
Następny mecz
Eerste Divisie
FC Eindhoven
06.11.2026

Jong Ajax
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Eerste Divisie
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.79
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.79
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
23%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
77%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
69%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
47%
DobraCzyste konta
15% meczów
15%
ZłaStrzały
Na mecz
12.00
DobraStrzały celne
Na mecz
3.54
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
23%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.54
ŚredniaKartki dla
Na mecz
1.77
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Eerste Divisie
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
FC Eindhoven Attacking
2026/27
Legends
FC Eindhoven Defending
2026/27
Legends
FC Eindhoven — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.79
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
FC Eindhoven — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.79
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy FC Eindhoven strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.50

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.25

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.25
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.36

Kartki dla
Śr. ligi 1.68

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.68
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.26

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.29

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 35.17
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki FC Eindhoven 2026/2027 — Eerste Divisie
FC Eindhoven zajmuje obecnie 18th w Eerste Divisie z 11 punktami w 13 meczach (3W 2D 8L). FC Eindhoven strzelił 18 goli i stracił 28 — różnica bramek -10. Średnia 0.85 pkt na mecz plasuje zespół na 18th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy FC Eindhoven na SmartBet.
Statystyki goli FC Eindhoven 2026/2027
FC Eindhoven średnio strzela 1.38 i traci 2.15 gola na mecz. Over 2.5 pada w 77% meczów. BTTS w 69% spotkań. U siebie: 1.57 strzelonych · 1.86 straconych. Na wyjeździe: 1.17 strzelonych · 2.50 straconych.
Typy i value bety FC Eindhoven 2026/2027
SmartBet generuje typy FC Eindhoven na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (77%), BTTS (69%) oraz gol FC Eindhoven (77%). Skuteczność u siebie: 29% · Na wyjeździe: 17%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.
Statystyki BTTS i czystych kont FC Eindhoven 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 69% meczów FC Eindhoven. Czyste konta w 15% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy FC Eindhoven 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 85% meczów FC Eindhoven. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 46% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 54%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.
Forma FC Eindhoven 2026/2027
Aktualna forma: DLLLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 4L w 7 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.
Najczęściej zadawane pytania - FC Eindhoven 2026/2027
Ile goli strzelił FC Eindhoven w sezonie 2026/2027?
FC Eindhoven strzelił 18 goli w 13 meczach — średnio 1.38 na mecz. Stracił 28 (2.15 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli FC Eindhoven w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 77% meczów FC Eindhoven — 10 z 13 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy FC Eindhoven gra następny mecz?
Następny mecz FC Eindhoven to Jong Ajax 06.11.2026 o 19:00 (Jan Louwers Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze FC Eindhoven i terminarz Eerste Divisie.
Jaki jest wskaźnik BTTS FC Eindhoven w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 69% meczów FC Eindhoven (9 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.
Jaki jest bilans FC Eindhoven u siebie w sezonie 2026/2027?
FC Eindhoven wygrał 2 z 7 meczów u siebie (29%), zremisował 1 i przegrał 4. Średnio strzela 1.57 i traci 1.86 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze FC Eindhoven?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz FC Eindhoven — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Eerste Divisie
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | 10 | 2 | 1 | +25 | 32 | |
2 | 13 | 9 | 1 | 3 | +15 | 28 | |
3 | 13 | 8 | 1 | 4 | +14 | 25 | |
4 | 13 | 7 | 4 | 2 | +5 | 25 | |
5 | 13 | 8 | 1 | 4 | +2 | 25 | |
6 | 13 | 7 | 3 | 3 | +5 | 24 | |
7 | 13 | 6 | 1 | 6 | +8 | 19 | |
8 | 13 | 5 | 3 | 5 | +2 | 18 | |
9 | 13 | 5 | 3 | 5 | -1 | 18 | |
10 | 13 | 5 | 2 | 6 | +4 | 17 | |
11 | 13 | 5 | 2 | 6 | -12 | 17 | |
12 | 13 | 3 | 7 | 3 | +3 | 16 | |
13 | 13 | 4 | 4 | 5 | -4 | 16 | |
14 | 13 | 4 | 3 | 6 | -10 | 15 | |
15 | 13 | 4 | 1 | 8 | -3 | 13 | |
16 | 13 | 3 | 4 | 6 | -11 | 13 | |
17 | 13 | 3 | 3 | 7 | -5 | 12 | |
18 | 13 | 3 | 2 | 8 | -10 | 11 | |
19 | 13 | 3 | 2 | 8 | -16 | 11 | |
20 | 13 | 3 | 1 | 9 | -11 | 10 |
Informacje o FC Eindhoven
Oficjalna nazwa klubu
FC Eindhoven
Skrót
EIN
Kraj
Netherlands
Aktualny trener
Jan Poortvliet
Rok założenia
1909
Stadion
Jan Louwers Stadion
Adres stadionu
Charles Roelslaan 1
Pojemność stadionu
5400
Inne drużyny Eerste Divisie
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027


















