 4 | 3 | 0 | 1 | +1 | 9 | |
6 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 8 | |
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | +2 | 7 | |
8 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | |
10 | 4 | 2 | 0 | 2 | +6 | 6 | |
11 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | |
12 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | |
13 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
14 | 5 | 1 | 1 | 3 | -3 | 4 | |
15 | 4 | 1 | 1 | 2 | -5 | 4 | |
16 | 4 | 1 | 0 | 3 | -4 | 3 | |
17 | 4 | 1 | 0 | 3 | -5 | 3 | |
18 | 4 | 0 | 2 | 2 | -2 | 2 | |
19 | 4 | 0 | 1 | 3 | -7 | 1 | |
20 | 5 | 0 | 0 | 5 | -10 | 0 |
Informacje o Jong Ajax
Oficjalna nazwa klubu
Jong Ajax
Skrót
JAJ
Kraj
Netherlands
Aktualny trener
Carlos García Badías
Rok założenia
Stadion
Sportpark De Toekomst
Adres stadionu
Borchlandweg 16-18, Zuidoost
Pojemność stadionu
2250
Inne drużyny Eerste Divisie
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















