Roda JC Kerkrade

Roda JC Kerkrade Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

DLWDW

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
Jong FC Utrecht

Jong FC Utrecht

19.10.2026

Roda JC Kerkrade

Roda JC Kerkrade

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.80
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

40%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

20%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

40%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

40% meczów

40%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

11.30

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.20

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

30%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.10

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.50

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Roda JC Kerkrade Attacking

2026/27

Legends

Roda JC Kerkrade
League average

Roda JC Kerkrade Defending

2026/27

Legends

Roda JC Kerkrade
League average

Roda JC Kerkrade — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
56 min
225 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
40%
70%
Powyżej 1.5 goli drużyny
60%
0%
30%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
60%
30%

Roda JC Kerkrade — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.80
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
113 min
113 min
113 min
Powyżej 0.5 straconych
60%
60%
60%
Powyżej 1.5 straconych
20%
20%
20%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
40%
40%
40%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Roda JC Kerkrade strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
20%
16 - 30 min
10%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
20%
61 - 75 min
10%
76 - 90 min
20%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
80%
90%
Powyżej 1.5
80%
40%
60%
Powyżej 2.5
40%
0%
20%
Powyżej 3.5
20%
0%
10%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
20%
40%
Oba zespoły nie strzelą
40%
80%
60%

Statystyki rzutów rożnych

Roda JC Kerkrade

Śr. łączne rzuty rożne

8.20/ Mecz
x

Śr. ligi 10.17

Bardzo zła

Roda JC Kerkrade

Rzuty rożne dla

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo zła

Roda JC Kerkrade

Rzuty rożne przeciw

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
80%
80%
Powyżej 8.5
80%
60%
70%
Powyżej 9.5
20%
20%
20%
Powyżej 10.5
20%
0%
10%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Roda JC Kerkrade

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.51

Dobra

Roda JC Kerkrade

Kartki dla

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Zła

Roda JC Kerkrade

Kartki przeciw

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
60%
100%
80%
Powyżej 3.5
20%
100%
60%
Powyżej 4.5
20%
80%
50%
Powyżej 5.5
0%
20%
10%
Powyżej 6.5
0%
20%
10%

Statystyki strzałów

Roda JC Kerkrade

Śr. łączne strzały

23.50/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Bardzo zła

Roda JC Kerkrade

Śr. strzały celne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Zła

Roda JC Kerkrade

Śr. skuteczność strzałów

38%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
60%
80%
Powyżej 7.5
60%
60%
60%
Powyżej 8.5
60%
60%
60%
Powyżej 9.5
40%
60%
50%
Powyżej 10.5
20%
20%
20%
Roda JC Kerkrade

Statystyki Roda JC Kerkrade 2026/2027 — Eerste Divisie

Roda JC Kerkrade zajmuje obecnie 7th w Eerste Divisie z 16 punktami w 10 meczach (4W 4D 2L). Roda JC Kerkrade strzelił 10 goli i stracił 8 — różnica bramek +2. Średnia 1.6 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Roda JC Kerkrade na SmartBet.

Statystyki goli Roda JC Kerkrade 2026/2027

Roda JC Kerkrade średnio strzela 1.00 i traci 0.80 gola na mecz. Over 2.5 pada w 20% meczów. BTTS w 40% spotkań. U siebie: 1.60 strzelonych · 0.80 straconych. Na wyjeździe: 0.40 strzelonych · 0.80 straconych.

Typy i value bety Roda JC Kerkrade 2026/2027

SmartBet generuje typy Roda JC Kerkrade na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (20%), BTTS (40%) oraz gol Roda JC Kerkrade (70%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont Roda JC Kerkrade 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 40% meczów Roda JC Kerkrade. Czyste konta w 40% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Roda JC Kerkrade 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 60% meczów Roda JC Kerkrade. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 20% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 30%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma Roda JC Kerkrade 2026/2027

Aktualna forma: WDWLD — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 2D 0L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - Roda JC Kerkrade 2026/2027

Ile goli strzelił Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027?

Roda JC Kerkrade strzelił 10 goli w 10 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 8 (0.80 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 20% meczów Roda JC Kerkrade — 2 z 10 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Roda JC Kerkrade gra następny mecz?

Następny mecz Roda JC Kerkrade to Jong FC Utrecht 19.10.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Roda JC Kerkrade i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS Roda JC Kerkrade w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 40% meczów Roda JC Kerkrade (4 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans Roda JC Kerkrade u siebie w sezonie 2026/2027?

Roda JC Kerkrade wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 2 i przegrał 0. Średnio strzela 1.60 i traci 0.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Roda JC Kerkrade?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Roda JC Kerkrade — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77
Nadchodzące
19 paź
A
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
23 paź
A
Almere CityAlmere City
27 paź
H
De GraafschapDe Graafschap
30 paź
H
Jong AZJong AZ
6 lis
A
Heracles AlmeloHeracles Almelo

Informacje o Roda JC Kerkrade

Oficjalna nazwa klubu

Roda JC Kerkrade

Skrót

ROD

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Rob Penders

Rok założenia

1962

Stadion

Parkstad Limburg Stadion

Adres stadionu

Roda J.C. Ring 1

Pojemność stadionu

19979

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator