FC Emmen

FC Emmen Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

WWDWL

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
Vitesse

Vitesse

23.10.2026

FC Emmen

FC Emmen

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
2.18
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

64%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

73%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

64%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

27% meczów

27%

Średnia

Strzały

Na mecz

17.82

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.55

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

9%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.64

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.55

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

FC Emmen Attacking

2026/27

Legends

FC Emmen
League average

FC Emmen Defending

2026/27

Legends

FC Emmen
League average

FC Emmen — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.18
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
41 min
41 min
41 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
80%
91%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
40%
45%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
40%
36%
Bez gola
0%
20%
9%

FC Emmen — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
77 min
38 min
52 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
80%
73%
Powyżej 1.5 straconych
33%
60%
45%
Powyżej 2.5 straconych
17%
60%
36%
Czyste konto
33%
20%
27%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy FC Emmen strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
21%
46 - 60 min
21%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
13%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
67%
100%
82%
Powyżej 2.5
67%
80%
73%
Powyżej 3.5
33%
60%
45%
Powyżej 4.5
17%
20%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
60%
64%
Oba zespoły nie strzelą
33%
40%
36%

Statystyki rzutów rożnych

FC Emmen

Śr. łączne rzuty rożne

9.55/ Mecz
x

Śr. ligi 10.17

Średnia

FC Emmen

Rzuty rożne dla

6.64/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo dobra

FC Emmen

Rzuty rożne przeciw

2.91/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
60%
64%
Powyżej 8.5
50%
60%
55%
Powyżej 9.5
50%
60%
55%
Powyżej 10.5
50%
40%
45%
Powyżej 11.5
33%
40%
36%
Powyżej 12.5
33%
0%
18%

Statystyki kartek

FC Emmen

Śr. łączne kartki

4.55/ Mecz
x

Śr. ligi 3.51

Bardzo dobra

FC Emmen

Kartki dla

2.55/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

FC Emmen

Kartki przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
83%
100%
91%
Powyżej 3.5
67%
80%
73%
Powyżej 4.5
50%
60%
55%
Powyżej 5.5
17%
40%
27%
Powyżej 6.5
17%
0%
9%

Statystyki strzałów

FC Emmen

Śr. łączne strzały

28.45/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Średnia

FC Emmen

Śr. strzały celne

11.36/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Dobra

FC Emmen

Śr. skuteczność strzałów

40%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.19

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
80%
91%
Powyżej 8.5
100%
60%
82%
Powyżej 9.5
83%
40%
64%
Powyżej 10.5
83%
20%
55%
FC Emmen

Statystyki FC Emmen 2026/2027 — Eerste Divisie

FC Emmen zajmuje obecnie 4th w Eerste Divisie z 22 punktami w 11 meczach (7W 1D 3L). FC Emmen strzelił 24 goli i stracił 19 — różnica bramek +5. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy FC Emmen na SmartBet.

Statystyki goli FC Emmen 2026/2027

FC Emmen średnio strzela 2.18 i traci 1.73 gola na mecz. Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 2.17 strzelonych · 1.17 straconych. Na wyjeździe: 2.20 strzelonych · 2.40 straconych.

Typy i value bety FC Emmen 2026/2027

SmartBet generuje typy FC Emmen na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (73%), BTTS (64%) oraz gol FC Emmen (91%). Skuteczność u siebie: 83% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont FC Emmen 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów FC Emmen. Czyste konta w 27% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy FC Emmen 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów FC Emmen. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 45% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 45%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma FC Emmen 2026/2027

Aktualna forma: LWDWW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 5W 0D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - FC Emmen 2026/2027

Ile goli strzelił FC Emmen w sezonie 2026/2027?

FC Emmen strzelił 24 goli w 11 meczach — średnio 2.18 na mecz. Stracił 19 (1.73 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli FC Emmen w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 73% meczów FC Emmen — 8 z 11 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy FC Emmen gra następny mecz?

Następny mecz FC Emmen to Vitesse 23.10.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze FC Emmen i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS FC Emmen w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów FC Emmen (7 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans FC Emmen u siebie w sezonie 2026/2027?

FC Emmen wygrał 5 z 6 meczów u siebie (83%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.17 i traci 1.17 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze FC Emmen?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz FC Emmen — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77
Nadchodzące
23 paź
A
VitesseVitesse
29 paź
A
FC GroningenFC Groningen
1 lis
H
FC Den BoschFC Den Bosch
8 lis
H
MVV MaastrichtMVV Maastricht
14 lis
A
NAC BredaNAC Breda

Informacje o FC Emmen

Oficjalna nazwa klubu

FC Emmen

Skrót

EMM

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Menno van Dam

Rok założenia

1985

Stadion

De Oude Meerdijk

Adres stadionu

Stadionplein 1

Pojemność stadionu

8600

Twitter

@fc_emmen

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator