Jong PSV

Jong PSV Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

LWLDL

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
VVV-Venlo

VVV-Venlo

Dzisiaj

Jong PSV

Jong PSV

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
1.31
x

Śr. ligi 1.79

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.62
x

Śr. ligi 1.79

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

31%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

54%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

77%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

53%

Bardzo dobra

Czyste konta

8% meczów

8%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

13.15

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.31

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

15%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.62

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.08

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Jong PSV Attacking

2026/27

Legends

Jong PSV
League average

Jong PSV Defending

2026/27

Legends

Jong PSV
League average

Jong PSV — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.31
x

Śr. ligi 1.79

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
70 min
68 min
69 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
71%
100%
85%
Powyżej 1.5 goli drużyny
29%
33%
31%
Powyżej 2.5 goli drużyny
29%
0%
15%
Bez gola
29%
0%
15%

Jong PSV — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.62
x

Śr. ligi 1.79

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
79 min
41 min
56 min
Powyżej 0.5 straconych
86%
100%
92%
Powyżej 1.5 straconych
29%
67%
46%
Powyżej 2.5 straconych
0%
50%
23%
Czyste konto
14%
0%
8%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Jong PSV strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
18%
31 - 45 min
18%
46 - 60 min
24%
61 - 75 min
6%
76 - 90 min
24%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
71%
100%
85%
Powyżej 2.5
29%
83%
54%
Powyżej 3.5
29%
67%
46%
Powyżej 4.5
14%
0%
8%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
57%
100%
77%
Oba zespoły nie strzelą
43%
0%
23%

Statystyki rzutów rożnych

Jong PSV

Śr. łączne rzuty rożne

9.92/ Mecz
x

Śr. ligi 10.50

Średnia

Jong PSV

Rzuty rożne dla

4.62/ Mecz
x

Śr. ligi 5.25

Zła

Jong PSV

Rzuty rożne przeciw

5.31/ Mecz
x

Śr. ligi 5.25

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
86%
83%
85%
Powyżej 8.5
86%
83%
85%
Powyżej 9.5
57%
50%
54%
Powyżej 10.5
57%
33%
46%
Powyżej 11.5
29%
17%
23%
Powyżej 12.5
14%
0%
8%

Statystyki kartek

Jong PSV

Śr. łączne kartki

2.54/ Mecz
x

Śr. ligi 3.36

Bardzo zła

Jong PSV

Kartki dla

1.08/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Bardzo zła

Jong PSV

Kartki przeciw

1.46/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
57%
33%
46%
Powyżej 3.5
29%
17%
23%
Powyżej 4.5
14%
17%
15%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Jong PSV

Śr. łączne strzały

30.69/ Mecz
x

Śr. ligi 29.26

Średnia

Jong PSV

Śr. strzały celne

10.54/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Średnia

Jong PSV

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.17

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
86%
100%
92%
Powyżej 7.5
86%
83%
85%
Powyżej 8.5
86%
83%
85%
Powyżej 9.5
71%
67%
69%
Powyżej 10.5
57%
50%
54%
Jong PSV

Statystyki Jong PSV 2026/2027 — Eerste Divisie

Jong PSV zajmuje obecnie 13th w Eerste Divisie z 16 punktami w 13 meczach (4W 4D 5L). Jong PSV strzelił 17 goli i stracił 21 — różnica bramek -4. Średnia 1.23 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Jong PSV na SmartBet.

Statystyki goli Jong PSV 2026/2027

Jong PSV średnio strzela 1.31 i traci 1.62 gola na mecz. Over 2.5 pada w 54% meczów. BTTS w 77% spotkań. U siebie: 1.29 strzelonych · 1.14 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 2.17 straconych.

Typy i value bety Jong PSV 2026/2027

SmartBet generuje typy Jong PSV na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (54%), BTTS (77%) oraz gol Jong PSV (85%). Skuteczność u siebie: 43% · Na wyjeździe: 17%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont Jong PSV 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 77% meczów Jong PSV. Czyste konta w 8% spotkań (u siebie 14% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Jong PSV 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 77% meczów Jong PSV. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 46% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 54%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma Jong PSV 2026/2027

Aktualna forma: LDLWL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 2D 2L w 7 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - Jong PSV 2026/2027

Ile goli strzelił Jong PSV w sezonie 2026/2027?

Jong PSV strzelił 17 goli w 13 meczach — średnio 1.31 na mecz. Stracił 21 (1.62 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Jong PSV w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 54% meczów Jong PSV — 7 z 13 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Jong PSV gra następny mecz?

Następny mecz Jong PSV to VVV-Venlo 06.11.2026 o 19:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Jong PSV i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS Jong PSV w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 77% meczów Jong PSV (10 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans Jong PSV u siebie w sezonie 2026/2027?

Jong PSV wygrał 3 z 7 meczów u siebie (43%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 1.29 i traci 1.14 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Jong PSV?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Jong PSV — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131021+2532
2
13913+1528
3
13814+1425
4
13742+525
5
13814+225
6
13733+524
7
13616+819
8
13535+218
9
13535-118
10
13526+417
11
13526-1217
12
13373+316
13
13445-416
14
13436-1015
15
13418-313
16
13346-1113
17
13337-512
18
13328-1011
19
13328-1611
20
13319-1110
Nadchodzące
6 lis
A
VVV-VenloVVV-Venlo
20 lis
A
Heracles AlmeloHeracles Almelo
23 lis
H
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
27 lis
A
MVV MaastrichtMVV Maastricht
7 gru
H
De GraafschapDe Graafschap

Informacje o Jong PSV

Oficjalna nazwa klubu

Jong PSV

Skrót

JPS

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Stijn Schaars

Rok założenia

0

Stadion

Sportcomplex De Herdgang

Adres stadionu

Oirschotsedijk 12

Pojemność stadionu

2500

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator